Jump to content
Dogomania

Suńka w typie foksteriera miała rodzić 2 razy do roku,niestety już za TM...


ala123

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zapytałam na wątku sterylkowej skarbonki o możliwość pomocy finansowej w sterylce;Soema pyta czy mamy juz coś a ja na razie nie moge odpowiedziec konkretnie ile, wiadomo,że za 1 miesiąc hotelowania płaci Lucyna, ja zobowiązałam się również więc pewnie drugi ,jeżeli mi nikt nie pomoże . Czy mogę prosić o pomoc w rozsyłaniu wątku suni? kasa będzie potrzebna,jeżeli nawet sterylkowy fundusz nas wspomoże .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']Jeśli Zuzia dojedzie, możesz założyć 300 PLN, ja Ci prześlę na konto. Jeżeli tak może być ... ?
Mogę przesłać bezpośrednio do Aliny również. Twoja decyzja ...[/QUOTE]
uzgodnię z AlinąS i zrobię tak, jak sobie zażyczy ale wolałabym aby wpłacić całą kwotę od razu na jej konto

Link to comment
Share on other sites

sunia ponad towarzystwo innych psów i korzystanie do woli z wybiegu ,wybiera ławeczkę na której potrafi przesiedziec ponad pół dnia .....Ceni sobie towarzystwo człowieka ,ale widzę ze cos jej w duszy gra i nie wiem co .....moge sie tylko domyslac ze za czyms bardzo tęskni .
Jest sunią idealna ,cichą ,czysta i spokojna .Nie zadziera z zadnym z mioich psów ,nie prowokuje .Jest po prostu kochana .Tylko martwi mnie ten jej smutek w oczach .

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj rano Zuzia wyjechała w podróż .około południa powinni już dotrzeć do AlinyS.czekam na info i mam nadzieję,że wszystko obejdzie się bez niespodzianek.
wczoraj rozmawiałam z AlinąS odnośnie między innymi sterylki;za kilka dni, jak tylko sunia przyzwyczai sie do nowego miejsca pojedzie do weta i jeżeli nie będzie przeszkód - umawia na zabieg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...