Jump to content
Dogomania

Lolek - łagodny psiak prosi o dom


Romka

Recommended Posts

A Loluś,jak uda nam się zebrać brakująca kwotę będzie w tym hoteliku:
[url]http://umilki.pl/viewpage.php?page_id=4[/url]
...w hoteliku tym są także:Antoś,Kora i Laseczka z mojego podpisu oraz Kuba.Wszystkie psiaki są super łagodne,tak jak Loluś.Antek był nawet współtowarzyszem Lolusia w boksie.I on się doczekał zmiany losu...mam nadzieję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']to bedzie praca zbiorowa...te 200zl :) Babcie tak przycisnelam, ze z emerytury wyskoczyla!!! i dwoch kuzynow tez wyskoczylo z kaski:)
ja bede placic, a potem z nich sciagac haracz[/QUOTE]
Podziękowania dla całej rodzinki.:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']no i co tu taka cisza??? kto jeszcze daje na Lolka???
nie wstydzic sie....kazda kwota jest dobra:)[/QUOTE]

Sam chętnie dałbym, ale tu na dogomanii jestem przedeklarowany (składki na dobre kilka psiaków w hotelikach)
Jeszcze dziś dam wieść na FB. Gdy już tak mało brakuje, jestem dobrej myśli.;)

Link to comment
Share on other sites

Z FB są deklaracje: Marty z FB - 10 zł. i też Beaty K. z 10 zł. (płatna do 10 kazdego miesiąca).[FONT=Arial Black]Czyli brakuje 80 zł.[/FONT]
Jogolcia oferuje 50 zł. miesięcznie do lipca i pyta możliwość płacenai przez pay pal ( podobnie jak pisecofajnyjest). Są też dwie inne deklaracje - jednorazowe.

Mam nadzieję, że pay pal będzie możliwy.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']wlasnie przeczytalam, ze Slimak odszedl za TM :(((
zabierajmy szybko Lolka!!!!![/QUOTE]

Szkoda Ślimaczka...:-(:-(:-(

A to wieści o Lolku dzisiejsze.

[quote name='Donata']No cóz nie jest najgorzej ale lepiej mu sie egzystowało z Linką i Heką ; innymi słowy w damskim towarzystwie.

Frodo jest liderem teraz w boksie, to silna osobowość i Lolek czuje się trochę tym nowym towarzyszem niedoli przytłoczony.
Rozmawiałam z pracownikiem schroniska i to samo potwierdzł. Osobiście uważam że dla Lolka zalecana byłaby jednak zmiana na bardziej spokojne damskie współlokatorki, ewentualnie jakiś łagodniejszy charakter kolegi.

Loluś swoim zwyczajem pomyszkował po dziedzińcu ale widać było , że był spięty i niespokojny; śpieszył się bardzo do powrotu do swojego boksu. Innymi razy bardziej mu się podobało i dłużej takie węszenie po dziedzińcu .

Nastepnym razem jak będę w schronisku ( skoro już Frodo - jego kumpel pozwoilił sobie wyjść na spacer) dołożę starań żeby i nasz Lolek dał się zaprosic na zimowy spacer poza schronem.[/QUOTE]

Też chciałbym, żeby udało mu się jak najszybciej opuścić schronisko....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...