Jump to content
Dogomania

Pies wyrzucony z furgonetki Pilot juz w Hotelu ,prosimy o wsparcie na karmę !!!!


funia

Recommended Posts

  • Replies 844
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed chwilą odebrałam telefon w sprawie Pilota! Pan dzwonił z Krakowa ,jest zainteresowany psem wzbudzającym respekt ale nie agresywnym,czyli Pilot nadaje się w sam raz. Miałby być stróżem w dużej kilkuhektarowej firmie, przez 8 godzin mieszkałby w dużym ponoć kojcu a potem byłby wypuszczany na te hektary.
Myslałam bardziej o domku normalnym dla Pilocika a nie o firmie, ale sprawdzić trzeba i ten pierwszy potencjalny dom. Czy jest na wątku ktoś z okolic Krakowa aby móc zrobić wizytę przedadopcyjną?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Przed chwilą odebrałam telefon w sprawie Pilota! Pan dzwonił z Krakowa ,jest zainteresowany psem wzbudzającym respekt ale nie agresywnym,czyli Pilot nadaje się w sam raz. Miałby być stróżem w dużej kilkuhektarowej firmie, przez 8 godzin mieszkałby w dużym ponoć kojcu a potem byłby wypuszczany na te hektary.
Myslałam bardziej o domku normalnym dla Pilocika a nie o firmie, ale sprawdzić trzeba i ten pierwszy potencjalny dom. Czy jest na wątku ktoś z okolic Krakowa aby móc zrobić wizytę przedadopcyjną?[/QUOTE]

Alu napisz na tym wątku:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/32052-ALARM-Ewakuacja-Krakowskiego-Schroniska-potrzebna-pomoc-%21"]http://www.dogomania.pl/threads/32052-ALARM-Ewakuacja-Krakowskiego-Schroniska-potrzebna-pomoc-![/URL]

tam bodajże wszyscy są z Krakowa

Link to comment
Share on other sites

napisałam prośbę na wątku wskazanym przez Marinkę, jak podam adres, być może ktoś zrobi tę wizytę przedadpocyjną. Próbowałam się dzisiaj dodzwonić do człowieka ,który dzwonił w sprawie adopcji Pilota, ale nie odbiera telefonu;być może jest to tel służbowy.Będę próbować dalej. Wizytę trzeba zrobić ,wiadomo, ale to że Pilot miałby mieszkać w firmie niekoniecznie mi się podoba

Link to comment
Share on other sites

Wszystko bedzie zalezało od tego jakim człowiekiem jest własciciel firmy pies musi byc własciciela a nie firmy.Sama mam na oku dwa psy pilnujace małej firmy bez hektarow psy sa na łancuchach ,długich, ale poza tym nic złego im sie nie dzieje sa tłusciutkie maja wode maja sie gdzie schowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OLUTKA55']Wszystko bedzie zalezało od tego jakim człowiekiem jest własciciel firmy pies musi byc własciciela a nie firmy.Sama mam na oku dwa psy pilnujace małej firmy bez hektarow psy sa na łancuchach ,długich, ale poza tym nic złego im sie nie dzieje sa tłusciutkie maja wode maja sie gdzie schowac.[/QUOTE]
oczywiście, masz rację, dlatego trzeba brać pod uwagę i firmy jako domy dla psów

Link to comment
Share on other sites

wczoraj zadzwoniła do mnie P. Teresa Borcz w sprawie tej wizyty przedadopcyjnej czyli jednym slowem możemy być pewni,że spawa bedzie załatwiona jak trzeba, dziekuję Pani Teresie! Czekamy do jutra na dalszy rozwój wydarzeń.
korzystając z wątku Pilota chciałabym jeszcze zaprosić na bazarek dla dwóch zamojskich suniek,zapraszam:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187329-Letnia-kolekcja-ubra%C5%84-na-Kor%C4%99-i-Lun%C4%99-bazarek-do-24-czerwca-br[/url].

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze że Pani Teresa się tym zajęła. Na pewno oceni obiektywnie sytuację. Wszyscy wolelibyśmy żeby Pilocik miał swojego ludzia. Z moich obserwacji psów w firmach różnie to wygląda. Najgorzej jak firmę likwidują. Wtedy niestety na ogół jest dramat.
Przy okazji zapraszam na bazarek z filmami dla Tofika z urwaną łapką [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010"]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/URL]
i Diega na kastrację[url]http://www.dogomania.pl/threads/187404-Dla-Diego-na-kastracj%C4%99-do-20.-06-godz20.00[/url]

Link to comment
Share on other sites

Pięknie Witam:)
Dostałem PW od Tereni Borcz o pilne przeprowadzenie wizyty dla Pilota w Krakowie:)
Mam tel do właściciela firmy- jutro dzwonię i jak najszybciej się tam wybiorę,
na razie tak jak piszecie i Terenia też mam mieszane uczucia odnośnie tego miejsca, ale sprawdzić trzeba,
i dam znać kiedy będzie wizyta i co się wywiedziałem i zobaczyłem:)
Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Pięknie Witam:)
Dostałem PW od Tereni Borcz o pilne przeprowadzenie wizyty dla Pilota w Krakowie:)
Mam tel do właściciela firmy- jutro dzwonię i jak najszybciej się tam wybiorę,
na razie tak jak piszecie i Terenia też mam mieszane uczucia odnośnie tego miejsca, ale sprawdzić trzeba,
i dam znać kiedy będzie wizyta i co się wywiedziałem i zobaczyłem:)
Pozdrawiam:)[/QUOTE]
dzięki!
a tych mieszanych uczuć mam coraz więcej ;w obliczu takiej tragedii jaką było zalanie schroniska nie znaleźli w Krakowie ani jednego psa,który by im odpowiadał...:-(

Link to comment
Share on other sites

O nie !!!! naprawdę ? nie wiedziałam .Jesli sposród tylu nieszczczesc nie potrafili uratowac zadnego to sorki ,ale dla mnie to nie są dobrzy ludzie ....
Dzisiaj miałam telefon o godz 6,50 (:crazyeye:)w sprawie ogloszenia szczeniaków bedących u mnie w hotelu .
Padło jedno krótkie pytanie to nie pies ? ja mówie nie, sunia .....A ten typ ....a to odpada i rzucił słuchawka ....

Link to comment
Share on other sites

W Krakowie jest multum dobrych ludzi, dowodem czego fakt ze zabrano na czas powodzi wszystkie 800 psiaków i kociaki. Sporo już nie wróciło, bo zostały zaadoptowane przez swych wybawców. Pan od firmy reprezentuje też chyba typ jak mu coś wpadnie w ręke to zareaguje. TAK MUSIAŁO BYC Z PILOTEM. trzeba sprawdzić mimo wszystko a jak nie będzie to miejsce odpwiednie pod każdym wzgledem to uprosimy Wojtusia o zrobienie ogłoszenia Pilocikowi w Gazecie krakowskiej. Zawsze ogłoszenia gazetowe przynoszą rezultaty. DZIEKI WOJTUŚ ZA NATYCHMIASTOWĄ REAKCJĘ.!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...