Jump to content
Dogomania

Guzek na szyjce 3 miesiecznej Shih Tzu :((


Millka

Recommended Posts

Witam,
zauwazylam na szyjce mojej 3 miesiecznej Shih Tzu guzek wielkości fasoli. Guzek jest umiejscowiony na karku na wysokości przednich łapek. Gdy mała dotykam w tym miejscu nie reaguje, czyli wnioskuje, ze ten guzek jej nie boli. Boje sie z nia jechac do weterynarza bo nie mam zaufania do weterynarzy w mojej miejscowości, obawiam się, że gdy zaczną grzebac przy tym guzku pogorsza tyko sytuacje, ale z 2 strony nie chce narazac jej zdrowka ....
Malenstwo od pewnego czasu zaczelo chodzic po schodkach czy moze to byc efekt tego chodzenia ?
Z gory dziekuje za odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Millka'] Boje sie z nia jechac do weterynarza bo nie mam zaufania do weterynarzy w mojej miejscowości, [/QUOTE]
Koniecznie znajdź jak najszybciej weta, do którego będziesz miała zaufanie. To dopiero początek Waszej wspólnej drogi, przed Tobą jeszcze wiele wizyt u weterynarza, musisz mieć kogoś, komu nie zawahasz się powierzyć zdrowia i życia swojej suńki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

[quote name='Millka']Byla szczepiona 2 tygodnie temu na wscieklizne - ostatnie szczepienie ....
Jesli to pozostalosc po tym szczepieniu to kiedy minie ? :(([/quote]

Dokładnie, 2 lub 3 tyg po szczepieniu u mojej Suni wyszło to samo (prawie zawału dostałam) musisz to dużo masować to samo zniknie :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...