Jump to content
Dogomania

Porzucona,bezdomna suczka szuka domu (mieszka na łące na obrzeżach Piaseczna) Ma dom


Gosea

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

ja nie wiem czy Gosea jeszcze tu zagląda, ale w treści wątki jest chyba jej numer telefonu, więc można zadzwonić. Nie chce mieszczać i nie wiem tego na 100%, ale sunia poszła chyba do adopcji do kogoś z sąsiadów i do kilkuletniego dziecka, tak miało być, ale nie wiem czy tak się stało, więc najlepiej zadzwonić i się dopytać, o to czy umowa została podpisana też.

Link to comment
Share on other sites

[B]Tripti[/B], numeru nie ma, przynajmniej nie na pierwszej stronie. O ile dobrze pamiętam, kontaktowałaś się z Goseą poza dogo, chyba nawet u niej byłaś (chyba, nie chcę namieszać)? Jeśli tak, czy możesz ją poprosić o pojawienie się na dogo?


[quote name='agata51']Żeby nie było tak, jak z Kamykiem

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/147572-Kamyk-najbardziej-zjawiskowy-pies-z-Dogo-na-%C5%82ancuchu-%21%21%21%21%21%21%21%21%21/page56"]http://www.dogomania.pl/threads/147572-Kamyk-najbardziej-zjawiskowy-pies-z-Dogo-na-łancuchu-!!!!!!!!!/page56[/URL][/QUOTE]

Ciekawy ten wątek...
A ja Ci pokażę inny, z którego co tydzień i te piękne, i te zwyczajne psiaki trafiają na łańcuchy, oddawane byle komu na wiejskiej giełdzie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-Warszaw%C4%85-kto-zawiezie-Chudego-do-Siedlec-PILNE[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosea']Musisz jechać tak jak na Siedliska czyli w lewo od strony Piaseczna i piąty dom po lewej stronie,szary parterowy.
Tu masz tel. 501-245-030 jak będziesz jechała to daj strzałke a ja oddzwonie.[/QUOTE]

znalazłam, jest numer, można pewnie zadzwonić i zapytać się.

Link to comment
Share on other sites

Hej

Sorki,że się nie odzywałam (pare problemów się pojawilo i nie mialam głowy) ale jeśłi chodzi o suczke to na razie wszystko jest OK :)
Sunia mieszka u moich znajomych w bloku wiec widuję ją dość czesto.Jedynie czego jej brakuje to to podworka do biegania bo na smyczy raczej się meczy i męczy spacerujących z nia bo się strasznie szarpie do psów.
Przytyła pare kg. wiec zaokrągliły sie jej zapadnięte boki i wygląda super.
Ma nowe imie,corka znajomyh przechrzciła ją na Fione :)
Czasami na weekend przyjezdza do mnie jak oni gdzieś wyjezdzają i wtedy hasa z moimi "ogryzkami" na podwórku :)
także,ogolnie wszystko OK.
Dzieki za troske i jeszcze raz sorki za brak kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...