Jump to content
Dogomania

5 bąbli po haszczej mamie juz w domach


NiJaSe

Recommended Posts

aaa juz wiem bo jedno imie poszlo od Dory
orajt to tak :
Lila i Lusia
oraz
Jogi ,Franek i Felek :D
pasuje wszystkim ???
aaa ja tylko ze swojej strony ,ze Felek to mi pasuje do tego czarnego misia :):)

ach i zaraz robie edit z namiarami na mnie i tekstem oglosznie w pierwszym poscie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ach maluchy na naszej klasie , jak ktos z was tam urzeduje niech poleca zdjecia i rozsyla po znajomych a znajomi po swoich zanjomych a Ci znajomi do swoich znajomych itd. ,itd., itd...... :D

[url]http://nasza-klasa.pl/#profile/9974/gallery/album/5[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68']czasami mi ręce opadają...skoro tyle osób mówi że nie tak z tekstem to niech sami napiszą coś lepszego...[/QUOTE]

Ja nie mówię, że coś nie tak z tekstem, tylko że ten piękny tekst może być wzbogacony o kilka wskazówek... to chyba nie źle, prawda?


A imię Yogi strasznie tu pasuje do maluchów, super :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']ach maluchy na naszej klasie , jak ktos z was tam urzeduje niech poleca zdjecia i rozsyla po znajomych a znajomi po swoich zanjomych a Ci znajomi do swoich znajomych itd. ,itd., itd...... :D

[url]http://nasza-klasa.pl/#profile/9974/gallery/album/5[/url][/QUOTE]

w wolnej chwili wyślę je do siebie jeżeli można. co ty na to?

Link to comment
Share on other sites

polubek pewnie ,ze mozna :)

acha i tak napisze po cichutku ,ze byc moze ten czarny cudak pojedzie w piatek do domu , zadzwonila dzisiaj pani w jego sprawie , wstepnie nie ma nic przeciwko kastracji w przyszlosci , umowe podpisze jeszcze tylko jutro wizyte odpracuje

Link to comment
Share on other sites

ja również...tak samo z resztą jak za każdego z maluszków ;)
Ja miałam 1 zainteresowaną kobitkę, ale bardziej dlatego, że pieski mają niebieskie oczy niż, że to maluchy haszczakowate... na szczęście mama tej kobitki nagadała jej, że to pies, który potrzebuje dużo ruchu, czasu i w ogóle że to zupełnie coś innego niż ich śp.pies (bernardyn :P )

Mam nadzieję, że na maluchy się zdecydują osoby, które mają świadomość jak z haszczakami jest czasem ciężko a nie tylko zwracają uwagę na wygląd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...