Jump to content
Dogomania

Talcott [*] na zawsze w naszych sercach. Skarpeta Jej imienia działa i ratuje psy!


Recommended Posts

  • Replies 984
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ulka,jak bedziesz przesyłac na kwiaty...dołóz i ode mnie,zwróce jak sie zobaczymy.Talcott,pamietam jak sie zmartwiłas, jak sie wkurzyłam na schron.Wiedz jedno zawsze bede pamietac o Tobie,jak i pomagac psiakom,o to tam gdzie jestes mozesz byc spokojna.Ciebie i Twoje wspaniałe poczucie humoru poznałam na watku Neli.Łzy mi sie leja od rana.Martusiu ,trzymaj sie,serdeczne wyrazy współczucia.

Link to comment
Share on other sites

ja nie jestem zwolennikiem kwiatów :/
potem jak zmarnowane leza na grobie - zal i ból powraca podczas sprzatania ich :(

dziewczyny zrobicie jak uwazancie, ja np daje prezenty na gób..
np..zdjecie zalaminowane podklejone pod szkło /obrazek miedzy dwoma kawałkami szkła w formacie a4 na nozkach z nakrętek- słuzy to potem jako podstawka na znicze...w przypadku pękniecia znicza grób sie nie ubrudzi
[B]moge wam taki obrazek zrobić jak chcecie...pomyslcie nad kwaitami[/B]
[B]jak chcecie taki prezent dla Talcot to podeslijciewatki jej podopiecznych i wykombinuje cos ładnego[/B]
taki prezent od dogomaniaczek na zawsze..nie do smietnika
jesli kwiatek to róza z biebiesko/białą wstązką i wypisani na niej znajomi i dobre dusze z DOGO...

Link to comment
Share on other sites

Nie znalam Talcott z wátków, nick przewijal mi sié tu i tam , ale nigdy nie zagadalysmy do siebie. Moze ktos kto znal Talcott móglby zrobic jej takie dogomaniackie CV- od kiedy, jakim psom itp? Byloby to takim uwienczeniem Jej dzialalnosci (przynajmniej tej z dogo) i wielu dogomaniaków na pewno chétnie przeczytaloby takie informacje w pierwszym poscie.

<*>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Nie znalam Talcott z wátków, nick przewijal mi sié tu i tam , ale nigdy nie zagadalysmy do siebie. Moze ktos kto znal Talcott móglby zrobic jej takie dogomaniackie CV- od kiedy, jakim psom itp? Byloby to takim uwienczeniem Jej dzialalnosci (przynajmniej tej z dogo) i wielu dogomaniaków na pewno chétnie przeczytaloby takie informacje w pierwszym poscie.

<*>[/QUOTE]
Bardzo dobry pomysł!

Link to comment
Share on other sites

Wyrazy najgłębszego współczucia Marto... :-(

Kasiu, do ostatniej chwili zachowałaś poczucie humoru. Tak potrafią jedynie nieliczni, tylko oni mają dość siły...
Kiedy poprawiłaś mnie żartobliwie na PW, bo zmieniłam Ci imię, przeprosiłam i napisałam, że więcej pomyłek nie będzie i nie było. Napisałam Ci również, że to imię i Twój nick zapamiętam na zawsze. Tak też się stanie...
Żegnaj Kasiu...
[*], a że wierzę w to, co piszę dodam - do zobaczenia...

[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/9978/znicz29.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Pomysl anity_happy - ten ze zdjeciem bardzo mi sie podoba, moze sa jeszcze jeszcze jakies inne propozycje nawiazujace do upamietnienia pracy i serca Talcott dla psiakow?
Za wiazanka jednak jestem.
Talcott pomagala na wielu watkach, moze jeszcze nie wszyscy wiedza o Jej odejsciu? Kto moze niech melduje na tych"swoich".....

Link to comment
Share on other sites

Kiedy się martwiłam, że nie czuje się lepiej, mówiła mi przez telefon "ja jestem niezniszczalny chomik", śmiałyśmy się że razem jesteśmy jak Flip i Flap - jedna mała, druga duża... Ciągle nie wiem, jak to możliwe, że niezniszczalny chomik uległ :-(

Znalazłam jeden wątek z deklaracjami i wpisałam tam informację, nie mogę znaleźć więcej.

Link to comment
Share on other sites

a moze pomysl anity wykorzystac na bazarek? trzeba tez zadbac o deklaracje talcot, Trzeba posprawdzac gdzie ile komu.

A pieniadze z bazarku porozdzielac na deklarowane psiaki...

Tylko jak to w piatek to bardzo szybko, malo czasu, wiec moze ten obrazek, jako ze od dogmomanii powedrowalby do jej cory, Marty?

Link to comment
Share on other sites

moge pomóc w bazarkach
Kasia miała mi wysłać rzeczy na bazarek na barnabe na owczarka ( tzn mąz miał wysłać bo ona nie wychodzi z domu nie wiedziałam czemu czy przeziebiona czy ma cos złamanego nie pomyślałamże jest cięzko chora ) potem dostała bana kontakt sie urwał

ale temat bazarków pozostawmy na po pogrzebie na spokojnie

nie to teraz jest najważniejsze



wiem ze Marta tu na watku była

[B]Marto klikaj pisz jak mozemy Ci pomóc ????to jest najważniejsze teraz

[/B]jeśli chodzi o kwiaty to wg mnie czy będa duze czy małe nie ważne ważne aby były od nas aby ona wiedziała ze my pamietamy o niej ..
kupcie wielki znicz i zapalcie po pogrzebie !!!


czekam na nr konta

Link to comment
Share on other sites

Tak sie nie robi Talcott:-(:-(:-(kto bedzie ze mna pił wirtualna kawke na watkach naszych psiakow,kto bedzie zartował i przekomarzal sie ze mna. Zegnaj Kasiu,spij spokojnie i do zobaczenia.:-(

[IMG]http://republika.pl/blog_zt_416402/694734/tr/1432.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...