Jump to content
Dogomania

Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.


Cajus JB

Recommended Posts

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zielony']Kasia z Demonem Bambo będzie wystawiony do adopcji na festynie na Barbarce. Może pojechałabyś z nim na ten festyn? Skontaktuj się z szefową, co co i jak.[/QUOTE]

co prawda w poniedziałek mam trudne koło i z ogromnej partii materiału, ale z pewnością Bambo czuł by się lepiej gdyby był z nim ktoś kogo zna, więc może się skuszę

[quote name='Saphira']Czy jest potem mozliwość podglądu czy piesek ma dobre warunki i czy nie jest na łańcuchu?[/QUOTE]

przyłączam się do pytania

PS w piątek mogłabym zajrzeć na chwilę i dogadać szczegóły no i nareszcie odwiedzić naszego przystojniaczka... a może i udałoby mi się poznać Juranda, o ile nie pojedzie jeszcze do SPA :)

Link to comment
Share on other sites

AKCJA PRZECIWPOWODZIOWA DLA SCHRONISKA W TORUNIU::

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185986-TORU%C5%83-przygotowania-do-ewakuacji-schroniska-miejskiego-POTRZEBA-OK.-70-TYMCZAS%C3%93W?p=14710992#post14710992"]http://www.dogomania.pl/threads/185986-TORU%C5%83-przygotowania-do-ewakuacji-schroniska-miejskiego-POTRZEBA-OK.-70-TYMCZAS%C3%93W?p=14710992#post14710992[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Jeżeli zwolnimy boks Juranda to można w nim z powodzeniem upchnąć Bambo i jego kumpli.:cool3:[/QUOTE]

a ja myślę, że BAMBO szczęśliwszy jest w tym gdzie przebywa aktualnie .. ma więcej swobody i chyba słońca też .. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Saphira chociaż Ty nas nie strasz wodą i utopcami !!! ;)
Bambo miał kilka spacerków w międzyczasie .. prawie wyrwał mi rękę :mad:[/QUOTE]

Dlatego ostatnio wziąłem Bambo, a ilon_n kudłatego przytulaka. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Dlatego ostatnio wziąłem Bambo, a ilon_n kudłatego przytulaka. :evil_lol:[/QUOTE]


Kudłaty wcale nie był lepszy :roll: .. wskakiwał mi na plecy i zaglądał na głowę .. nieoczekiwanie i z każdej strony!! całkiem wielkie zwierzę z Niego .. a wyglądał tak niewinnie ten "przytulak" ;)

Link to comment
Share on other sites

też wierzę, że Bambo czeka na najlepszy moment .. jak mała Dusia .. nic nic nic i nagle jak z kapelusza pojawia się rodzina, która miała identyczną sunię i szuka drugiego jej wcielenia .. :)

Dzięki Laro za czuwanie nad allegro Bambolina!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...