Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Gosea

Porzucona,bezdomna suczka szuka domu (mieszka na łące na obrzeżach Piaseczna) Ma dom

Recommended Posts

Ja już dzwonię do nich codziennie ,każą czakać poki co.
Nawet nie mam jak tam podjechać bo nie jestem teraz mobilna....może jeszcze przyjedzie.
Może znalazlby się ktoś chętny z okolicy,kto by pomógł mi ją zawieść na "przegląd" i sterylkę i potem odebrać.

dobrze, to postaram się wyrobić na około 20 stą? może być? może uda się przed. Tylko potrzebuję dokładnego w miarę adresu i jak tam dojechać, ja chodzę na spacery z psami z Piaseczna od ulicy Świętojańskiej przez mostek nad rzeczką Jeziorką i później do Żabieńca, to poproszę o wskazówki. To już nie dzwoń tam, zgłosi się na miejscu.

Musisz jechać tak jak na Siedliska czyli w lewo od strony Piaseczna i piąty dom po lewej stronie,szary parterowy.
Tu masz tel. 501-245-030 jak będziesz jechała to daj strzałke a ja oddzwonie.

przypomniało mi się, że parę dni temu widziałam ogłoszenie o zaginionej młodej suczce w typie onka. Tam było napisane, że suczka w chwili zaginięcia miała czerwoną obrożę. Sprawdzę jutro to ogłoszenie i spiszę nr.

Donacja - rozumiem, że to ogłoszenie papierowe gdzieś na "słupie", gdzie ono wisi? to podjadę i spisze numer i zadzwonimy dziś i może odwieziemy ją do właścicieli zamiast do lecznicy na przegląd???

już definitywnie zamykam dogo, więc jakby udało się ustalić lokalizację ogłoszenia to proszę dajcie znać smskiem - już Gosea ma numer, to podjadę i spiszę numer i zadzwonimy od razu, bo może obejdzie się bez lecznicy.

[quote name='Gosea']To już nieaktualne.
Wczoraj przygarneli pieska z lasu,wiec sunia musi dalej czekać na domek.[/QUOTE]
Kurcze, no cóż tamten też potrzebował pomocy, a może nawet bardziej :)