Jump to content
Dogomania

Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds


kizimizi

Recommended Posts

Ja mieszkam w Żorach ( jeszcze do 6 października) a Rufi pojechał do Katowic więc nie tak daleko. Będę w Pl w sierpniu to podjadę w odwiedziny, teraz wydaje mi się zbyt krótki okres i nie chcę mieszać mu w głowie.... Rodzinka z ogłoszenia, notabene do dziś mam telefony w sprawie adopcji Rufiego, dziwne to bo najpierw długo, długo nic a potem taki wysyp...

Jeżeli któraś z cioteczek chciałaby odwiedzić Rufiego na wizycie poadopcyjnej to mogę podać namiary na nowych właścicieli. Wiadomo,że w życiu się różnie układa (sama wiem po sobie),ale wierzę,że Rufol będzie szczęśliwy. 

 

P/S a jak ktoś bierze psa na DT i zostaje z nim na parę lat a potem znajduje mu DS to oczach psiaka również go porzuca...

Link to comment
Share on other sites

Dwa pytania do stokrotki:

1. czy załatwiła wizytę przedadopcyjną przed oddaniem Rufiego

2. czy chip jest już zmieniony z niej na obecny ds

 

I wymaganie: Jak podpisałaś w umowie adopcyjnej, podasz namiary na nową rodzinę, my musimy mieć dostęp i kontakt do nowych ludzi Rufiego, nie mogą zostać anonimowi. Do tego zobowiązałaś się adoptując Rufiego.

Link to comment
Share on other sites

Po zmianie Dogo nie dostaję powiadomień , że są odpowiedzi na posty :( 

Od środy pakuję rzeczy i mam w domu kipisz, na chwilę obecną nawet nie wiem gdzie wsadziłam te papiery Rufiego,ale mogę podać kom do nowego właściciela :

Krzysztof Szczygieł 532084244

mieszkają blisko Spodka

Link to comment
Share on other sites

Ludzie bardzo sympatyczni nie powinni robić problemów, jak znajdę umowę to podam adres, póki co rozpakowałam walizki i jeszcze teczka  z dokumentami mi została :( jak ostatnio rozmawiałam,to byli zadowoleni,że juz na drugi dzień przynosił piłeczkę i chciał sie bawić, napiszę teraz i jak coś to Wam powiem co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam do Państwa,którzy adopowali Rufisia i jestem

bardzo szczęśliwa.Ludzie przemili,zakochani w piesku,zresztą

sami po niego pojechali.

Ruffi nie tęskni,jest zadowolony,dopisuje mu apetyt,bawi się.

Do towarzystwa ma dwoje dzieci,ośmio i dziesięcioletnie.

Pan po moim zapytaniu,czy mogę dzwonić raz w tygodniu,od razu

chętnie sie zgodził.Zaprasza również na wizytę i na kawę.

Także jeśli jakaś osoba jest chętna,to bardzo proszę,ja niestety

mieszkam za daleko i bardzo żałuję,że nie mogę zobaczyć Ruffiego.

Także możemy byc spokojni,że piesio tak dobrze trafił.

Link to comment
Share on other sites

Byłam w takiej euforii,że zapomniałam dodać,że Ruffi robi furorę w Katowicach.

Wszyscy się nim zachwycają i myślą że jest rasowym psem,czemu się trudno dziwić,

bo jest piękny.Podałam Panu Krzysztofowi namiary na wątek Rufisia,bo nie wiedział

że takowy istnieje.

Link to comment
Share on other sites

Byłam w takiej euforii,że zapomniałam dodać,że Ruffi robi furorę w Katowicach.

Wszyscy się nim zachwycają i myślą że jest rasowym psem,czemu się trudno dziwić,

bo jest piękny.Podałam Panu Krzysztofowi namiary na wątek Rufisia,bo nie wiedział

że takowy istnieje.

 

 

Cieszę się Azalia,że wszystko się tak dobrze ułożyło...na mnie Ci Państwo też wywarli bardzo dobre wrażenie inaczej bym im Rufola nie oddała. W Żorach też robił furorę i nikt nie chciał wierzyć,że to kundelek :)

Wspomniałam,że Rufi ma swój wątek na Dogo,ale chyba zapomnieli z tego nadmiaru wrażeń ;) 

Troszkę mi przykro,że Rufi nie tęskni,ale chyba w tej sytuacji to nawet lepiej dla niego....najważniejsze,że szybko się zaklimatyzował i wierzę,że jest tam szczęśliwy....

a propo śnił mi się dziś,że był przywiązany do łańcucha na środku jakiegoś pustkowia :(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...