Jump to content
Dogomania

Mailo - MA DOM!


psiara_agg

Recommended Posts

[CENTER] [SIZE=2][I]''Cześć jestem Mailo. Nieduży kundelek, który nie zajmuje dużo miejsca, kocha ludzi i uwielbia z nimi przebywać, a jednak nie mam domu! :(( dlaczego? bo wyrósłem z malutkiego szczeniaczka i już poprostu się nie podobam, bo nie jestem malutką biegającą kuleczką, która potykając się o wszystko tworzy radosną atmosferę w domu. Ale ja dalej kocham ludzi, nie zraziłem się do nich, więc nie zastanawiaj się i przyjedź po mnie! ja tak pragnę być teraz w ciepłym domku u boku swojego pana.. :)) ale czy się tak stanie? czy może koniec moich dni nastanie tutaj.. w schronisku...
czekam na Ciebie. :((...''
[/I]
Mailo.. ten mały cztero-letni urwis jest tak wesołym pieskiem! cudownie nadawałby się do tętniącej życiem rodziny. Jest przeuroczy. Co prawda jest w boksie ogólnym z innymi psiakami, alee po wyjściu z boksu stawiał się jednemu psu, z którym właśnie w nim przebywa, ale to pewnie z zazdrości, bo Mailo chciałby mieć człowieka tylko i wyłącznie dla siebie. Tak bardzo jest spragniony miłości i pieszczot. Tak to nie widać żeby był konfliktowy (jeszcze to sprawdzimy) Psiak trochę już czeka na dom.. może nadszedł ten czas, aby w końcu za ten ból, cierpienie i samotność podarować mu ciepły kochający domm.. [COLOR=red][B]POMÓŻCIE ROZGŁASZAĆ MAILUSIA :)
[/B][/COLOR]
[B]'schronisko dla bezdomnych psów' w Jastrzębiu Zdroju. - tam obecnie przebywa Mailuś.

ZDJĘCIA MAILO

[IMG]http://i48.tinypic.com/10if7yr.jpg[/IMG]
[IMG]http://i46.tinypic.com/2dl7up.jpg[/IMG]

[/B]narazie tylko tyle, ale jak zrobimy więcej to wkleje :)
[/SIZE][/CENTER]
[SIZE=2]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...