Jump to content
Dogomania

Porzucona,bezdomna suczka szuka domu (mieszka na łące na obrzeżach Piaseczna) Ma dom


Gosea

Recommended Posts

kurcze, o jakiej giełdzie piszecie? co to za giełda? co to oznacza dla suni? :(:(:(

Gosea, nie masz możliwości zabrać suni na podwórko i jakoś jej odizolować od swoich psów??? może jakiś garaż, kotłownia, cokolwiek co daje schronienie i izoluje od bójki...Pozbieralibyśmy na sterylkę, poogłaszali, i szukali domu....

eeeech:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basia1968']Alinko wex sunię, wprawdzie nie ma jeszcze deklaracji, ale przeciez wiesz, że na wątku ludzie odpowiedzialni. Alinko chcoaiz na podwórko bys ją wzięła.[/QUOTE]
Mogę sunię wziąć ale trzeba porozsyłać wątek i zacząć zbierać deklaracje - jak na razie to nie ma jeszcze żadnych. Potrzebna jest jedna osoba odpowiedzialna za finanse i rozliczenia suni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlinaS']Mogę sunię wziąć ale trzeba porozsyłać wątek i zacząć zbierać deklaracje - jak na razie to nie ma jeszcze żadnych. Potrzebna jest jedna osoba odpowiedzialna za finanse i rozliczenia suni[/QUOTE]

no to cioteczki do roboty mała dostała szanse

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie a wchodzi w grę,że ja po sterylizacji zabrałabym ją stamtąd na okres znalezienia funduszy na hotelik albo najlepiej domek ????
Ja juz nie wiem co robić,u mnie nie moze zostac długo.....nie dam rady ze wzgledu na psy i finanse.

Link to comment
Share on other sites

mozna suke wyadoptowac z andy po sterylce-jesli beda problemy napisz lub idz do pana chrabalowskiego. 3 pietro w urzedzie gminy pokoj chyba 91.zajmuje sie bezdomnymi zwierzetami z terenu gminy - nigdy nie mialam problemow.daj ja najpierw do andy bo inaczej trudniej zalatwiac sterylke bezplatnie i udawadniac ze byla bezdomna/trafiaja sie naciagacze/

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, marzec jest miesiącem tanich sterylizacji. Wrzucam Wam link, w którym wymienione sa wszystkie kliniki, w których sa robione. Sterylizacja suni nie może przekroczyć kosztu 200 zł. Na tej liście jest m.in. mój wet Dr Czajka z Boliłapki na Ursynowie. W razie czego mogłabym ją zapisać na sterylizację.

[URL]http://www.arkastrefa**********/spis-klinik-bioracych-udzial-w-akcji-sterylizacji-2009,40/2009-wojewodztwo-mazowieckie,309.html[/URL]

Tylko, czy ona nie jest za młoda na sterylkę? Gdzieś czytałam, że ma 7 miesięcy, czy coś pomyliłam?
Przejrzałam wątek i wychodzi na to, że na dzisiaj mamy 60 zł jednorazowych deklaracji wpłat. Jeśłi jest szansa na miejsce w hotelu, to wydaje mi się, że trzeba ją tam zabrać jak najszybciej... Ja zadeklarowalam 30 zł i wpłacam je natychmiast, jak tylko będzie zbiórka.
Zadeklarowałam też karmę dla szczeniąt, którą dostałam dla bezdomnych psiaków dzięki Ellig. Wydaje mi się, że takiej dla małych i średnich ras mam jeszcze co najmniej 8 kg. Mam ją w piwnicy i po południu mogę sprawdzić.
Gosea... gdybyś miała szansę wziąć małą do siebie, to przecież finansowo możemy pomóc. Byłabyś płatnym DT dla niej....

Link to comment
Share on other sites

Ja ją mogę wziąć ale tylko na któtki okres bo moje psy jej nie zaakceptowały (poczuły się zagrożone na na swoim terytorium)
Także moge pomóc tylko doraźnie,poza tym sami wiecie jakie to jest obciążenie finansowe przy cztrerech psach....a tu jeszcze piąty...

Link to comment
Share on other sites

a rozmawiałaś z dr co z nią będzie jak ją by dziś zabrali? czy pojedzie na giełdę w tą niedzielę czy dopiero po starylizacji? tak naprawdę nie wiemy w jakim wieku jest, często nawet weterynarze mylą się w określaniu wieku, a co dopiero człowiek bez takiego wykształcenia. Chodzi o to, że jak tam trafi i nie pojedzie na giełdę od razu, to lecznica ją wysterylizuje na koszt gminy, poza tym krzywda jej się w tym schronisku nie stanie jak zostanie tam chwilę. W lecznicy jest często mru i beka. A pobyt jej tam (o ile nie zagraża jej giełda w tą niedzielę) daje nam szanse na ogarnięcie się.

Link to comment
Share on other sites

Postaram się ale pracuję i nie wiem gdzie ją zostawić po zabiegu,czy garaż będzie odpowiedni....

Co do wieku to tylko podejrzewam,że ma w granicach 8 miesiecy bo jest młodziutka. A jaki jest odpowiedni wiek do sterylizacji ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...