Jump to content
Dogomania

Lipiec. Austria i Węgry.


aro

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Ciekawie to wygląda. Tam w 1 linku doczytałam, że jak się płaci na wystawie , to 5eur więcej, a jak z tą drugą wystawą?
Czy zgłoszenie trzeba wydrukować i przesłać pocztą? Tylko jak będą liczyć datę. Wolałabym zgłosić online, ale nie wiem gdzie.

Ma ktoś może namiar na jakiś fajny nocleg w pobliżu?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

My już zgłoszeni :)
Z Węgrami nie było kłopotów ale z Austrią się namęczyłam. Nie chciała mi wchodzić ich strona (dowiedziałam się później, że coś tam zmieniają), zgłosiłam więc mailowo i przyjęli, zapłacę niestety dopiero na wystawie, bo nie mogłam znaleźć konta.

Czy ktoś wie, czy w tych krajach przysyłają zawiadomienie pocztą? I jakie są różnice z naszymi wystawami, bo my tam pierwszy raz jedziemy, a ja całkiem zielona jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

Konrado wielkie dzięki , strona jest i zarejestrować się chciałem ale żeby sie zapisać musi być zaktualizowana strona czyli muszą odpisać na maila a tu nic cisza i pytanie co teraz ??? jak dzisiaj ostatni dzień.Bo z tego co widzę to innej opcji zapisania psa nie ma .

Link to comment
Share on other sites

Spoko, Obi
jeśli wszystko zostało wypełnione prawidłowo, to OK. Pewnie za tydzień dostaniesz wejściówki mailem. A jeśli masz jakieś obiekcje, to po prostu napisz do OKV maila z zapytaniem, że pies został zgłoszony tego i tego dnia i czy wszystko jest OK.
A poza tym, na pewno lada moment będzie info, że przedłużają termin o kilka dni.


[quote name='obi']Konrado wielkie dzięki , strona jest i zarejestrować się chciałem ale żeby sie zapisać musi być zaktualizowana strona czyli muszą odpisać na maila a tu nic cisza i pytanie co teraz ??? jak dzisiaj ostatni dzień.Bo z tego co widzę to innej opcji zapisania psa nie ma .[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...