Jump to content
Dogomania

Lolek - łagodny psiak prosi o dom


Romka

Recommended Posts

A to szczęśliwy Loluś w obiektywie Kai,najładniejsze zdjęcia Lolusia są od [B]postu 227 oraz od postu 301(zdjęcia DogAngel):[/B]
[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6716/dsc0737we.jpg[/IMG][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4380/dsc08030c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']To jest mój tekst z pierwszego postu:
[FONT=Arial][SIZE=2]To już pięć lat odkąd Loluś trafił do schroniska i jest w nim nadal. Bez perspektyw na domek. Bo kto chciałby 10 letniego psiaka, który za swój dom uznaje boks w schronisku i tak bardzo boi się wyjść z niego na zewnątrz, że zamiera przy wyjściu i chce natychmiast wracać. Ludzie potrzebują psa do pilnowania podwórka a Lolusiowi trzeba najpierw pokazać, że człowiek i świat nie jest taki zły. I Loluś powoli zaczyna lubić spacerki, nieśmiało wygląda z boksu i czeka co się zdarzy. Loluś jest łagodny, boi się obcych i boi się zmian. Ale kilka kolejnych spacerków po dziedzińcu schroniska pokazuje, że Lolusia interesuje wszystko i zaczyna czekać na kontakt z ludźmi. Kto da dom starszemu już psiakowi, który potrzebuje tylko odrobiny miłości i zainteresowania, żeby znów poczuć się bezpiecznie. Ten dom dostanie wspaniałego towarzysza, który odwdzięczy się miłością i przyjaźnią. SZUKAMY DOMKU DLA LOLKA![/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Arial]-dogaduje się z innymi psami,ostatnio,kiedy stał się starszym psem dwukrotnie został pogryziony.Raz bardzo grożnie przez amstafkę Zulę oraz Uziego ,wieloletniego towarzysza schroniskowej niedoli[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]-do dzieci stosunek nieznany,[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]-na kota schroniskowego nie reaguje,[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]-Loluś całkiem dobrze chodzi na smyczy,ale nie lubi opuszczać schroniska.Jeśli spaceruje to na najbliżej położonej schroniska łące.Odmawia dalszych spacerów.Uwielbia za to bieganie po dziedzińcu schroniska.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]-do obcych nieufny,[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]-ponadto łagodny,delikatny i czasami bardzo radosny psiak[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]-marzę dla Lolusia o domku z kanapą ale jak będzie dom i ogród i ciepła buda oraz możliwość wejścia do domu to tez może być,[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]-Loluś jest zdrowy .Jest też regularnie odrobaczany,szczepiony .Jest po zabiegu kastracji,[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]-pozwala na dotyk,więc pewnie przy zabiegach pielęgnacyjnych nie byłoby większych problemów.W uszy pozwolił sobie zajrzeć i nie protestował.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]Loluś ma 11 lat ,w schronisku przebywa około 7 lat.[/FONT][/SIZE]
[/QUOTE]

Podniosę Lolusia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Napiszę do Selengi...a Tobie bardzo dziękuję,mam nadzieję,ze odczytałeś już moje PW?[/QUOTE]
[B]Selenga zgodziła się zrobić wyróżnione allegro dla Lolusia i dla Ruperta...niedługo zjawi się na wątku...DZIĘKUJEMY BARDZO!:lol::lol::lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka'][B]Selenga zgodziła się zrobić wyróżnione allegro dla Lolusia i dla Ruperta...niedługo zjawi się na wątku...DZIĘKUJEMY BARDZO!:lol::lol::lol:[/B][/QUOTE]

Wspaniale, że Selenga zgodziła się!:multi: Gdy tylko się pojawi, poproszę o numer jej konta.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']A można byłoby wykorzystać jako tytuł wątku Lolusia - tytuł wydarzenia na FB?

[FONT=Arial Black]Łagodny LOLUŚ - siedem latek już bez domu, nie ma się poskarżyć komu.((([/FONT][/QUOTE]
Już prosiłam o zmianę tytułu autorkę wątku i...nic.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Allegro Lolka - full wypas

[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1986484924[/URL][/QUOTE]

Ja też sie przyłączam do podziękowań zaróno Selendze jak i Ubocze. Piękne allegro a przede wszystkim jego główna postać tak długo i cierpliwie oczekująca tego swojego wymarzonego dobrego człowieka.

Loluś oczywiście dzisiaj też był na biegasach po dziedzińcu; razem z koleżankami Helką i Lineczką. Pozaglądał we wszystkie kąty pomieszczeń schroniskowych, podjadły trochę psiaki smakołyków i posłusznie wróciły do .......boksu. Trochę z tym się ociagała Lineczka ale była już jedenasta i kończyły się nasze odźwiedziny.

Loluś świetnie się czuje w obejściach i mógłby być doskonałym administratorem jakiegoś fajnego podwórka.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam- trochę mnie nie było- różne zawirowania życiowe i wyjazd.

Tu jest tekst ogłoszenia, które powrzucam, po Waszej aprobacie, na różne strony adopcyjne:

Wybierz Lolka! Lolek potrzebuje…
Ten średniej wielkości psiak spędził niezauważony siedem lat w schronisku, do którego trafił porzucony przez poprzedniego właściciela. Szukamy mu domu- najlepiej żeby przebywał w mieszkaniu bądź w domu z ogrodem, nawet w porządnej budzie, ale z możliwością wejścia do domu i bycia przy człowieku.
Pies, mimo że dorosły(ok. 11 lat), nie wygląda na swoje lata, nadal ma w sobie dużo energii, życia a przede wszystkim uczucia, którym obdarzy swojego człowieka na wiele lat wspólnego życia. Lolek bardzo potrzebuje ludzi i choć najmniejszego zainteresowania. Jest bardzo przyjazny, łagodny i wdzięczny ale nieufny w stosunku do obcych. Potrafi chodzić na smyczy przy czym lata w schronisku powodują u niego niepokój przy dalszych wędrówkach.
Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Pozwala na dotyk(np. oglądanie uszu) co pozwala przypuszczać, ze nie będzie z jego strony protestów przy zabiegach pielęgnacyjnych.
Pies wobec innych jest uległy i przyjazny, choć schroniskowe przeżycia powodują, ze może przebywać jedynie z innym zrównoważonym i przyjaznym zwierzęciem bądź być jedynym psem w domu. Na koty nie reaguje.

Kontakt w sprawie adopcji:
mail. [email][email protected][/email]
tel. 604 101 165 lub 602 175 684



Jakieś propozycje zmian? Dobre dane kontaktowe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aśka-od-dagona']Przepraszam- trochę mnie nie było- różne zawirowania życiowe i wyjazd.

Tu jest tekst ogłoszenia, które powrzucam, po Waszej aprobacie, na różne strony adopcyjne:

Wybierz Lolka! Lolek potrzebuje…
Ten średniej wielkości psiak spędził niezauważony siedem lat w schronisku, do którego trafił porzucony przez poprzedniego właściciela. Szukamy mu domu- najlepiej żeby przebywał w mieszkaniu bądź w domu z ogrodem, nawet w porządnej budzie, ale z możliwością wejścia do domu i bycia przy człowieku.
Pies, mimo że dorosły(ok. 11 lat), nie wygląda na swoje lata, nadal ma w sobie dużo energii, życia a przede wszystkim uczucia, którym obdarzy swojego człowieka na wiele lat wspólnego życia. Lolek bardzo potrzebuje ludzi i choć najmniejszego zainteresowania. Jest bardzo przyjazny, łagodny i wdzięczny ale nieufny w stosunku do obcych. Potrafi chodzić na smyczy przy czym lata w schronisku powodują u niego niepokój przy dalszych wędrówkach.
Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Pozwala na dotyk(np. oglądanie uszu) co pozwala przypuszczać, ze nie będzie z jego strony protestów przy zabiegach pielęgnacyjnych.
Pies wobec innych jest uległy i przyjazny, choć schroniskowe przeżycia powodują, ze może przebywać jedynie z innym zrównoważonym i przyjaznym zwierzęciem bądź być jedynym psem w domu. Na koty nie reaguje.

Kontakt w sprawie adopcji:
mail. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel. 604 101 165 lub 602 175 684



Jakieś propozycje zmian? Dobre dane kontaktowe?[/QUOTE]
Bardzo dziękuję za piękny tekst do ogłoszeń,wykorzystamy go na pewno przy kolejnych ogłoszeniach.Wszystko jest ok!:lol: A dziś w schronisku mieliśmy wizytę wujka Ubocze,który zrobił Lolusiowi dużo zdjęć,na pewno wkrótce je zobaczymy na wątku Lolusia.Ubocze przekazał mi także 20zł dla Selengi,ponieważ jak pamiętacie to Ubocze zafundował Lolusiowi allegro.BARDZO DZIĘKUJEMY[B]!:lol:Donato,przekażę jutro 20zł i można je przesyłać na konto Selengi.:lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aśka-od-dagona']Cieszę się:) starałam się żeby był ogłoszeniowy- w miarę krótki i treściwy.
Wrzucę go jutro, umieszczę tu linki.
Ok?[/QUOTE]
Tak,tak dużo ogłoszeń nigdy nie zaszkodzi,BARDZO DZIĘKUJĘ!:lol::lol::lol:Jak patrzyłam dziś na niego na spacerku...chciał jak najszybciej wracać do schroniska,to marzę,żeby także ,jak najszybciej znalazł dom...on nie zna od dawna innego życia.Oglądał się wciąż na mnie i patrzył gdzie jestem,bo wszystko go przeraża dalej niż kilkanaście metrów od schroniska...:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...