Jump to content
Dogomania

Kanada


mycha28

Recommended Posts

Hej!!
Wszyscy piszecie o posiadaniu zaświadczenia o poziomie przeciwciał przy wyjezdzie do krajow unijnych (a my tez już jesteśmy w unii) ale na tej stronce [URL="http://www.wetgiw.gov.pl/"]http://www.wetgiw.gov.pl/[/URL] sprawdzalam sobie przewóz zwierzęcia towarzyszącego i tam o zaświadczeniu nic nie ma. Więc jak to jest???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest wykaz krajów unijnych i wszystkie wymogi jakie musi spełniać zwierzę przy wwozie do każdego z nich.Jeżeli potrzebne sa bad.na obecność przeciwciał to jest to napisane,razem z terminami szczepień,badań itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Witam czy ktos z Was lub Waszych znajomych wybiera sie w najblizszym czasie do Kanady i mialby mozliwosc i chec wziecia ze soba szczeniaczka ( szczeniaczek ze wzgledu na wielkosc i tak musi podrozowac w luku bgazowym)? Jesli tak, to prosze o kontakt na pw lub ma [EMAIL="[email protected]"]mail[/EMAIL].
Transport pieska potrzebny jest do Vancouver, ale jesli ktokolwiek wybiera sie na inne lotnisko w Kanadzie, to tez bedzie OK.

Pozdrawiam i dziekuje, Blanka

Link to comment
Share on other sites

Moja kolezanka wziela swoja stara pudelke z saba do Kanady i nie miala zadnych trudnosci. Wszystko zalatwil jej wet z Polski. Powodzenia.

PS Czy pies jest rasowy z rodowodem, planujesz go rejestrowac w Kanadzie? Wiem ze zaszly niejakie komplikacje miedzy FCI i CKC (Kanadyjski Kennel Club) wiec moga byc trudnosci. Radze sie dowiedziec.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Angole sa okropnie rygorystyczni jesli o to chodzi, choc moim zdaniem latwiej jest jednak psa identyfikowac, no i jak sie gdzies zgubi to wiadomo kto jest wlascicielem
[/QUOTE]

A przepraszam Kanada to gdzie jest? W Europie? ;-)

Bez przesady. Ani chip, ani paszport, ani nawet tatuaz nie sa potrzebne. Zaswiadczenie do weterynarza, takie jak jest w przypadku US.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_j']


PS Czy pies jest rasowy z rodowodem, planujesz go rejestrowac w Kanadzie? Wiem ze zaszly niejakie komplikacje miedzy FCI i CKC (Kanadyjski Kennel Club) wiec moga byc trudnosci. Radze sie dowiedziec.[/quote]

Tak, dziękuję . Już się o wszystko dowiedziałam :)

Pozdrawiam,
Blanka

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ponizej przytaczam list od przedstawiciela Lotu:

[SIZE=2]Szanowny Panie
Oplata na trasie Warszawa-Toronto za przewoz psa w klatce wynosi 1020.00 zl plus oplata za wystawienie dokumentu 65.00 zl.
Do Kanady oplaty za przewoz zwierzat sa wyzsze niz do USA.
Z powazaniem,
Polskie Linie Lotnicze
17 Stycznia 39
00-906 Warszawa
+48 (22)577 99 52
0 801703703
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajrisz']A przepraszam Kanada to gdzie jest? W Europie? ;-) [/quote]

obawiam sie , ze nie rozumiem:cool3:

[/quote]Bez przesady. Ani chip, ani paszport, ani nawet tatuaz nie sa potrzebne. Zaswiadczenie do weterynarza, takie jak jest w przypadku US.[/quote]

nie chodzi o to czy wymagaja czy nie , ja uwazam,ze zawsze jest potem mniej problemow jak sie ma to zalatwione - to tak poza tematem

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...