Jump to content
Dogomania

Prosze o pomoc


pati1233

Recommended Posts

Witam pierwszy raz jestem tu na dogomani...
Wczoraj przeglądałam ogłoszenia na allegratka i natknęłam sie na to...
moim zdaniem to jakaś pseudohodowla... 13 miesięczny reproduktor 2 zabidzone sunie cavaliera i w takich warunkach:(:angryy:
ta babka sprzedaje tez yorki... moze ktos zna tę "hodowle"
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4202389_cavalier_king_spaniell_dorosle.html[/URL]

z niektórymi dziewczynami z forum nawet myślałysmy o wykupie ale odwiedziono nas od tego pomysłu bo przecież ten ktos może kupic następne szczeniaki i tak w koło macieju...
może wy coś poradzicie...
my możemy zebra jakies pieniadze na sterylszystkich pati

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam!
Wchodzę na link i nie widzę tu żadnego zdjęcia. Jezeli te pieski sa jakeiś chore, czy zabiedzone, to myslę, ze dobrym pomysłem byłoby skontaktowac sie z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami lub Strażą dla Zwierząt ( jeśli oczywiście taka jest w Twojej miejscowości). Sama raczje nie dasz rady odebrać piesków właścicielowi, no bo na jakiej podstawie? A poza tym zostaje jeszcze Prokuratura Rejonowa, i te szukasz według miejsca ewentualnego popełnienia przestępstwa. Ale to już musiałabyś mieć nieodparte dowody w ręce, np. zdjecia czy nagranie. I wtedy zawsze możesz zgłosić w Prokuraturze, że podejrzewasz popełnienie przestępstwa. Oni sprawdzą dalej co jest grane. Jeśli coś załatwiłaś do tej pory to daj znać. I jeszcze mam pytanie: co w ogóle jest tym pieskom? Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...