Jump to content
Dogomania

Porzucona,bezdomna suczka szuka domu (mieszka na łące na obrzeżach Piaseczna) Ma dom


Gosea

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sunia nie ma chipa niestety - została sprawdzona.

ogłoszenia na sklepie w Pracach Dużych (tam rzeczywiście jest jeden sklep:)) sprawdzone, na sklepie w Pracach Małych jest to samo ogłoszenie, ale niestety to nie ona była poszukiwana to była Oneczka w wieku 2 lat, obroża czerwono-czarna, ale stety dla właścicieli, że już się odnalazła - zadzwoniłam do pana i po prostu nie zdjął ogłoszeń. Numer telefonu z tego ogłoszenia to: 601 926 021 - tak na wszelki wypadek, żeby już tego tropu nie sprawdzać.

Sunia jest jeszcze zabiedzona, ale sierść jej się pięknie błyszczy. Mogło być też tak, że komuś w cieczce (bo ma, albo to dopiero początek) prysnęła, a ktoś nie wie jak szukać.

Uszy ma genialne:) śmiesznie się zaginają, ładnie zachowuje się "w ludziach", chodzi na smyczy, ogólnie to taki wdziędzny piesek.

Link to comment
Share on other sites

Jak ta karma mogłaby być przeznaczona na tą czarnulkę to pokombinujemy jakoś z dowozem, z tego co wiem mru mieszka na Ursynowie, a bywa też w tej lecznicy, w której będzie sterylizacja, więc może grzecznościowo by pomogła, a do tego jeszcze jej tz chyba mieszka w pobliżu piaseczna, albo ja jakoś odbiorę i wtedy w środę przekażę.

A i jeszcze czarnulka waży 17 kg i ma około 1 roku, ma już stałe ząbki. To już jest piękna panna, a jak się dożywi to dopiero będzie piękność.

[B]Donacja[/B] - dzięki za czujność, jakby coś jeszcze się pojawiło to proszę dawaj znać.

Link to comment
Share on other sites

o to by chyba bardzo ułatwiło sprawę, jakbyś mogła to super, bo ja późno w poniedziałek dopiero wracam, więc to jeszcze kilka dni. Ludzie jak już znajdą swojego zgubionego psa to już nawet ogłoszeń nie ściągają w tych strategicznych punktach, a to daje taką złudną nadzieję:(

Link to comment
Share on other sites

Mieszkamy blisko siebie z Mru, więc to nie byłby problem.
Ewentualnie mogłabym dzisiaj podskoczyć sama do Piaseczna z karmą i przy okazji poznać piękną sunię. Pasowałoby mi wieczorem, kiedy wracasz do domu, bo nie będzie już korków. Podam Ci na PW swój numer telefonu Gosea i jakby co, puść mi smsa z adresem i godziną, na którą mogłabym przyjechać. Najlepiej, żeby było to po 19:30.

Link to comment
Share on other sites

Ewa Marta - bardzo dziękuje:) Gosea pewnie odezwie się jak przeczyta post, zostawiła też na wątku swój nr telefonu na wszelki wypadek. Dojazd jest prosty to ok 2 km o tego klubu Smecz, skręca się w lewo na Siedliska i to już tam:)

A dziewczynka piękna jest, błyszczy się jak świeżo wypastowana pastą:) ale chudziutka narazie:(

dziś piątek, to te korki mogą być trochę dłużej, ale miejmy nadzieję, że kto miał wyjechać to pojedzie wcześniej:)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, kupiłam karmę (10kg) dla Miki z przytuliska w Konstancinie bo miałam ją odwiedzić jutro, zeby ją poznać osobiście. Niestety Mru jutro nie może jednak mi jej pokazać bo wiezie gdzieś innego psiaka. A Miki jest ponoć pierwsza na liście do wyjazdu na giełdę do Słomczyna:placz: Jeśli Miki nie doczeka mojego przyjazdu to mogę dać tej Waszej suni te 10kg karmy...

Właśnie doczytałam, ze karmę już ktoś daje:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Słuchajcie, kupiłam karmę (10kg) dla Miki z przytuliska w Konstancinie bo miałam ją odwiedzić jutro, zeby ją poznać osobiście. Niestety Mru jutro nie może jednak mi jej pokazać bo wiezie gdzieś innego psiaka. A Miki jest ponoć pierwsza na liście do wyjazdu na giełdę do Słomczyna:placz: Jeśli Miki nie doczeka mojego przyjazdu to mogę dać tej Waszej suni te 10kg karmy...

Właśnie doczytałam, ze karmę już ktoś daje:cool3:[/QUOTE]

Equus, zawiozłam tylko 8 kg karmy, więc jeśli rzeczywiście będziesz miała ją wolną (choć nie życzę Miki wywózki do Słomczyna), to jak najbardziej karma się przyda!

Cieszę się, że karma suni smakuje:-)

Ona jest śliczna i bardzo zadowolona, że ktoś się nią zaopiekował. Gosea, to naprawdę wspaniały gest, że mimo takiej gromadki psiaków (i jednego kocura) przyjęłaś ją choć na chwilę do siebie. Malutkiej potrzebny jest stały domek. Ona bardzo chce być czyjaś, widać to po tym, jak łasi sie do Gosei:-) Nas powitała donośnym szczekaniem, widać, że bardzo chciała pilniować swojego nowego miejsca:-)

Link to comment
Share on other sites

Sam je nie uśpi i zaden lekarz tez nie powinien dla jego widzi mi się.Co można zrobic ???

"Moja" suczka,która szuka domku jest bardzo pojetna.Wystarczyła garstka karmy aby nauczyła się,siadać,podawać łapkę i jeść tylko z lewej ręki :)
Nadal apeluję o pomoc w znalezieniu domku ewentualnie zbieraniu na hotelik i wspomaganiu w karmę bo przy mojej osobistej trzodzie długo nie pociągnę.

Link to comment
Share on other sites

Wątek śledzę, ale na bieżąco pewnie nie jestem. Ma imię? Ogłaszacie ją? Proponuję bazarki:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178334-Wielki-BAZARRRRRRO-zrobiAE-OGA-OSZENIA-Na-wrzesiA-skie-psiaki-Do-koA-ca-kwietnia-2010r"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1783...kwietnia-2010r[/COLOR][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-na-Suri-do-31-03"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1812...-Suri-do-31-03[/COLOR][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/181287-Bazarek-ogA-oszeniowy-do-15-03-2010r?p=14247035"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1812...10r?p=14247035[/COLOR][/URL]

Sfinansuję (dużo powiedzine!) jeden.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...