Jump to content
Dogomania

Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.


Cajus JB

Recommended Posts

jakie znów drobne złośliwości? piszę co myślę .. i .. cóż, czasem obnażam prawdę.
Prościej byłoby wkleić fotkę, którą pewnie masz ..
wszystkim byłoby milej w tak posępne, jesienne dni popatrzeć na wiosenną plażę i iskrzące się w słońcu morze ..
A Bambo nawet o takich luksusach nie marzy, lecz tylko o domu z kawałkiem wybiegu..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może tekst ogłoszeń maksymalnie skrócić ograniczając się do cech charakteru i potrzeb bytowych Bambo. Ludzie nie lubią długich tekstów. Coś w rodzaju : Bambo to młody, energiczny, średniej wielkości pies, który spędził prawie rok w schronisku. Jest prawdziwym wulkanem energii i znakomicie sprawdzi się jako stróż domu z ogródkiem. Nie wykazuje agresjii, jest życzliwy dla ludzi i bardzo lubi się bawić.
Jeżeli chcesz adoptować Bambo zadzwoń 605 85 14 85. Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przedadopcyjnej. Nie wydajemy psów "na łańcuch"."

Link to comment
Share on other sites

Bambo to młody, energiczny, średniej wielkości 3-letni pies, który spędził prawie rok w schronisku. Znakomicie sprawdzi się jako stróż domu z ogródkiem. Nie wykazuje agresji, jest życzliwy dla ludzi i bardzo lubi się bawić. Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed adopcyjnej.
tel. 605-851-485 , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[URL="http://www.anonse.pl/i_1021,19670104.html"]Zobacz ogłoszenie[/URL]

Anonse pomorskie:
2010-11-24,
2010-11-26,
2010-11-29
Anonse kujawsko-pomorskie:
2010-11-23,
2010-11-26,
2010-11-30

Nie mogłem zapłacić przelewem, więc zapłaciłem poprzez sms i wyszło nieco drożej.

Edit

Gdzieś zrobiłem błąd i w ogłoszeniu internetowym nie wyświetla się kontakt. W gazetowym powinien bo na podglądzie był. Po pierwszym wydaniu będzie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Miniatura i link do hostingu aby pobrać oryginał. Plakacik nadaje sie do druku na domowych drukarkach, również w wersji czarnobiałej. Mogę wysłać na maila jak ktoś ma życzenie.

oryginał: [URL]http://www.sendspace.pl/file/04013e4d418660eb032e4e8[/URL]

[IMG]http://img260.imageshack.us/img260/5761/bamboryscopy.jpg[/IMG][/QUOTE]

Przecież jest piękny plakat jeszcze od Isadora7. Czy cos mu dolega ?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie miałem napisać, że ogłoszenie ukazało się z numerem telefonu.

Nie znam nikogo z Ina poza swoją rodziną. Poszukam. Możesz Saphira poprosić Panią o odrobinę cierpliwości?

Edit

Coś kojarzę. elinka? Bo elmira jest chyba z Aleksandrowa?

Mam też chyba na nk schronisko Inowrocław wśród znajomych. Mogę zapytać.

Edit 2

Kiedyś mnie ktoś pytał o transport z Ina. Nie znam nicka, ale chyba mam maila.

Edit 3

Napisałem do elinka Saphira. Kontakt z Tobą.

Link to comment
Share on other sites

Pani mieszka sama?

Nie wiem czy Bambo nadaje się do bloku. Trudno to ocenić. Warunki można sprawdzić. Zobaczyć czy są tereny zielone wokół. Prawda jest taka, że w nowym miejscu pies może zachowywać się inaczej. Problemem jest to, że nie wiem czy Bambo wie co to spacer, w sensie czy nie będzie się załatwiał w domu. I do Jego utrzymania potrzeba trochę siły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...