Jump to content
Dogomania

Lolek - łagodny psiak prosi o dom


Romka

Recommended Posts

[FONT=Arial Black]Nadciągnęła zima sroga
Dla ratlerka i buldoga,
Cierpi w schronie też kundelek,
Szpic i collie, psiaków wiele...
Nie ma w boksie ten wygody,
[/FONT][FONT=Arial Black]Kogo już dopadły chłody...
Lolek szczeka: "Drodzy Ludzie!
Mam zapadnąć się w tej budzie???
Bardzo zimno!!! Przecie wiecie...
Roześlijcie mnie po necie!!!"[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Loluś ma już na swoim wydarzeniu FB - 300 uczestników. Chciałbym, żeby za tym faktem kryła się dla niego jakaś nadzieja.........

[URL]https://www.facebook.com/#!/events/219726744763381/[/URL][/QUOTE]
Miejmy nadzieję, że się tak stanie...
Trzymam kciuki cały czas, aby Loluś wreszcie miał swój domek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Loluś ma już na swoim wydarzeniu FB - 300 uczestników. Chciałbym, żeby za tym faktem kryła się dla niego jakaś nadzieja.........

[URL="https://www.facebook.com/#%21/events/219726744763381/"]https://www.facebook.com/#!/events/219726744763381/[/URL][/QUOTE]
Też bym chciała...300 uczestników...przydałby się jeden,ale konkretny:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donata']Pokazuj ten swój śliczny pycholek częściej na spacerach- bo Lolus ostatnio na nie nie wychodzi.[/QUOTE]
A może zamiast "hopać" wątek, by wasze towarzystwo zrobiło pakiety ogłoszeń dla psiaków ? Takie jak ja robię 50 portali ;)
Na dogo psy nie znajdują domków, jeśli już, to może 1 % z przypadku - tak zwanego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']to ja daje 200zl :)[/QUOTE]
Czy jest to deklaracja jednorazowa czy też kwota kilku deklaracji stałych,np:4xpo 50zł lub 10x po 20zł?Moje 50zł to deklaracja stała miesięczna.Tyle będę przekazywać co miesiąc na konto Lolusia.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']dobrze mnie zrozumialas.....bo juz spac nie moge przez Lolka naszego.......:)[/QUOTE]
[B]Ja bardzo,bardzo się cieszę:lol::lol::lol:[/B] ale Loluś może być w hoteliku bardzo długo czy wzięłaś to pod uwagę?To jest tak duża kwota,że aż mnie zatkało ze szczęścia,dlatego tak drążę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']wszystko wzielam pod uwage.....nawet to, ze mnie maz wywali z chalupy prawdopodobnie;)[/QUOTE]
Bardzo Ci dziękuję! :lol:W tej sytuacji Lolusiowi brakuje już tylko 100zł deklaracji stałych miesięcznych.NIEPRAWDOPODOBNE!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...