Jump to content
Dogomania

DASZA - już w DS, dołaczyła do sfory Andy'ego :)


mshume

Recommended Posts

  • Replies 869
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam dola :(
Akcja wsparcia dla schronu idzie super ale wspolpraca z nim... to droga przez meke. Dalismy poligrafie, reklame, transport. Przywozimy cale auto darow kazdego (!) dnia. A kierownictwo traktuje nas jak psie g... Wczoraj bylo wedlug schematu: masz cos dla nas to rzuc tu. Potwierdzenie odbioru? Nie mam czasu...
Qrwa:mad:zly jestem strasznie:mad::mad::mad:
Pada deszcz, na dlugi spacer nie pojdziemy wiec chyba sie... upije...;)

Link to comment
Share on other sites

Nie moge tylko narzekac :)
Podobaja sie Wam pieski???:evil_lol: taaak???? :evil_lol:no to macie prezentacje tego... co dwie slicznotki nosza pod szyja :evil_lol:
I prosze zwrocic uwage na ogon Lilki, gdzies tam za nia lezy.. :diabloti: lisy wymiekaja...:evil_lol:
[IMG]http://images40.fotosik.pl/294/fab5bec9a4e08d9b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Andy, jakie zdjęcia fajniste!!!
A "Figowe" łapeczki - krzywe i pękne! Miodzio!
[/QUOTE]

I Figa na tych krzywych lapkach gonila ostatnio na Bloniach za hartem, pol godziny... :evil_lol: dogonic nie dogonila ale bardzo sie starala. :evil_lol: Po drodze zaliczyla pare wywrotek, przy okazji wytarzala sie w towarzystwie reszty sfory w martwym krecie :evil_lol: i zaliczyla kapiele blotne co w przypadku Figi jest raczej nietypowe bo wody boi sie jak ognia :evil_lol: Ale za to usmiecha sie pieknie....:evil_lol:
[IMG]http://images42.fotosik.pl/210/d829aa9787888afc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przyznaję, uśmiech ma boski!
A co do biegania, to uwielbiam patrzeć na Misię bawiącą się z amstafkiem Ramzesem - dwa tajfuny śmigające w trawie!
I też co chwila któreś z nich zalicza wywrotkę.
Jak Ramzes przygniecie małą, Miśka piszczy, wtedy jest chwiowy, kilkusekundowy spokój, Ramzes siada, przekrzywia głowę, patrzy, klepie ją łapką, jakby chciał powiedzieć: "Ej, no już ok!" i dalej gonitwa.
Jak już języki fruwają w powietrzu, to spacer może być kontynuowany i każdy spokojnie idzie w swoją stronę.

Oj, przepraszam, rozpisałam się, jakbym była na Misiowym wątku...:oops::oops::roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hey :)
Lato piekne takie... :) na razie...
Pozdrowienia od Trojcy.
I troche ruchomych obrazkow
[video=youtube;MRCSGqsvMIs]http://www.youtube.com/watch?v=MRCSGqsvMIs[/video]
kompresja na youtube jest okrutna wiec warto na odtwarzaczu ustawic 480p :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andy B.']:bigcry:Nikt tu do nas nie zaglada:bigcry:
tak czy siak, Trójca podrawia :cunao: a ja :drinka:[/QUOTE]

Ja zaglądam zawsze!
Andy - nie pij tyle, bo w czasie upałówto będziesz miał bombę...:diabloti:
Uściskaj trójcę - tylko po równo i sprawiedliwie, no, może Pusię troszkę mocniej...
:razz:;)

Link to comment
Share on other sites

oczywiście , że wszystkie twoje sunie są kochane , ale Puśkę znam osobiście i po części jej przeszłość, która niestety bywała dramatyczna , dlatego z radością oglądam fotki na których widać jej metamorfozę dzięki takim wspaniałym ludziom jak Ty:lol:

Link to comment
Share on other sites

oczywiście , że wszystkie twoje sunie są kochane , ale Puśkę znam osobiście i po części jej przeszłość, która niestety bywała dramatyczna , dlatego z radością oglądam fotki na których widać jej metamorfozę dzięki takim wspaniałym ludziom jak Ty:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...