Jump to content
Dogomania

7mio miesięczna suczka do uśpienia! Pilnie szukam dla niej domku do Niedzieli!


Mosia

Recommended Posts

Witam,
Mam bardzo pilną sprawę! Odebrałam dzisiaj telefon o suczce (kilkumiesięcznej.... ok pół roku) której grozi uśpienie. Mam czas do Niedzieli!
Suczka jest malutka (do połowy łydki). Ma wadę trzeciej powieki, która według opinii lekarza weterynarii nie wymaga operacji. Czasami po prostu należy jej oczka pomasować żeby zapobiec zapaleniu. Ze względu na trudną sytuację właścicielki musi Ona do Niedzieli znaleźć dom dla suni albo czeka ją uśpienie. W naszej okolicy nie ma schroniska w którym można by było psiaka umieścić. Zabieram sunie do siebie do Krakowa, ale nie mogę jej zatrzymać gdyż na uczelni spędzam cały dzień a psiaka nie mogę i nie chcę zostawiać bez opieki.
Bardzo proszę ludzi o dobrym sercu aby zastanowili się czy nie mogą dać suni domku.
Bardzo proszę o pomoc.
Zainteresowanych proszę o maile na adres [COLOR=Red][U][email protected][/U][/COLOR]

Pozdrawiam,
Monika

Link to comment
Share on other sites

Konieczne są zdjęcia, zeby móc sunię ogłaszać.
A czy nie mogłabyś Monika przetrzymać jej do czasu znalezienia domu? Jest wybór albo trafi do schroniska, z któego może nigdy nie wyjść, albo bedzie i tak spędzała czały czas sama w kojcu w hotelu (o ile kogoś będzie stac na opłacanie).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']Konieczne są zdjęcia, zeby móc sunię ogłaszać.
A czy nie mogłabyś Monika przetrzymać jej do czasu znalezienia domu? Jest wybór albo trafi do schroniska, z któego może nigdy nie wyjść, albo bedzie i tak spędzała czały czas sama w kojcu w hotelu (o ile kogoś będzie stac na opłacanie).[/QUOTE]


Nic nowego nie wiadomo?
Popytałam znajomych, niestety nikt nie jest zainteresowany :/

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko piszę! Sunie przywiozłam do Krk z podkarpacia. Sprawa dokładniej wygląda tak, Sunia miała zostać uśpiona nie ze względu na 3 powiekę jak się później okazało a z braku czasu właścicielki. Wet nie chciał jej uśpić dlatego do mnie zadzwonił. Aktualnie sunia będzie u mnie w Krk, ale całe dnie będzie spędza sama w mieszkaniu gdyż mam zajęcia od rana do wieczora bez mozliwości przyjazdu do mieszkania. Zdjęcia zaraz wrzucę na komp. i prześlę.
SUNIA MA 4 MIESIĄCE A NIE 7 JAK BYŁO PODANE W TEMACIE!

Link to comment
Share on other sites

Jestem z jasła a obecnie moją krakowską dzielnicą jest Krowodrza ;)

ZDJĘCIA SUNI!

[url]http://timido.vdl.pl/galeria/w349.jpg[/url]

[url]http://timido.vdl.pl/galeria/w348.jpg[/url]

[url]http://timido.vdl.pl/galeria/w347.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...