Jump to content
Dogomania

Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.


Cajus JB

Recommended Posts

[INDENT] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]PROSZE Wszystkich o rozeslanie wiadomosci - potrzebne sa dzialania - inaczej los - lopata i dół - spotka psy, ktore zostaly w Dobrocinie - taki bestialski sposob mieli urzednicy...

[/COLOR][/SIZE][/B][URL="http://www.wiadomosci.swidnickie.pl/index?Act=show_doc&id_doc=20587"][COLOR=#4444ff]http://www.wiadomosci.swidnickie.pl/...c&id_doc=20587[/COLOR][/URL]

[SIZE=4][B][FONT=Times New Roman]DOBROCIN-sposób na szybką adopcję!!!
85 psów zabitych i zakopanych w Pensjonacie dla Zwierząt w Dobrocinie.Zostało jeszcze 65psów i ileś kotów-czy też w ten sam sposób zostaną wyadoptowane? Potrzebują pomocy!
[SIZE=3]
[/SIZE] [/FONT][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/178904-Polskie-prawo-czy-bezprawie-Dobrocin-czarna-plama-na-mapie-Polski.Organizacje-pomocy"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/threads/178904-Polskie-prawo-czy-bezprawie-Dobrocin-czarna-plama-na-mapie-Polski.Organizacje-pomocy[/SIZE][/FONT][/URL][B][FONT=Times New Roman]
[/FONT][/B][/SIZE]
[B][SIZE=4]DOBROCIN...DOBRE miejsce na umieranie???[/SIZE][/B] [SIZE=1]
[/SIZE] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proponuję dopisać jeszcze mój nr telefonu do allegro 605 87 07 68. Czy ktoś jeszcze może udostępnić jeden nr ? Zawsze lepiej jeżeli jest więcej możliwości bo wiadomo, że nie zawsze można odebrać telefon. Jak jedna osoba jest zajęta to moze kolejna odbierze;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Proponuję dopisać jeszcze mój nr telefonu do allegro 605 87 07 68. Czy ktoś jeszcze może udostępnić jeden nr ? Zawsze lepiej jeżeli jest więcej możliwości bo wiadomo, że nie zawsze można odebrać telefon. Jak jedna osoba jest zajęta to moze kolejna odbierze;)[/QUOTE]

Numer telefonu dodany ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielony']Bambo został przeniesiony do innego kojca. Bliżej kuchni. Siedzi z innym psem. Poobserwujemy jak daje sobie radę z innymi psami. Na razie nie jest zainteresowany.[/QUOTE]

Nic dziwnego, że nie jest zainteresowany ;) w końcu to wciąż facet pełną gębą .. kastracji Bambo chyba jeszcze nie było???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Proponuję dopisać jeszcze mój nr telefonu do allegro 605 87 07 68. Czy ktoś jeszcze może udostępnić jeden nr ? Zawsze lepiej jeżeli jest więcej możliwości bo wiadomo, że nie zawsze można odebrać telefon. Jak jedna osoba jest zajęta to moze kolejna odbierze;)[/QUOTE]

Tak, tak, to świetny pomysł. Ja akurat należę do osób trudno osiągalnych, prawie non-stop wyciszony telefon, więc nie mogę wesprzeć z tej strony.

Ale może Kasia jeszcze się zdeklaruje?? Ona na pewno dużo już wie o Bambo i to z pierwszej ręki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Ale może Kasia jeszcze się zdeklaruje?? Ona na pewno dużo już wie o Bambo i to z pierwszej ręki :)[/QUOTE]

mój nr: 660752029, mam nadzieję, że znam Bambo wystarczająco dobrze, żeby w razie czego udzielić konkretnych odpowiedzi :)

żeby nie nabijać postów to tu jeszcze dodam, że byłam dziś u naszego przystojniaczka :) no i można powiedzieć, że 1 lekcja za nami ;) Bambo nauczył się dziś siadać i warować - oczywiście musi widzieć nagrodę, ale ładnie reaguje na komendy :) no i zrobiliśmy mini wstęp do chodzenia na smyczy, ale to nie będzie takie łatwe, bo chłopak ma bardzo dużo energii :diabloti: aaaa no i oczywiście ruszyliśmy też komendę "do mnie"... wydaje się dużo jak na początek, ale Bambo bardzo szybko łapał o co chodzi :) no i wiadomo, że wszystko trzeba będzie powtarzać, coby piesowi się nie zapomniało :evil_lol:

PS mam trochę udokumentowane na filmikach jak ładnie Bambo ćwiczył, ale to dam jutro wieczorkiem, bo teraz muszę już zmykać się uczyć do koła

PS 2 Bambo jest teraz w pierwszym kojcu od kuchni, ma jednego kolegę :) chociaż być może będzie jeszcze drugi, bo jak "oddawałam" Bambo to jakaś psinka była w "przedsionku", żeby sprawdzić reakcję chłopców

Link to comment
Share on other sites

No to mu się udało. Nie dość, że ma kumpla to jeszcze mieszka obok kuchni:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A Tobie Kasiu jeżeli się nie uda nauczyć Bambo chodzenia na smyczy to możesz liczyć na to ,że Bambo nauczy Ciebie biegać na smyczy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielony']Witam. Mała poprawka w drugim od kuchni. Siedzi z dwoma kumplami. Zaproponowałem współprace podałem nr telefonu i byłem dzisiaj w schronisku i ???
Proszę podać mój nr telefonu. Mogę udzielić informacji o psie.[/QUOTE]

przepraszam, za zamieszanie... nie wiem czemu ubzdurało mi się, że w 1 od kuchni jest :D co do współpracy to bardzo chętnie, ale pisał Pan, że po 16, a ja niestety nie mogłam czekać do 16, bo jutro mam koło - wybyłam ze schroniska ok 14:30, za to jutro nic mnie gonić nie będzie i mogę poczekać do 16 :)

Link to comment
Share on other sites

rewelacyjne wieści o Bambo!! proszę jaki pojętny uczeń!! - nawet studenci nie są tacy giętcy do nauki :diabloti:

to może jeszcze jakąś talijkę kart chłopakom zafundujemy, pograją sobie w tysiąca wąchając kulinarne zapachy :evil_lol: (do brydża brakuje im jeszcze jednego kumpla)

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś u naszego przystojniaczka, trochę poćwiczyliśmy i trochę się bawiliśmy :) mam troszkę filmików i zdjęć... ale niestety nie dam rady już tego wrzucić dzisiaj, bo padam na ryjek... postaram się jutro zmontować filmik z posłuszeństwem Bambo... a jak nie to dopiero w poniedziałek, albo wtorek
dzięki uprzejmości zielonego Bambo mógł dzisiaj biegać bez smyczy/linki, co zdecydowanie mu pasowało :) chociaż póki nie rozładował trochę energii po opuszczeniu kojca, nie śniło mu się robić cokolwiek innego niż bieganie po całym placyku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...