Jump to content
Dogomania

Łodzkie Hospicjum, watek zbiorczy wszystkich naszych podopiecznych ....


Aska25

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rita60']Tak Barry w swoim domku,moze wieczorkiem bede miala foty jak opuszcza schronisko ze swoja nowa rodzina:multi:[/QUOTE]

to powinien zniknac ze stron "do adopcji" strasznie to ludzi wprowadza w blad, szuka sie psa, czlowiek sie cieszy ze znalazl tego jedynego a potem sie okazuje z ejuz ma dom,i tak kilka razy, czemu strony schronisk itp.nie odświeżają informacji?? :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brygida999']to powinien zniknac ze stron "do adopcji" strasznie to ludzi wprowadza w blad, szuka sie psa, czlowiek sie cieszy ze znalazl tego jedynego a potem sie okazuje z ejuz ma dom,i tak kilka razy, czemu strony schronisk itp.nie odświeżają informacji?? :/[/QUOTE]
brygida sorry,ale ja na to nie mam wpływu:shake:przez przypadek dowiedziałam sie o adopcji Barrego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brygida999']to powinien zniknac ze stron "do adopcji" strasznie to ludzi wprowadza w blad, szuka sie psa, czlowiek sie cieszy ze znalazl tego jedynego a potem sie okazuje z ejuz ma dom,i tak kilka razy, czemu strony schronisk itp.nie odświeżają informacji?? :/[/QUOTE]

Sorry, ale Barego od chwili wyadioptowanai nie ma na stronie schroniska, w dziale "Adopcje" - pod nr. 638 figuruje już pies, a Barego można ogladac w zakładce "w ostatnim czasie znalazły dom".
Dodatkowo na str. 7 tego watku, w poście nr.70 z 31-05-2010 napiałam,że Bary poszedł do domu.

Bardzo cieszymy się, ze jest zainteresowanie psiakami ze schroniska , w tym z hospicjum, że ludzie oglądaja je na stronie schroniska.
Psaików jest b. dużo, ponad 750, na stronie tylko niewiele ponad 500.
Nie wszystkie mają to szczęscie , by na stronie zaistnieć i by mieć atrakcyjne zdjęcia.
A jest tak duzo świetnych psiaków,że nie jest trudno znaleźc "tego jedynego" spośrod tych, które są.

Wszystkich chetnych zapraszamy do kontaktu z wolontariuszkami- przez schronisko, dogo, albo kontakt podany na stronie schroniska przy niektórych psach.

My znamy wikszość psów i po to własnie przychodzimy do schronu w kazdy weekend, by pomagać psom i pomagać chętnym do ich adopcji.

Jest nam bardzo miło, gdy ktoś, doceniając nasza pracę prosi o pomoc w adopcji, a potem przesyła wieści z nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

ale barry widnieje na innych stronach o adopcji, nie na str.schroniska. wiele psow jest "reklamowanych" oglaszanych,ale nikt potem nie usuwa tego. wczoraj znalazlam 3 psy w ogloszeniach ale juz potem okazalo sie ze zaadoptowane, kolejne 3 nie zyly a inne 2 w hotelach i jeszcze 1 w tymczasie. trzeba odswiezac ogloszenia.wiem ze nie tylko 1 osoba sie tym zajmuje,pisze ogolnie.chaos.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brygida999']ale barry widnieje na innych stronach o adopcji, nie na str.schroniska. wiele psow jest "reklamowanych" oglaszanych,ale nikt potem nie usuwa tego. wczoraj znalazlam 3 psy w ogloszeniach ale juz potem okazalo sie ze zaadoptowane, kolejne 3 nie zyly a inne 2 w hotelach i jeszcze 1 w tymczasie. trzeba odswiezac ogloszenia.wiem ze nie tylko 1 osoba sie tym zajmuje,pisze ogolnie.chaos.[/QUOTE]

Cóz, wiele osób, chcąc pomóc, robi psiakom ze schronu ogłoszenia na różnych portalach intern., co jest akceptowalne, aczkolwiek poza kontrolą wolontariuszek.
Ale nawet,jeżeli ogłaszany psiak ma juz dom, osobie zainteresowanej, kt. zadzwoni, można polecić innego-podobnego, moze nawet bardziej nadajacego się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Kajber']Cóz, wiele osób, chcąc pomóc, robi psiakom ze schronu ogłoszenia na różnych portalach intern., co jest akceptowalne, aczkolwiek poza kontrolą wolontariuszek.
Ale nawet,jeżeli ogłaszany psiak ma juz dom, osobie zainteresowanej, kt. zadzwoni, można polecić innego-podobnego, moze nawet bardziej nadajacego się.[/QUOTE]
Popieram Cię jak zawsze Aniu :)
Ja już dawno ogłaszałam takiego szczeniaczka ze strony schronu (chyba Słodziak miał na imię) ,która ma DS ,ale zaproponowałam Pani innego psiaka z Przytuliska w Głownie i psiaczek ma u niej super dom :)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie- czy Antek wciąż czeka w schronisku?
Jaki on jest? Rozrabia czy raczej jest spokojny?
Jest na coś chory? Grzybica, świerzb, kaszel kenelowy...?
Wracam do pomysłu wziecia jakiegos psa na tymczas, mam w domu 3 miesięcznego dużego psa szwajcarskiego, więc dobrze byłoby, żeby ten psiak lubił się bawić z innymi psami. Wydaje mi się, że Antek byłby w sam raz, jak myślicie?
No i musiałby jeszcze akceptować koty i lubić dzieci. Wiem, że w schronisku to ciężko sprawdzić, ale może rzuciło się Wam coś takiego w oczy...
byłabym wdzięczna zza jakiekolwiek informacje.
Pozdrawiam ciepło :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam prośbę. Chodzi o pieska który widniał na stronie schroniska jako Rydz (staruszek) miał numer 625 około 10 lat i był w budzie hospicjum. Wiecie może co się z nim stało? Chciałam zaktualizować jego wątek na naszym tollerowym forum gdzie miał założony wątek :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pandisia']Mam prośbę. Chodzi o pieska który widniał na stronie schroniska jako Rydz (staruszek) miał numer 625 około 10 lat i był w budzie hospicjum. Wiecie może co się z nim stało? Chciałam zaktualizować jego wątek na naszym tollerowym forum gdzie miał założony wątek :oops:[/QUOTE]

Rydz jest juz w domu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...