Jump to content
Dogomania

Porzucona,bezdomna suczka szuka domu (mieszka na łące na obrzeżach Piaseczna) Ma dom


Gosea

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gosea, a tak sobie pomyślałam, żeby w przyszłych ogłoszeniach zrobić tak, żeby było zdjęcie z tym jej kartonikiem co jej postawiłaś na łakach i dla kontrastu też takie w domu z kanapy, skoro i tak już tam urzęduje:) to tak dla pokazania jaka była biedna, ale też tego, że idealnie odnajduje się w domu:) tylko może z czasem dałoby się bez tego kołnierza:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']Gosea jak tam jak tam?[/QUOTE]

oj,ciezki dzien.Dopiero z pracy wróciłam.
Alfusia ma się dobrze,zawładnela kanapą...podwórko -kanapa,podwórko-kanapa......:lol:
Słuchajcie wszystko jest fajnie ale potrzebna jest karma,wiec proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosea']oj,ciezki dzien.Dopiero z pracy wróciłam.
Alfusia ma się dobrze,zawładnela kanapą...podwórko -kanapa,podwórko-kanapa......:lol:
Słuchajcie wszystko jest fajnie ale potrzebna jest karma,wiec proszę o pomoc.[/QUOTE]


Chyba jeszcze się nie skończyła ta, którą przywiozłam? 12 marca wieczorem zawiozłam Ci 8 kg karmy, liczyłam, że co najmniej połowę jeszcze masz Gosea...
Załatwiam dla małej karmę, a właściwie załatwia Ellig, ale liczyłam, że mogę ją zdobyć w przyszłym tygodniu...
Daj znać, ile Ci zostało z tych 8 kilogramów (na ile dni).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosea']Nie skonczyla się mam jeszcze 2 torby.Ale nie chcę czekać do ostaniej chwili aż zostanie garstka.[/QUOTE]
Przepraszam ale 14 kg suchej karmy to wystarczy na miesiac dla psa wazacego 42 kg, mlodej nie mozna przkarmiac, 7 kg miesiecznie to max !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Eluniu, sunia dostała 4 worki po 2 kg, tej szczenięcej... Czyli 8, a nie 14:-)[/QUOTE]
Tak wiem Ewa, tylko napisalam jak mniej wiecej wedlug zalecen psiak powinien byc karmiony, trzeba pamietac ,ze sucha karma podwaja swoja objetosc, czyli jak dajemy suni pol kubka to tak jakby zjadla caly.Sunia koniecznie musi miec przez caly dzien dostep do wody.
Dla psa takiej wielkosci jak sunia to miesiecznie 7,5 kg wystarczy i mowie to tylko dla jej dobra. Jezeli Gosea ma klopot z wyzywieniem innych swoich psow to powinna o tym powiedziec otwarcie i wtedy zastanowimy sie jak pomoc. W koncu tyle dobrego robi dla suni.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Tak wiem Ewa, tylko napisalam jak mniej wiecej wedlug zalecen psiak powinien byc karmiony, trzeba pamietac ,ze sucha karma podwaja swoja objetosc, czyli jak dajemy suni pol kubka to tak jakby zjadla caly.Sunia koniecznie musi miec przez caly dzien dostep do wody.
Dla psa takiej wielkosci jak sunia to miesiecznie 7,5 kg wystarczy i mowie to tylko dla jej dobra. Jezeli Gosea ma klopot z wyzywieniem innych swoich psow to powinna o tym powiedziec otwarcie i wtedy zastanowimy sie jak pomoc. W koncu tyle dobrego robi dla suni.:)[/QUOTE]

Tak jak napisalam,zostało mi jeszcze ponad 4 kg.z 8-miu więc teraz nie ma musu.
Prawda jest taka, że panienka musiała pochodzić z francuskiego domku bo nie wszystko je.Muszę jej robić przeróżne mieszanki i wtykać w dziób bo jest bardzo garda do jedzenia.
Dziewczyny,proszę nie jestem dzieckiem i wiem,że przy suchej karmie potrzebna jest woda:lol:.Nie po to ją przygarnęlam,żeby teraz o nią nie dbać bo równie dobrze mogłaby zostać na polu albo w schronisku.
Jeszcze jedno,czy juz mogę zdjąć jej kołnierz czy poczekać do jutrzejszej kontroli ?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za off, ale o są okolice Piaseczna, może koś nam pomoże:
[B][COLOR=Red]Dziś w Lesznowoli jayo widziała Szpilkę!
Suczka kręciła się po polach w okolicach ul. Szkolnej, czyli około 4km od miejsca zaginięcia!
Nadal jest nieufna, ma na łapie zagojoną ranę, ale nie wygląda źle.[/COLOR][/B][B][COLOR=Red]

Potrzebna pomoc w rozwieszaniu ogłoszeń i namierzaniu suczki.
Kto jest z Lesznowoli, Nowej Iwicznej, Mysiadła lub Piaseczna i może pomóc?
[URL="http://www.dogomania.pl/../128940-ZaginAE-A-a-Szpilka-ByA-a-w-szelkach-okolice-Nowej-Iwicznej-Piasecz/page36"]http://www.dogomania.pl/threads/1289...Piasecz/page36[/URL][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...