Jump to content
Dogomania

Talcott [*] na zawsze w naszych sercach. Skarpeta Jej imienia działa i ratuje psy!


Recommended Posts

  • Replies 984
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Talcott']Owszem udało mi się wejść na konto Mamy. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na ten wątek. Teo - terierek, którego Mama adoptowała zamieszka teraz ze mną.
Marta - córka Kasi.[/QUOTE]
Marta, trudno jest teraz mowic, co by sie nie powiedzialo to i tak wydaje sie jakies "plaskie', nie wiele znaczace, chce tylko powiedziec, ze jezeli bedziesz potrzebowala jakiejkolwiek pomocy to prosze pisz, pisz na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Marta, trudno jest teraz mowic, co by sie nie powiedzialo to i tak wydaje sie jakies "plaskie', nie wiele znaczace, chce tylko powiedziec, ze jezeli bedziesz potrzebowala jakiejkolwiek pomocy to prosze pisz, pisz na pw.[/QUOTE]

No właśnie...

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomość od Córki Kasi - wklejam w całości

[QUOTE] Bardzo dziękuję za słowa pocieszenia i otuchy. Prosiłam już Neris o zamieszczenie informacji, mam już co prawda dostęp do konta Mamy na Dogo, ale nie chciałam z niego korzystać. W każdym razie profil Talcott będzie aktywny jeszcze przez jakiś czas. Mama mieszkała w Warszawie, ale większość rzeczy znajduje się w Lublinie i stąd też będę mogła je wysłać bądź przekazać komuś na miejscu. Myślę, że będę mogła zająć się tą sprawą mniej więcej w połowie kwietnia. Proszę śmiało podawać mój adres mailowy wszystkim zainteresowanym, można się też ze mną skontaktować przez profil Mamy.
pozdrawiam
Marta [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Łzy same cisną się do oczu :(

dzielnie trwała przy moich tymczasowiczach, dzielnie się ze mna sprzeczała... oj, Talccot, zaskoczyłaś Nas wszystkie :(

Wyrazy współczucia w imieniu moim oraz Fundacji Azylu pod Psim Aniolem...

Talcot! psiara bylas jak my wszystkie! wierzę, że leżysz sobie na łące za TM, razem ze wszystkimi psiakami, które pożegnałas...

rany...

Poprosze numer konta...

Link to comment
Share on other sites

[*]
[*]
[*]

Każdy jest przekonany, że jego śmierć będzie końcem świata. Nie wierzy, że będzie to koniec tylko i wyłącznie jego świata...
[*]
[*]
[*]
... Talcott na zawsze będziesz żyć w sercach TYCH, którym pomogłaś...TYCH, którzy mogli z Tobą zamienić słowo i poznać Człowieka przez duze CZ...
[*]
[*]
[*]

na zawsze pozostań dobrym duchem Dogopozytywnych

[B]JA na konto KWIATÓW dla Talcott przekaże grosz na biede psiom...taki pozegnalny GEST ku pamieci Talcott[/B]...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']
[*]

[*]
[*]
[*]
... Talcott na zawsze będziesz żyć w sercach TYCH, którym pomogłaś...TYCH, którzy mogli z Tobą zamienić słowo i poznać Człowieka przez duze CZ...
[*]
[*]
[*]

na zawsze pozostań dobrym duchem Dogopozytywnych

[B]JA na konto KWIATÓW dla Talcott przekaże grosz na biede psiom...taki pozegnalny GEST ku pamieci Talcott[/B]...[/QUOTE]
Mysle, ze to bardzo dobry pomysl, zeby na czesc Talcott pomoc pieskowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Też proszę o konto na pw.
Myślę, że wieniec [B]od społeczności Dogomanii[/B] [B]dla Talcott[/B] też jest potrzebny...[/QUOTE]

Też tak uważam. To była jedna z nas i musimy Ją pożegnać choćby symbolicznie.

A jeśli chodzi o psiaki to dobrze byłoby przejrzeć deklaracje, jakie miała Talcott i tam, gdzie sytuacja jest kiepska, w miarę możliwości je przejmować. Ona na pewno by tego chciała, żeby "Jej" podopieczni byli zabezpieczeni nadal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...