Jump to content
Dogomania

Przegląd hodowlany w PKPR - znak zapytania


Misia12

Recommended Posts

[quote name='Marzena S']Nie trać nadziei Misiu ;-) Wystarczy, że wykorzystasz informacje, które Ci przesłałam na pw - telefony, mail, kontakt z innymi DONkarzami z Pomorza. Na pewno tam uzyskasz informację, jeśli oczywiście jej naprawdę szukasz, bo, jak na razie, nie skorzystałaś z żadnych z tych możliwości oprócz pisania wykrzykników na dogo i pytania osób, które zwyczajnie nie wiedzą. Chyba, ze Twój cel jest inny ;-)
Stronka Oddziału Częstochowa była zawirusowana ale już powinna działać.
Coś jeszcze?
A, i podpowiem Ci jeszcze, gdybyś nie wiedziała, a 12 przy nicku oznaczało jednak Twój wiek, że informacji szuka się u źródła, a nie na forum ;-)
Ręce jednak opadają.
Obawiam się, że raczej karmię trolla.[/QUOTE]

Przede wszystkim nie rozumię czemu chcecie zaszkodzić oddziałowi pomorskiemu.Zacznijmy od tego,że weterynarz jest uprawniony do przeglądów miotów,najlepiej wyssać sobie z palca bajki a potem je rozpowszechniać i dobrze wiadomo kogo to sprawka co PFK widać robi wszystko aby zwabić do siebie ludzi nawet opowiadając im bajki niech poprzedni zarząd który jest teraz w PFK niech lepiej spojrzy na siebie na swoje oszustwa zresztą w nowym zarządzie który przeszedł do PFK już zaczynają sie niejasności i kłótnie bardzo to wróży im na przyszłość pewnie tak szybko się rozpadnie jak znikneli z PKPRu ach szkoda słów. A pani przedstawiciel oddziału nie robi przeglądów więc nie wiem skąd te bajki.A panie S bo wiem kim pan jest niech pan uważa sczerze dziwie się,że pan przeszedł z nimi niech pan popyta co za pana plecami mówią.Tyle miałam do dodania.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ojejciu ! Kate1979 i Marzeno S macie mało pozytywnych emocji ! Czy musicie się dziewczyny tak bardzo frustrować ? Jeżeli jesteście członkiniami pkpr to swoimi wypowiedziami budujecie zły wizerunek tej organizacji .Czy temat przeglądu hodowlanego to temat tabu ? Do tego jeszcze wątek tajemniczego Pana S ? :)

Link to comment
Share on other sites

Miła Misiu, mam całkiem sporo pozytywnych emocji ;-) Nie martw się o mnie :-) Śledząc ten wątek można zauważyć, że wypowiadam się rzeczowo i uprzejmie.
Oczywiście przegląd hodowlany nie jest żadnym tematem tabu, dlaczego miałby być? Rozpowszechniasz tu Misiu (do spółki z awatarem) fałszywe wiadomości, które wyjaśniam - Tobie, i innym czytającym także, bo przecież chodzi o to, aby to się utrwaliło, czyż nie? Szkoda słów nawet na te nędzne prowokacje. Takie mamy czasy, że nikt w necie nie jest anonimowy ;-)
To tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Misia12']Uprzejma i rzeczowa Marzenko S !!!! Jeszcze stronka oddziału Częstochowa nie działa ???? hm czyżby wiruski jeszcze nie wyskoczyły ??
Te nieszczęsne wiruski błądzą już po stronce dobre kilka dni ! Ręce opadają ![/QUOTE]

Droga Misiu jak by ci się chciało zadzwonić i dowiedzieć się czegoś to nawet dowiedziała byś się,że stronka oddziału Częstochowskiego ma nowy adres no ale cóż lepiej nawijać i siać propagandę niż zadzwonić i dowiedzieć się u źródła ach szkoda słów

Link to comment
Share on other sites

Droga Kate1979 skoro stronka oddziału Częstochowa istnieje pod nowym adresem to dlaczego nie jest oficjalnie podana na stronie PKPR (jest podany adres [url]www.czestochowa.pkpr.pl[/url] ),oddział Pomorze też ma stronkę a nie podaje jej adresu oficjalnie na stronce PKPR-u ? A może jest tak że adresy stronek są podawane tylko osobom pytającym na prywatne maile ? Ręce opadają i szkoda słów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Misia12']Droga Kate1979 skoro stronka oddziału Częstochowa istnieje pod nowym adresem to dlaczego nie jest oficjalnie podana na stronie PKPR (jest podany adres [URL="http://www.czestochowa.pkpr.pl"]www.czestochowa.pkpr.pl[/URL] ),oddział Pomorze też ma stronkę a nie podaje jej adresu oficjalnie na stronce PKPR-u ? A może jest tak że adresy stronek są podawane tylko osobom pytającym na prywatne maile ? Ręce opadają i szkoda słów[/QUOTE]

Widocznie nie mają jeszcze poprawionej bo stronka działa dopiero od nie całych 2 dni poza tym jak już tak werbowałaś stronke pomorską to byś zauważyła,że tam jest nowy adres też Częstochowy widocznie nie prześledziłaś całej stronki pomorskiej tylko czepiasz się jednej rzeczy.A ręce niech ci opadną może głupot nie będziesz wypisywać poza tym tam są namiary na Częstochowe wystarczyło by też zadzwonić do nich albo meila wysłać na pewno by odpisali.Wiesz co lepiej już nie pisz nic bo widać,że tylko piszesz dużo a nie robisz nic. I nikt ci nie każe należeć do pomorskiego oddziału PKPR dla mnie to ty możesz iść razem z resztą naiwnych do PFK skoro już na początku są niesnaski u nich i nie domówienia to nie wróży im na przyszłość dobrze,że w ostatniej chwili się opamiętałam i nie przeszłąm do nich bo potem bym żałowała tak jak już nie którzy żałują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Misia12']cytat : Kate1979 ( I nikt ci nie każe należeć do pomorskiego oddziału PKPR dla mnie to ty możesz iść razem z resztą itd ) - uwaga !!!tak zachęca do przynależności do PKPR członkini pkpr Pomorze Kate1979 ![/QUOTE]

A kto ci powiedział,że należe do oddziału pomorskiego.Napisałam,że nikt ci nie każe należeć czy do pomorskiego czy też do innego oddziału Pkpru dla mnie możesz się zapisać nawet do PFK,KOND czy innej organizacji nawet to ZKWP każdy ma swój wybór prawda.A czy należe do pomorskiego,częstochowskiego czy nawet głównego oddziału to moja sprawa. Tylko tu są osoby co należą do PFK i napadają na nowy oddział a mówiąc szczerze mi wystarczył jeden telefon do p.przedstawiciel żeby dowiedzieć się wszystkiego na temat przeglądów wystarczyło zadzwonić no ale taka 12 latka nie ma pojęcia o niczym bo sieje głupoty nawet wystarczyło zadzwonić do Częstochowskiego oddziału też byś się dowiedziała no ale pewnie rodzice ci nie pozwolili.Poza tym po co chcesz przegląd miotów robić masz hodowle?to pochwal się jaki ma przydomek i więcej info na ten temat bo nie rozumię chcesz przegląd miotów zrobić to chyba masz hodowle prawda.
Zresztą Marzenko masz racje z trolami się nie gada :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kate, z tego co mi wiadomo to PFK calkiem dobrze funkcjonuje, powiększa grono hodowcow i czlonkow , a nazywanie ich naiwniakami chyba nie jest grzeczne w ustach pani z wladz oddzialu pomorskiego PKPR, co do atmosfery panującej w PFK to nie slyszalem o żadnych burzach, raczej konstruktywnych polemikach dotyczących tworzeniu regulaminow , bo nie wiem ale tak mi sie wydaje ze jak wszyscy beczą jednym glosem to podpada na brak wiedzy i merytoryki w temacie, gdzie doswiadczenie i rzetelność tam jest wymiana pogladow , a nie lizanie t...... Nie wiem kto to MIsia i Avatar ale jako czlonek PFK, wypraszam sobie uwagi na temat mojego stanu umyslu , przez osobę gorąco zainteresowaną w oczernieniu PFK, tylko nie wiem po co? podobno te dwie ogranizacje powinny dażyc do konstruktywnej wspołpracy a nie zwalczac sie , i do tego w tak nieelegancki sposob, A co do Zywotnosci PFK , zapraszam do odwiedzenia stronki i zobaczeniu tych naiwnych, co to zalują przejscia, Tylko nie wiem czego maja żalować, ,nie podobaja im się dobre regulaminy?, podwyzszone standarty hodowli?, dobra organizacja wystaw ? bazy DNA ? profesjonalne , bardzo dobrze zabezpieczone rodowody ? no sam nie wiem, ale coż pewnie komus moze sie to nie podobać.

Link to comment
Share on other sites

gero nie musisz mnie zapraszać na stronke bo już byłam nie jest zła fajnie zrobiona,ogólnie nie lubie pisać ja ogólnie do PFK nic nie mam nie chodziło mi o cały PFK tylo oddział pomorski ale ok już nie będe na ten temat pisać. Tak poza tym nie należe jeszcze do żadnego oddziału to po pierwsze tak nawiasem mówiąc tylko aby się dowiedzieć czegoś więcej wystarczy zadzwonić prawda ja dzwoniłam i do p.przedstawiciel z pomorskiego jak i do reszty oddziałow włącznie z zarządem głównym i dowiedziałam się tego czego chciałam,ale od tego są telefony prawda.Poza tym to wy jako członkowie PFK zaczeliście napadać na PKPR więc nie rozumię jak chcecie z nimi współpracować i żyć w zgodzie jak tylko kłótnie stwarzacie.Zresztą ja już skończyłam w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

Droga Kate1979 napawasz mnie stylem swoich wypowiedzi :) przypominam Ci że jesteśmy w temacie -przegląd hodowlany :)a nie przeglądów miotów :) Chciałabym zrobić suczce przegląd hodowlany żeby uzyskać uprawnienia hodowlane dla niej .Czy muszę już mieć zarejestrowany przydomek hodowlany ?uuuu pani z władz pomorza PKPR-u ......no to piękne wypowiedzi ! brawo !!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Misia12']Droga Kate1979 napawasz mnie stylem swoich wypowiedzi :) przypominam Ci że jesteśmy w temacie -przegląd hodowlany :)a nie przeglądów miotów :) Chciałabym zrobić suczce przegląd hodowlany żeby uzyskać uprawnienia hodowlane dla niej .Czy muszę już mieć zarejestrowany przydomek hodowlany ?uuuu pani z władz pomorza PKPR-u ......no to piękne wypowiedzi ! brawo !!!!! :)[/QUOTE]

Jak mogę być we władzach zastanów się dziewczyno jak nie należę jeszcze do żadnej organizacji mam taką zasadę zanim gdzieś sie zapisuję wolę się upewnić czy dobrze robie pierw chcę się dowiedzieć czegoś na każdy temat to chyba nie jest złe a żeby się dowiedzieć to podzwoniłam tu i tam. Ale po tym jak PFK atakuje pkpr to wiem,że nie zapisze się do nich
A na stronce pisze,że pan wet do którego się doczepiłaś robi przegląd miotów czyli szczeniaczków które się urodziły.Ok ja już skończyłam i nie chce się kłócić bo to nie ma sensu.

edit: Dodam tylko tyle na stronce PKPR tam skąd brałaś adres na stronke Częstochowskiego oddziału jest podany już nowy adres ich,i działa ;)

Link to comment
Share on other sites

Kate- chcesz sie tajniaczyc , mnie to rybka, ale kto buszuje po forach to szybko wie z kim gada- PRAWDA?,. Jak na razie to Ty n apadasz na PFK, i pofatyguje sie poinformowac o tym fakcie dzialaczy, PFK, ktorzy jak to okreslilas bardzo szybko bo po dobrych 5 czy moze 7 latach odeszli z PKPR, byl to widac duzy pospiech i bardzo pochopna decyzja. zanim cos napiszesz to postaraj sie dojsć prawdy a nie tylko serwowac nowinki z serii jakas pani drugiej pani, i zli bo odeszli OK ?

Link to comment
Share on other sites

Kate- chcesz sie tajniaczyc , mnie to rybka, ale kto buszuje po forach to szybko wie z kim gada- PRAWDA?, . Jak na razie to Ty n apadasz na PFK, i pofatyguje sie poinformowac o tym fakcie dzialaczy, PFK, ktorzy jak to okreslilas bardzo szybko bo po dobrych 5 czy moze 7 latach odeszli z PKPR, byl to widac duzy pospiech i bardzo pochopna decyzja. zanim cos napiszesz to postaraj sie dojsć prawdy a nie tylko serwowac nowinki z serii jakas pani drugiej pani, i zli bo odeszli OK ?

Link to comment
Share on other sites

Nie spodziewałam się że stronka CZESTOCHOWSKIEGO ODDZIAŁU PKPR będzie tak uboga .Oddział jest bardzo młody bo zarejestrowany 11.12.2009.Można przeczytać na niej że skupia hodowców ,właścicieli i miłośników psów .Tylko gdzie oni są ?Zakładka hodowle - pusta.Zakładka reproduktory -pusta.Zakładka mioty -pusta .Istnieje oddział (i tego się nie spodziewałam )NIE MA OSOBY UPOWAŻNIONEJ do wykonywania przeglądów hodowlanych .Pytanie dlaczego ?Kto je wykonuje na terenie Poludniowej Polski ? Oddział Pomorski pkpr w trakcie rejestracji .W ogóle w całym PKPR istnieją tylko cztery Oddziały (w tym jeden nie zarejestrowany i jeden nowo powstały ).PKPR rozpoczął działalność 31.01.2001.Jak na te kilka lat to ma bardzo mało jednostek terenowych .Jak jest tego przyczyna ?Nie ma działaczy ?Nie ma też kadry sędziowskiej ! ??? 3 sędziów na tyle lat działalności pkpr ? ?Pięciu przedstawicieli w tym jedna osoba z Pomorza bez żadnych uprawnień (nie widnieje w wykazie sędziów ),no i mnóstwo lecznic weterynaryjnych .Wobec powyższego jakim dorobkiem może pochwalić się PKPR ? Może rozmachem organizowanych wystaw ?

Link to comment
Share on other sites

Misia- nie wiem kim jestes ale jako czlonek PFK , trochę sie obawiam , że zaraz bedzie wielkie gadanie , ze to PFK atakuje , PKPR. Mysle , ze brak obecnie kadry sędziowskiej i mala ilośc oddzialów spowodowana jest częściowym rozlamem w Klubie, i przejściem częsci czlonkow do PFK. Wiesz Misia ja bylem na wystawach w Sieradzu i Łęczycach oraz Bydgoszczy i te mi się podobaly , natomiast o innych slyszalem ale nie bylem , więc nie wypowiadam się. Mam nadzieję , ze obie organizacje zajma sie doskonaleniem wlasnej dzialalności i konkurencja bedzie motorem a nie hamulcem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Azawakh']No właśnie konkurencja powinna być motorem a nie hamulcem i ZkwP tego nie dostrzega albo nie chce dostrzegać bo boi się porządnej i zdrowej konkurencji.[/QUOTE]
Wypowiedź p. Tomasza Kosińskiego z wątku Polski Klub Psa Rasowego
[url]http://www.dogomania.pl/threads/724-Klub-Psa-Rasowego/page7[/url]
[I][FONT=Tahoma],, Od prawie 10 lat przywykliśmy do nienawiści, najpierw członków ZKwP a teraz PFK. Szkoda ze wielu założycieli PFK traci energie na mieszaniu w PKPR a nie na tworzeniu swojej organizacji – nie będę przytaczał przypowieści o źdźble w oku. "[/FONT]
[/I][FONT=Tahoma]Zrobiła się ciekawa sytuacja: ZKwP ->PKPR->PFK.
Czyżby PKPR również bał się porządnej i zdrowej konkurencji?:razz:
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...