Jump to content
Dogomania

Czekają na pomoc - schronisko - Inowrocław


ata

Recommended Posts

  • Replies 731
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='serum'][URL]http://schronisko.fresh-art.pl/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=6&Itemid=2[/URL]
[URL]http://www.pgkim.fresh-art.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=52&Itemid=29[/URL][/QUOTE]

Serum, dziękujemy za linki.:smile: Strona schroniska nie jest jednak uaktualniona. Na Ino-online znalazłam ogłoszenie, że 30.11 odwieziono do schroniska dwa pieski i beagla, a na stronie nie ma żadnej o ich przyjęciu informacji. Szkoda, bo by było można przynajmniej dać znać beaglowym cioteczkom.

[QUOTE][SIZE=2][B]Znaleziono pieski[/B][/SIZE]
Młody piesek rasy mieszanej, średniej wielkości o czarnej,krótkiej sierści z czerwoną obróżką znaleziony w pobliżu Szpitala przy ul. Poznańskiej 93 został przewieziony w dniu 30.11.do schroniska razem z drugim, małym pieskiem o czarnej sierści,który również się błąkał w pobliżu Szpitala

[I]Kontakt: [/I]
Inowrocław tel. 600-857-304


Oferta nr 52920 ważna od 01-12-2011 do 01-01-2012


[SIZE=2][B]BEAGLE PIES[/B][/SIZE]
ZNALEZIONO PSA RASY BEAGLE ZOSTAŁ ODWIEZIONY DO SCHRONISKA

[I]Kontakt: [/I]
tel.


Oferta nr 52811 ważna od 30-11-2011 do 30-12-2011[/QUOTE][URL]http://www.ino-online.pl/ogloszenia.php?kat=26[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzena1981']Ale psiaki sa zmieniane[I]....kurcze takie cuda tam siedza ...a i tak sie ciesze ze garstka ludzi z ina tu jest,którym los naszego schronu nie jest obojetny.Widze nowe szczeniaki,one sa najbardziej adopcyjne.[B][B]A beagel moze został odebrany przez własciciela...[/B]
[/B][/I][/QUOTE]

Może tak, a może nie. :cool3: Gdyby był podrozdział [I]Nowo przyjęte[/I] i [I]Na kwarantannie[/I] to sprawa byłaby jasna, a tak nic nie wiadomo. No, ale dobrze, że przynajmniej jest z powrotem strona.

Link to comment
Share on other sites

to są stare publikacje ,ale jak widać w necie są nie najlepsze opinie o inowrocławskim schronie ,ale jedno zmieniło sie na DUŻY PLUS to lekarz weterynarii który w tej chwili jest "ludzki" dla zwierząt.
[URL]http://www.adopcje.org/aktualnosci1471.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

zgody na wolontariat nie ma z prostej przyczyny PGKiM nie chcą żeby patrzeć im na ręce.........kiedyś zawiozłam (już dość dawno) zabawki dla kotów ....myszki ,piłeczki itp. przy mnie pani dała wszystko pięknie kotkom ,ale nie spodziewała się ,że odwiedzę ich zaraz następnego dnia (zawiozłam karmę dla kotów) i poprosiłam żeby wpuściła mnie do kociarni z przysmakami .......niestety :( po moich zabaweczkach śladu nie było :( nie wiem co z nimi zrobiono ,ale pozbawiono koty małej przyjemności,a ja zostałam poinformowana kiedy zapytałam DLACZEGO ,że "szefostwo" nie pozwala ,po prostu porażka ..........nie wiem na ile w tej sprawie się zmieniło ,ale "szef" nadal jest ten sam ...

Link to comment
Share on other sites

Ile razy byłam w schronie nigdy żadnej zabawki w kojcach nie widziałam. Ale może to i dobrze bo mam w domu trzy psy i gdy tylko rzucam im zabawkę to zaraz jest to zapłon do ich kłótni między sobą. One się po prostu gryzą o te zabawki więc je pochowałam. Nie trudno się domyślić co by się mogło stać pomiędzy psami w schronisku. No, ale co innego koty, nie sądzę, aby coś im się stało, gdyby miały w kojcach zabawki...


A swoją drogą w przedszkolu mojej córki trwa właśnie zbiórka na rzecz schroniska. Ludzie pokupowali karmy, puszki i w koszu jest też kilka legowisk.:smile:

Link to comment
Share on other sites

To jest jedna wielka paranoja. Ludzie chcą pomagać a pomocy przyjąć nie chcą.
Strona internetowa mogłaby świetnie funkcjonować. Część piesków znalazłaby swoich właścicieli, czy nowych opiekunów... A tam aktualizacje są raz na długi czas.
Wolontariat... Ech, podczas drugiej edycji festynu wolontariusze byli traktowani jak jacyś źli ludzie, zupełnie niepotrzebni.
Głównym problemem jest ten cały "szef", ma z tego kasę a dobro zwierząt ma głęboko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']W inowroclawskim schronisku jest bocian ze złamanym skrzydłem. Czy ktoś może zabrać tego bociana do siebie na DT/DS?[/QUOTE]

Wrzesnia odstawia bociany do ZOO w poznaniu. Trzeba by do nich zadzwonić (do ZOO)

Link to comment
Share on other sites

Suczki wyżełki nie ma już w schronisku.

[COLOR=darkred][SIZE=3]Potrzebna pilna pomoc dla wyżełkowatego staruszka. Pieskowi zaczęły siadać stawy. Prawdopodobnie już długo nie pociągnie..... On musi przebywać w ciepłym pomieszczeniu i [/SIZE][SIZE=4][SIZE=2][SIZE=3]dostawać odpowiednie leki[/SIZE]. [/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=red][SIZE=4][SIZE=5]Pomoc potrzebna na cito !!!!
[SIZE=3][COLOR=darkred]Wet był bardzo zrezygnowany, w trakcie rozmowy wyczulam, że piesek już schroniska nie opuści jeżeli mu nie pomożemy ......[/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...