Jump to content
Dogomania

Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!


enia

Recommended Posts

Ja rozumiem w ostatecznosci powiedzieć "Ok wezme go ( psa/kota) ale pod warunkiem pomocy finansowej". No ok zdarza sie.

Ale co innego jak ktoś bierze koty w liczbie mnogiej wiedzac, ze niema sie pieniedzy na obecne.. Nie mowiac nic, potem dopiero płacząc o pomoc..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=105992[/url]
widzisz sprawa anioła z Wiśniewa wypłynęła niedawno. przy okazji rozliczeń finansowych, poczytaj wątek z miau link powyżej, kocio na pewno nie jest krzywdzony, ale jest narażony na poważne problemy zdrowotne

Link to comment
Share on other sites

Tu sa tez zalogowane osoby z miau, wiec oszczedź sobie durnych komentarzy,wystarczy,ze TY jestes najwspanialsza na swiecie, wiec chyba nie załujesz ,ze zerwałm znajomosc z takim własnie 'przyjacielem', W końcu nic nie straciłas...Awanturuj sie tam gdzie chcesz, bo nie masz juz niestety wpływu na to,ze kot jest u mnie.I opiekuj sie kims innym, bo widze ,ze boli Cie strasznie...Obgadywac sobie mozesz kogo chcesz...i gdzie chcesz, ale uszanuj watek kota i obsmarowuj mnie do innych osób na miau(niektórych i to sporej ilosci)niestety nie przekonałas i nie udało Ci sie nas pokłócic...)Miłego dnia Małgosiu...nic nowego tu nie wniosłas...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bozenazwisniewa']Tu sa tez zalogowane osoby z miau, wiec oszczedź sobie durnych komentarzy,wystarczy,ze TY jestes najwspanialsza na swiecie, wiec chyba nie załujesz ,ze zerwałm znajomosc z takim własnie 'przyjacielem', W końcu nic nie straciłas...Awanturuj sie tam gdzie chcesz, bo nie masz juz niestety wpływu na to,ze kot jest u mnie.I opiekuj sie kims innym, bo widze ,ze boli Cie strasznie...Obgadywac sobie mozesz kogo chcesz...i gdzie chcesz, ale uszanuj watek kota i obsmarowuj mnie do innych osób na miau(niektórych i to sporej ilosci)niestety nie przekonałas i nie udało Ci sie nas pokłócic...)Miłego dnia Małgosiu...nic nowego tu nie wniosłas...[/QUOTE]

całe szczęście że szybko wyszły twoje machlojki zaoszczedziłam na tym dużo kasy, a i innym mogłam pomóc, niestety nie aniołom cóż nie każdy chce i musi być aniołem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magaaaa']enia, poczytaj miau, przeanalizuj to i owo - i później zabieraj głos.
Jeśli to Ty dałaś kota to najwyraźniej nie wiesz co zrobiłaś.[/QUOTE]
ale o co chodzi tak na prawdę.magaaaa,nawet nie wiesz od kogo i kto wydał kota Bożenie.Najlepiej żeby kota uśpiono,bo Bożena jest be.To to ja rozumiem.Zabić,a nie dać,bo Bożena nioedobra.To gdzie byłyście,kiedy kot potrzebował pomocy i o co Wam w tej chwili chodzi,tylko niech jedna z Was coś z sensem napisze,wreszcie.Nikt Was tu nie zapraszał,zwłaszcza po to,żebyście nienawiść do Bożeny rozsyłały.Już mnie to wkurza.Czy zamknięcie wątku na miau nie dało Wam do myślenia?A dajcie spokój,kobiety?????Nas też nie szanujecie tu przychodząc.Zobaczcie,czy Wasze koty nie potrzebują czegoś,a tu niech będzie spokój,ok?

Link to comment
Share on other sites

tak jeszcza na marginesie, nigdy ale to nigdy nie oceniaj ludzi swoją miarą PW bo co robisz sama nie przenosi się na innych, a czy nic nie straciłam, może nic ale stracili inni którym pieniążki były bardziej potrzebne i nie pretendują do roli anioła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PearlRain'][url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=107884&start=345[/url]
[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=106220[/url]
tu chyba jest wszystko o BZW[/QUOTE]


Nie Małgosiu, to jest tylko to, co Ty chciałas osiagnac kiedy zerwałam z Toba znajomosc I teraz jestem pewna ,ze zrobiłam dobrze...
Zbiórke "pomocy'Ty i ktos inny zorganizował i wysyłał ludziom "dobre opinie', po czym odwrócił kota ogonem.No cóz -jesli taka wiedxma zajmuje sie kotami 9i robi to dobrze...zwazywszy na ich stan zdrowia jaki wyszedł PO ICH PRZYJECIU), TO ZAKOŃCZY SIE MONITOROWANIE TAKZE TUTAJ mAŁGOSIU(pEARL rAIN0nIE JESTEM JEDYNA OSOBA JAKA OBSMAROWUJESZ.I nie dbam o to,bo osoby jakie trzymaja moja strone, bo BYŁY U MNIE, WIDZIAŁY I WYDAŁY bardzo dobra opinie, MAJAC ZAWSZE WSTEP DO MOJEGO DOMU)nie zabieraja juz głosu, bo temat dla nich jest durny i nie maja zamiaru w szczeniackie gadki sie wdawac.Te osoby OPINIUJA mój dom jako dobry i odpowiedzialny.Ale Ty majac jednego kota nie wiesz co to znaczy...bo nie zdazyłas do mnie przyjechac jako "przyjaciółka'.I tak tez dobrze sie stało.


Mam nadzieje,ze zaspokoiwszy swoje 'durne plotkarskie ambicje' bedziemy prowadzili watek Rumcajsa/Bo jesli nie ma takiej potrzeby, to NALEZY go zamknac...Myslałam,ze ucieszy Was fakt,ze kotek bardzo sie poprawił na zdrowiu, jest radosny, zadbany i ma swój dom stały, który kolejny raz powtarza,ze "zadnej pomocy finansowej nie przyjmie'.Na pewno ucieszyłby fakt gdyby kotek był chory, zasrany i wychudzony, zeby mozna było nagonke potwierdzic,ale niestety tak nie jest..To tyle...

Link to comment
Share on other sites

O Matko Kochana,a sioooooo.Dziewczyny,to śmieszne się robi i wstrętne.Słuchajcie,kto chce Rumcajsa?i zapewni,że on będzie przynajmniej 15 lat żył?Tak nie można!

Bożena,nie bierz tego do serca,bo masz zwierzęta i musisz być zdrowa,a ja wiem,że takie sprawy mogą bardzo źle się skończyć,zapłacisz zdrowiem i wtedy nie będzie nawet diabła,żeby kotu pomóc.Współczuję Ci,na prawdę.
Nawet tu przyszły i nie dają Ci spokoju.Ale ja jestem Ci wdzięczna,że opiekujesz się Rumcajsem,bo nie chcę się p;owtarzać,ale u mnie by nie przeżył.
[B]PROSZĘ DAĆ JEJ JUŻ SPOKÓJ i z góry dziękuję.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ah ciagle to samo.. wkólko i wkółko ten bełkot..
Miałabys troche honoru i w zwiazku z GIGANTYCZNYMI SUMAMI jakie dostałas od PearlRain i innych forumowiczy, zamknelabys usta wiesz?
Bo ja jak zbieram na swoje tymczasy po zlotówce i do stóp padam darczyncom nie wiedzac jak sie odwdzieczyc, ty dostawalas tysiace, nie umiejac powiedziedz łaskawie na co a spytana histerie odstawiałaś jaka tyś biedna i osądzana.. gubilas sie okrutnie w kwotach, w leczeniach.. i zamiast pokornie uszy po sobie polozyc po czyms takim, ty jeszcze odwracasz kota ogonem.
Bo podejrzewam, ze to nie "durne plotkarskie ambicje" i "szczeniackie" gadki kieruja PearlRain do nagłośnienia tej sprawy, a krew która zalała kogoś kto w dobrej wierze przelewał Ci takie sumy w zamian otrzymując nie rzetelne informacje, a na końcu odwracanie się plecam i histeryzowanie jaka to ona sie okrutna i zła okazała.
Wstyd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PearlRain']tak jeszcza na marginesie, nigdy ale to nigdy nie oceniaj ludzi swoją miarą PW bo co robisz sama nie przenosi się na innych, a czy nic nie straciłam, może nic ale stracili inni którym pieniążki były bardziej potrzebne i nie pretendują do roli anioła[/QUOTE]


Słuchaj-nie pisz głupot, bo po tym jak uwierzyłas facetowi jaki mnie oskarzył nieprawdziwie 'wyciagnełas"do mnie dłoń , zeby puscic pewne rzeczy i zaczac od nowa.Nie zgodziłam sie na to , szczególnie po tym jak sie zgrywałas wiedzac,ze wyszłam z miau.O tym co piszesz dowiedziałam sie od znajomych mi osób...
Na temat kasy jaka od Ciebie dostałam -powinnas sie wstydzic, bo po tym jak mnie wsparłas dowiedziało sie poł Polski chyba i nie chciałas zwrotu pieniedzy, które po Twoim rozpaczliwym "zagubieniu sie'chciałam Tobie zwrócic...Wiec teraz nie wygaduj.Leki kotom kupiłam białaczkowym, Kaje na która zbierano pieniadze leczyłam ,ale Bogiem nie jestem i zycia nie mogłam jej uratowac.Nie oceniaj innych, ,bo wiesz,ze czasami otrzymasz zapłate za to co mówisz od zycia...Dziwie sie tez bardzo,ze masz tupet taki...Nie musisz mnie obsmarowywac do wszystkich, bo sama sobie swiadectwo wystawiłas..gorzej niz "porzucona kochanka'...sie zachowujesz.Nie chcesz, nie ma mnie w Twoim zyciu, ale to nie Ty bedziesz dyktowac jak mam zyc...Jak widac, bez Twojej pomocy i forum zyje sobie dobrze, koty tez, a i 3 psy mam...jednego z dogo...dom był sprawdzony...

Skoro jestes ciocia dobra rada i to radx sobie innym i pomagaj, tylko potem nie wygaduj....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']O Matko Kochana,a sioooooo.Dziewczyny,to śmieszne się robi i wstrętne.Słuchajcie,kto chce Rumcajsa?i zapewni,że on będzie przynajmniej 15 lat żył?Tak nie można!

Bożena,nie bierz tego do serca,bo masz zwierzęta i musisz być zdrowa,a ja wiem,że takie sprawy mogą bardzo źle się skończyć,zapłacisz zdrowiem i wtedy nie będzie nawet diabła,żeby kotu pomóc.Współczuję Ci,na prawdę.
Nawet tu przyszły i nie dają Ci spokoju.Ale ja jestem Ci wdzięczna,że opiekujesz się Rumcajsem,bo nie chcę się p;owtarzać,ale u mnie by nie przeżył.
[B]PROSZĘ DAĆ JEJ JUŻ SPOKÓJ i z góry dziękuję.[/B][/QUOTE]

Hmm.. nie no proszę bardzo, jak Tobie jest z tą świadomościa lepiej - znikam :)

EOT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bozenazwisniewa']Słuchaj-nie pisz głupot, bo po tym jak uwierzyłas facetowi jaki mnie oskarzył nieprawdziwie 'wyciagnełas"do mnie dłoń , zeby puscic pewne rzeczy i zaczac od nowa.Nie zgodziłam sie na to , szczególnie po tym jak sie zgrywałas wiedzac,ze wyszłam z miau.O tym co piszesz dowiedziałam sie od znajomych mi osób...
Na temat kasy jaka od Ciebie dostałam -powinnas sie wstydzic, bo po tym jak mnie wsparłas dowiedziało sie poł Polski chyba i nie chciałas zwrotu pieniedzy, które po Twoim rozpaczliwym "zagubieniu sie'chciałam Tobie zwrócic...Wiec teraz nie wygaduj.Leki kotom kupiłam białaczkowym, Kaje na która zbierano pieniadze leczyłam ,ale Bogiem nie jestem i zycia nie mogłam jej uratowac.Nie oceniaj innych, ,bo wiesz,ze czasami otrzymasz zapłate za to co mówisz od zycia...Dziwie sie tez bardzo,ze masz tupet taki...Nie musisz mnie obsmarowywac do wszystkich, bo sama sobie swiadectwo wystawiłas..gorzej niz "porzucona kochanka'...sie zachowujesz.Nie chcesz, nie ma mnie w Twoim zyciu, ale to nie Ty bedziesz dyktowac jak mam zyc...Jak widac, bez Twojej pomocy i forum zyje sobie dobrze, koty tez, a i 3 psy mam...jednego z dogo...dom był sprawdzony...

Skoro jestes ciocia dobra rada i to radx sobie innym i pomagaj, tylko potem nie wygaduj....[/QUOTE]
oficjalnie na miau napisałam w watku ile dostałaś ode mnie, także cała Polska wie ile to było, i nie wygaduję sama to robisz
a czemu nie wierzyć faktom?
czekaj, czekaj wywaliłaś mnie z życia to o co biega? mam wielu sprawdzonych przyjaciół, wiesz to ci którzy wsparli twoje koty ...
no i sumując najlepszą obroną jest atak więc atakujesz? za co? że ktoś prawdę powie?
dalej chcesz grać na ludzkich uczuciach i pokazywać swój wizerunek matki polki i kociego anioła? zmień nick może wszystkie wredne plotkary się odczepią
szkoda mi tych zwierząt u ciebie tylko tyle

Link to comment
Share on other sites

ANGEL-dziekowałam kazdemu darczyńcy, i informowałam o kazdym dniu...jesli pytali to mówiłam co i jak...a butów nikomu lizac nie bede,bo na leczenie Kajusi zbiórke zrobili ludzie .ai NIE PO TO,ZEBYM KOMUS TYŁEK CAŁOWAŁA,ALE PO TO,ZEBY zawalczyc O ZYCIE ...i NA TO POSZŁY PIENIADZE.Mogłam uspic wszystkie pozytywne, prawda/,ale tego nie zrobiłam...i nie mów mi jak mam podziekowania pisac...bo co niektórym to trzeba chyba konferencje zwołac i wymienic po nazwuisku...3,4 osoby...bo te własnie strasznie przezyły,ze pieniadze wpłaciły.Nie tymczasuje kotów, bo zostawiłam u siebie te własnie zakażone,a zdrowe zbadałam i zaszczepiłam z własnych pieniedzy,nie Waszych...i Rumcajsa tez bede leczyła z własnych pieniedzy,a jesli ktos bedzie chciał nam [pomóc to co niektórych guzik to powinno obchodzic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PearlRain']oficjalnie na miau napisałam w watku ile dostałaś ode mnie, także cała Polska wie ile to było, i nie wygaduję sama to robisz
a czemu nie wierzyć faktom?
czekaj, czekaj wywaliłaś mnie z życia to o co biega? mam wielu sprawdzonych przyjaciół, wiesz to ci którzy wsparli twoje koty ...
no i sumując najlepszą obroną jest atak więc atakujesz? za co? że ktoś prawdę powie?
dalej chcesz grać na ludzkich uczuciach i pokazywać swój wizerunek matki polki i kociego anioła? zmień nick może wszystkie wredne plotkary się odczepią
szkoda mi tych zwierząt u ciebie tylko tyle[/QUOTE]

Nie jestem Małgosiu aniołem jak tu złosliwie piszesz,i nie zamierzam zmieniac nicku, bo jestem uczciwa.Wizerunku matki Polki nie musze sobie robic, bo nie kazda matka cudze dzieci wychowuje...
I to nie ja łaze po watkach i Cie obsmarowuje, tylko Ty to robisz i mi o nic 'nie biega',bronic sie czasami musze ,bo jestem ta niedobra,a was jest kilka...i co najsmieszniejsze dla mnie-ze zadna z was nie była u mnie w domu,a tak bezczelnie mnie pomawiacie.Kolege jakiego do mnie wysłałas z jedzeniem(nie pieniedzmi dodajmy0, -to co/Przeciez mówiłas,ze miał dobre zdanie-rzepraszam wrazenie...teraz wszyscy je nage zmienili, bo kilka znajomosci zerwałam/To jeszcze mam sie kolegowac z ludxm jacy mnie niszcza?Jestem ciekawa jak sie ma sprawa 'kolekcjonerstwa'na miau, bo wiadomych mi przykładów 'zbieractwa'po 30, sztuk jest wiele.Ale to kolezanki,wiec ok, zapomniałam...Miłego dnia zycze...i z mojej strony PIPI to juz koniec...
ps.Jako "dama'nie rozpowszechniam prywatnych korespondencji Małgosiu, szczególnie o byłych przyjaciołach,którzy jak widac nigdy nimi nie byli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bozenazwisniewa']
ps.Jako "dama'nie rozpowszechniam prywatnych korespondencji Małgosiu, szczególnie o byłych przyjaciołach,którzy jak widac nigdy nimi nie byli...[/QUOTE]

moja babcia powtarzała: żeby być damą trzeba mieć wygląd i [B]pieniądze[/B], troszkę klasy też by się przydało
jak dla mnie eot

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="#ff0000"][B]DOSYĆ JUŻ TEGO,PROSZĘ O SPOKÓJ.NIE SZANUJECIE W TEN SPOSÓB DOGOMANI

Bożena,[/B][/COLOR][COLOR="#000000"]jak Ty to wszystko znosisz?ja na Twoim miejscu prokuratora bym zawiadomiła.To cyrk jakiś.
PearlRain,nie pisz już do mnie na pw,nie chcę,nie będę czytała i więcej nie odpowiem.Obiecałaś,że bedzie spokój,że więcej sie nie odezwiesz,a robisz coś podłego.To nie jest manekin,to człowiek.Powiem jeszcze,że kotek trafił ode mnie i pozwólcie,że to ja zadecyduję o jego losie i osoby,które pomogły.My zdecydowałyśmy,że Rumcajs pojedzie do Bożeny i tak się stało.
Zadałam pytanie,kto chce kotka,żadna z Was nie odpowiedziała,więc nie życzymy sobie więcej "plucia" na Bożenę.Jeżeli sie nie uspokoicie zostanie zamknięty i ten watek.A my tego nie chcemy.Koniec z tym,AMEN.[/COLOR]

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Tu nie chodziło o brak szacunku dla kogokolwiek. Rzekłabym, ze wręcz przeciwnie. Że dobrą praktyką jest ostrzeganie przed nieodpowiedzialnymi (delikatnie mówiąc) ludźmi. [B]Bo to forum ma służyć zwierzętom[/B]. I nawet jeśli ktoś popełnił błąd - trudno. Takie rzeczy się zdarzają. Ale trzeba umieć wyciągnąć wnioski.
Można się jeszcze raz zastanowić i rozważyć sprawę.
A można dalej trwać w przekonaniu o własnej nieomylności i atakować tych, którym los kota nie jest obojętny.

Link to comment
Share on other sites

Jak czytam obrońców Bożeny to przypomina mi się książka "Wywieranie wpływu na ludzi" Cialdiniego a szczególnie rozdział "zaangażowanie i konsekwencja". To dla mnie tłumaczy zaangażowanie w obronę osób wydających Bożenie kota.

Bożena, ja nie twierdziłam, że karmisz zwierzęta ziemniakami... Ja się pytałam co jedzą, jak kończy się promocja RC... Jakbyś nie zauważyła (jak sądzę jad zalał Ci oczy, bo też kiedyś byłam po Twojej stronie i nawet Cię broniłam) NIGDZIE nie napisałam, że zwierzęta mają źle u Ciebie...

Obejrzałam zdjęcia... Rumcajs miał być izolowany, miał mieć swój pokój... Tymczasem, czy ja tam przypadkiem nie zobaczyłam drugiego kota.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...