Jump to content
Dogomania

Talcott [*] na zawsze w naszych sercach. Skarpeta Jej imienia działa i ratuje psy!


Recommended Posts

[quote name='majqa']Zdecydowanie powinna się tym zająć jedna osoba i jeśli Amiska już poczyniła w tym kierunku kroki to tym bardziej nie ma sensu wprowadzać alternatywnej opcji.[/QUOTE]

Waszą odpowiedź przekażę Ewie. Ja osobiście nie widzę w tym żadnego bałaganu. Pieniądze i tak zbieracie tylko byłyby inaczej rozdysponowane. odpadł by z nich wydatek na wiązankę. A Amiśka z Ewą może się dogadać telefonicznie. Obie są ze Szczecina. Ewa chciała dobrze ale ja już się nie wtrącam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 984
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wpisałam w pierwszym poście info.

Również o wieńcu, żeby nie mnożyć osób chcących dawać kwiaty proponuję pozostać przy jednym wieńcu zamówionym przez Amiśkę.

Stawianie na grobie puszki na zbiórkę kasy wydaje mi się nie na miejscu - o ile na ślubach takie rzeczy przystoją, o tyle pogrzeb jest uroczystością o innym charakterze i trzeba tu wielkiej delikatności.
Nie wiemy jak wygląda sytuacja Marty, może to co pozostanie po zakupie wieńca przekazać po prostu jej?
Rówież jestem za zakupem w miarę skromnych kwiatów i innego spożytkowania pozostałej kwoty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Nie wiadomo jak - i czy w ogóle - dogo będzie działać, więc zostawiam mój nr 798 442 668.
(można dopisać w pierwszy post do propozycji transportu i wyznaczenia miejsca spotkania)[/QUOTE]
Ja z tego samego powodu podaję swój numer 502 100 363.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][SIZE=3]To nie jest tylko... to dużo. Jeszcze raz dziękuję.

Wysłałam numer konta AMISKI która zajmie się zakupem wiązanki (rozliczenie będzie potem tu na wątku). Jeżeli kogoś pominęłam proszę o zgłoszenie. A jeżeli komuś wysłałam dwukrotnie przepraszam.[/SIZE] [SIZE=3]

[B]yoko100[/B][/SIZE] [SIZE=3] - ma zapchaną skrzynkę.[/SIZE]


.[/QUOTE]

podeślij mi też proszę

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Fixedsys][COLOR=DarkOrchid]dla Talcott drogiej ........Juz sie nie lekaj - juz dotyk srebrny jest w Twej duszy , w sercy Twem , Tu - na ziemi - Twego Swiatla wypatrywac bedziemy , Tam Gdzie Jestes - Tam Znow Kochasz Calem Jestestwem ......Nie Lekaj Sie , Z Toba Talcociku Przeciez Duszki Psie [COLOR=Plum]Gonzio [/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Ja niestety nie mam zdjęcia Kasi. Jeśli ktoś takim dysponuje, proszę o wstawienie na wątek, przeniosę do pierwszego postu.[/QUOTE] Mam zdjecie Talcott z naszym mieleckim Toffikiem. Czy jest Wasza zgoda na wstawienie tego zdjecia na watku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris'] Stawianie na grobie puszki na zbiórkę kasy wydaje mi się nie na miejscu - o ile na ślubach takie rzeczy przystoją, o tyle pogrzeb jest uroczystością o innym charakterze i trzeba tu wielkiej delikatności.
Nie wiemy jak wygląda sytuacja Marty, może to co pozostanie po zakupie wieńca przekazać po prostu jej?
Rówież jestem za zakupem w miarę skromnych kwiatów i innego spożytkowania pozostałej kwoty.[/QUOTE]
Ja również uważam, że stawianie puszki na grobie byłoby bardzo nie na miejscu - pomyślcie, jak poczułaby się rodzina? Jak już nam się uda pozbierać wszystkie stałe deklaracje Talcott to będziemy się mogli wykazać solidarnością, przejmując za nią te deklaracje i kontynuując jej pracę. Podobnie uważam, że powinien być jeden wieniec od dogomaniaków, skoro jesteśmy solidarni.
[B][COLOR=Purple]Talcott, myślałam że dziś będzie lepiej.... ale dziś nadal łzy mi się leją ciurkiem....[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Black]Ulka18 [/COLOR][/B][COLOR=Black]ja jestem jak najbardziej za tym, żeby na pierwszej stronie pojawiła się Talcott z Toffikiem[/COLOR], przecież to "dla niego" kupowała złoto na ostatnich mieleckich bazarkach....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Mam zdjecie Talcott z naszym mieleckim Toffikiem. Czy jest Wasza zgoda na wstawienie tego zdjecia na watku?[/QUOTE]


[B]Nasza zapewne jest ale wydaje mi się, że wypada zapytać Martę.

Porozsyłałam kolejnym osobom numer konta. Piekny odzew jest - choć tyle możemy dla Kasi zrobić
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...