Jump to content
Dogomania

Wilno 2 x CACIB


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

.... z tego wszystkiego zapomniałem :

[SIZE=3]14.03.2010 [/SIZE][SIZE=4]Winterfrost's LANDER "Amir" [/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red][SIZE=5]I BIS JUNIOR[/SIZE] [/COLOR][SIZE=2][COLOR=black]( w stawce ponad 70 młodziaków ) [/COLOR][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Hmm, czyli co Fizziemu nie chciało się biegać? i dlatego też Amir był dopiero 3.. czy może on też nie chcial biegac?[/QUOTE]
Ponieważ w podpisie masz Siberian Husky de Ciukci , rozumiem , że Twoje wypowiedzi reprezentują poglądy całej hodowli i są zgodne z poglądami Oli i Joaquin'a .

Link to comment
Share on other sites

na prośbę Laury (on Laura's request)

Dear Piotr,
No mater I am an official person I can show my dogs. I can even show my dogs on those I organize myself(Nordic Breed Specialty) if only I do not meet the judge before the show. As you perfectly know I have not done that. Having a practice of more than 12 years assisting judges, I perfectly know cynological ethics code and have already learned that YOUR BEHAVIOUR DOES NOT COMPLY WITH IT SOMETIMES. The second thing is that I am a judge already, just taking exams on new breeds. The third: you should not waist your time on reading our judges board reglament, couse my examinator is Natalija Nekrosiene (director of our national judges board, vicepresident of Lithuania Cynological Society) - you can be sure she knows these rules perfectly and does examinations stricktly according to them:)
I am not continuing on this conversation there on this forum, if you wish we can do that officialy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']Czy moralne jest zgłoszenie psa na wystawę na której ma się egzamin kynologiczny ?
Moim zdaniem nie !!! W Polsce jest to zabronione z powodów oczywistych . [/QUOTE]

Drogi Piotrze,
Postanowiłam, że w tego typu dyskusjach będę ograniczać się do niezbędnego minimum, ale ciężko przejść obojętnie widząc, jak bezwzględnie depczesz człowieka pokroju Laury- spokojną, sympatyczną, ETYCZNĄ i uczciwą osobę.
Zresztą....
Z tego, co się zorientowałam, również i inni wystawcy są zniesmaczeni Twoim zachowaniem (nie tylko podczas tej konkretnej wystawy), więc kwestie etyki odłóżmy może na bok.
Dla mnie, jako Polki, sytuacja delikatnie mówiąc niesympatyczna, ale cieszę się, że moi Przyjaciele rozumieją, że pewne zachowania nie są naszą cechą narodową, lecz przypadkiem jednostkowym.

W kwestii Laury myślę, że Elina wystarczająco klarownie wyjaśniła Ci całą sytuację już w sobotę.
Swoją drogą, nikt nie potrafi zrozumieć, dlaczego całe swoje żale wylałeś bezpośrednio na Elinę, a nie porozmawiałeś z osobą bezpośrednio zainteresowaną. Myślę, że wiele byś zrozumiał.

W kwestii wystawiania psów na wystawie, na której zdaje się egzamin.
Z mojej wiedzy wynika, że Laura NIE zdawała na tej wystawie egzaminu, więc nie rozumiem Twoich pretensji i chęci wywołania sensacji.

Żeby nie kończyć smutnym akcentem, dziękuję wszystkim za gratulacje i trzymanie kciuków- jak widać to przynosi efekty ;-)
Cieszę się zarówno z uznania sędziów, jak i nowego championatu Żuczka.
Jak zwykle, obecność Przyjaciół z tamtej części Europy- bezcenna!
Litwinom dziękuję za gościnę, opiekę i tłumaczenie z języka rosyjskiego w chwilach, gdy jako jedyna nie rozumiałam z czego się śmiejecie ;-)
Łotyszom, Estończykom i Rosjanom, dziękuję za fantastyczną atmosferę, umiejętność przegrywania i wygrywania z szerokim uśmiechem, bez zawiści oraz za serdeczność, której im nigdy nie brakuje (za adwokata również dziękuję ;-)).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']
W kwestii wystawiania psów na wystawie, na której zdaje się egzamin.
Z mojej wiedzy wynika, że Laura NIE zdawała na tej wystawie egzaminu, więc nie rozumiem Twoich pretensji i chęci wywołania sensacji.
[/QUOTE]
Droga Kasiu !!!
Ja także postanowiłam, że w tego typu dyskusjach będę ograniczać się do niezbędnego minimum .
Ty i ja dobrze wiemy , że Laura miała ten egzamin zdawać w niedzielę i również dobrze wiemy czemu go nie zdawała . Proponuję na tym temat zakończyć .
Co do Twego stosunku do mnie , to na wystawie nasi wspólni przyjaciele opowiadali o Twoich opowieściach na mój temat . Zdecydowanie byli zbulwersowani Twoim zachowaniem . No cóż jak widać każdy medal ma dwie strony .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan'] Ja także postanowiłam, że w tego typu dyskusjach będę ograniczać się do niezbędnego minimum .
Ty i ja dobrze wiemy , że Laura miała ten egzamin zdawać w niedzielę i również dobrze wiemy czemu go nie zdawała . Proponuję na tym temat zakończyć . [/QUOTE]

Proponuję zakończyć temat informacją prawdziwą, a nie bajkoopowiastkami.
Wystawa sobotnia i wystawa niedzielna były dwoma niezależnymi imprezami.
Cieszę się, że zauważyłeś również, że do egzaminu nie doszło, więc Twoje próby wzbudzenia sensacji są dalece nieetyczne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...