Jump to content
Dogomania

Pies wyrzucony z furgonetki Pilot juz w Hotelu ,prosimy o wsparcie na karmę !!!!


funia

Recommended Posts

  • Replies 844
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jestem tylko Pilotowym hotelem, nie wtrącam się w jego akcje adopcyjne, ale już jakis czas temu usiłowałam znaleźć jakiekolwiek ogłoszenie z jego danymi....nie mam pojęcia nawet jak szukac pod jakim hasłem itp..

jesli Pilot nie ma ogłoszeń to jak ma znaleźć nowy dom???
On mi nie przeszkadza, jest zdyscyplinowanym , posłusznym i niekłopotliwym pensjonariuszem , ale...hotel to nie jest jego docelowy dom, nie wspomnę o kosztach...

hotel ma opłacony do 6 sierpnia

karma kosztuje 130 zł...

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam już allegro ,bedzie lada dzień .
Planuję tez dac ogłoszenie do naszej gazety Tygodnik Zamojski ze zdjęciem .
Gazeta ukazuje sie co tydzień i jakies szanse sa .Tyllko martwie sie bo w razie co droga daleka :roll:

Weszynosko mam pytanie .Czy z twoich obserwacji wynika ,ze pilot mógłby z obcą osoba spoufalić się przy pozostawieniu go ? czy jest raczej ostroznie nastawiony do obcych ?
Pytam bo w razie jakby trzeba go było transportowac to czy trzeba się go obawiac ? Jednak jego postura odstrasza i nie daje takiej pewności .
Czy uważasz ,ze jest juz mocno zżyty z tobą ? Myslisz ,ze na tym etapie ( czas juz spory jest u ciebie )rozstanie ( ewentualne )bedzie ciężkie czy nie będzie aż takiej traumy ? Ja wiem ,ze trudno o jednoznaczną i pewna odpowiedz ,ale napisz proszę jak według Ciebie to moze wyglądac .
Z góry dziękuję za odpowiedz .
Rozmawiałam z jedną Panią ,która kocha duze psy .Pytała ,czy jest pewnośc ze nie zrobi sie np.agresywny gdy wyrwiemy go z jego miejsca i damy w inne ,czyli mamy na mysli potencjalny dom .

Link to comment
Share on other sites

to jak Pilot będzie miał nowe allegro to ja już tego [URL="http://www.allegro.pl/item1137098175_pilot_mix_molosa_molos_nie_szczenia k_do_adopcji.html"]swojego[/URL] nie odnawiam :)

pamiętacie ? :):)

[video=youtube;nxvdIv0ZqVU]http://www.youtube.com/watch?v=nxvdIv0ZqVU[/video]

Link to comment
Share on other sites

Lilko przez mysl mi nie przeszło ,ze Pilot ma jeszcze ważne allegro .:oops:Walnęłam gafe bo wyszło ,ze szukam nowego a tu jest ciągle na bieząco .Za co oczywiście jestem Ci wdzięczna .
Przepraszam ,ale z moim czasem i pamięcia jest kiepsko z tego wynika .Mam pod opieka u siebie w hotelu sporo psów i chyba gdzieś juz zatraciłąm te wszysstkie wątki ,któ co ma i kiedy mu sie kończy .Musze być dokładniejsza ,choć oczy sie kleją i spać sie chce juz o tej porze strasznie .
Więc jak juz tak wyszlo:oops:To niech leci to co zamówiłam .
A w razie potrzeby bedę mogła uderzyc z prośba do Ciebie ?:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Lilko przez mysl mi nie przeszło ,ze Pilot ma jeszcze ważne allegro .:oops:Walnęłam gafe bo wyszło ,ze szukam nowego a tu jest ciągle na bieząco .Za co oczywiście jestem Ci wdzięczna .
Przepraszam ,ale z moim czasem i pamięcia jest kiepsko z tego wynika .Mam pod opieka u siebie w hotelu sporo psów i chyba gdzieś juz zatraciłąm te wszysstkie wątki ,któ co ma i kiedy mu sie kończy .Musze być dokładniejsza ,choć oczy sie kleją i spać sie chce juz o tej porze strasznie .
Więc jak juz tak wyszlo:oops:To niech leci to co zamówiłam .
A w razie potrzeby bedę mogła uderzyc z prośba do Ciebie ?:oops:[/QUOTE]
niech leci :):) moje już trochę przestarzałe , choć nie powiem zdjęcia w zimie na te upały trochę chłodzą :):):) w prośbą do mnie zawsze :):):)jak w dym :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam telefon w sprawie adopcji Pilota! Dzwonił człowiek z Kraśnika (woj.lubelskie),rozmowa przebiegła normalnie,zgadza sie na wizytę. Będę prosić Biankę0 o jej przeprowadzenie,na razie nie mogłam się do niej dodzwonić, ale to normalne w godzianch pracy. Pilot miałby ponoć duży ogrodzony teren jakiejś firmy ale także przez całą dobę towarzystwo człowieka . Zobaczymy,nie wpadam w euforię ,informuję tylko na razie.
Informuję ponadto ,że zamówiłam u Marinki po raz drugi komplet ogłoszeń dla Pilota.

Link to comment
Share on other sites

[B]funia [/B]

karma Pilotowi zawsze kończy się około 6 każdego miesiąca, tak jak do mnie przyjechał, tam zawsze mu zamawiam następny worek co miesiąc, wpłacacie kiedy macie, ale przecież ja nie mogę go nie karmić :) więc zawsze zamawiam

jeśli chodzi o jego zachowanie....my mamy sporo psów, a teraz w okresie wakacyjnym Pilot może liczyć ( jak i wszystkie ) na 3 x wypuszczanie z kojca , pobieganie, wygłaskanie i karmienie, nie jest agresywny, na każde wołanie przychodzi, obcych ludzi traktuje z rezerwą, nie podchodzi do głaskania, musi się oswoic wtedy normalnie obwąchuje itp...nie ma u niego jakiś dziwnych reakcji, to bardzo "prosty w obsłudze " pies.. taki typowy stróż...ciepła buda, pełna micha i dobre słowo...
On jest nauczony przebywac w samotności i w ogóle nie protestuje, teraz przebywa wśród hotelowych gości i z sukami nie ma problemu, natomiast z innymi psami go nie wypuszczam, do naszego Halicza jest przyzwyczajony i razem biegają. Myslę, że normalnie da się przekupić smakołykami, oczywiście on z typu "bez nachalności proszę"
Podróż...cóz wieźliźmy go 3 razy do weta, za każdym razem był to dla niego szok, ale zachowywał się normalnie tzn nie panikował tylko leżał i się trochę bał :(

Na nowym terenie podejrzewam, że trochę będzie zdezorientowany :( przyzwyczailiśmy się do siebie nawzajem i będzie mi go brakować :(

Jesli mogę coś radzić to nie jest pies dla nerwowej osoby...spokojnie do niego jak się odnosi to on jest przyjazny, boi się podniesionego głosu, kija w rece ( np. miotły)
Bardzo lubi okreslone sytuacje i stały rytm dnia...osoba , która go weźmie musi mu dać czas na oswojenie się z nową sytuacją, poznanie terenu i polubienie opiekuna.

Nie lubi jak się go głaska po grzbiecie...odskakuje od razu, za to lubi drapanie za uchem, jak go rano wypuszczam z kojca to tańczy taniec radości i goni w kółko...czasami łapie mnie zębami za rece, ale to z radości bez żadnego ucisku, jak mam smakołyk w ręce to nic się nie liczy
Lubi suchą karmę, ale bardzo lubi surowe korpusy kurze, skrzydełka itp.....


Osoba z jakimkolwiek pozytywnym podejściem do psów spokojnie da sobie z nim radę

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5124407_pilot.html[/URL]

[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Pilot-piekny-duzy-pies,18175[/URL]

Edytowałam adopcje.org , jak edycja zostanie zaakceptowana wkleję link (nowego ogłoszenia dotyczącego tego samego psa nie mogę dodać)

Link to comment
Share on other sites

Mam dobrą wiadomość dla Pilota! Został sprawdzony domek dla niego i wygląda na to,że psisko doczekało się wreszcie swojego miejsca na Ziemi:lol:
Dziękuję Biance0 i Jej Rodzinie za zorganizowanie wizyty przedadopcyjnej:lol::lol::lol: oraz zaoferowanie po upływie dwóch tygodni kolejnej,poadopcyjnej:lol:.
Odległość z Leśniówki do Kraśnika - przyszłego miejsca zamieszkania Pilota - wynosi ok. 200km w jedną stronę. Proszę o pomoc w zorganizowaniu transportu; kasa się znajdzie,bo musi się znaleźć a poza tym ,gdyby Pilot już jechał,to zostanie trochę z hotelowania.

Link to comment
Share on other sites

na jutro jest umówiony transport,PatiC przewiezie Pilota,Funia właśnie z nią ustala szczegóły.
Przewiezienie ma kosztować ok.430zł (trasa do pokonania przez Pati to ok.800km).
Trochę kasy zostanie z hotelowania,resztę jakoś dociułamy,może będzie jakiś dochód z bazarku.
Najważniejsze ,że psisko doczekało się domu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...