Jump to content
Dogomania

Pies wyrzucony z furgonetki Pilot juz w Hotelu ,prosimy o wsparcie na karmę !!!!


funia

Recommended Posts

  • Replies 844
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

coby tradycji stało się zadość to znowu
[CENTER][SIZE=6][COLOR=Red]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=7][B][COLOR=Red][SIZE=6][SIZE=2][SIZE=6]:evil_lol: polubek :evil_lol:[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=7][B][COLOR=Red][SIZE=6][SIZE=2][SIZE=6] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE]
[/CENTER]
[SIZE=7][B][COLOR=Red][SIZE=6]

[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']coby tradycji stało się zadość to znowu
[CENTER][SIZE=6][COLOR=Red]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=7][B][COLOR=Red][SIZE=6][SIZE=2][SIZE=6]:evil_lol: polubek :evil_lol:[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=7][B][COLOR=Red][SIZE=6][SIZE=2][SIZE=6] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE]
[/CENTER]
[SIZE=7][B][COLOR=Red][SIZE=6]

[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE]

masakra a ja tylko przyszłam trochę danych z wątku pobrać,
to straszne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']masakra a ja tylko przyszłam trochę danych z wątku pobrać,
to straszne[/QUOTE]

A ja tutaj sobie przyszłam poczytać, po dłuuugiej przerwie na forum, i sprawdzić co i jak się komu dzieje... więc przeglądam z powagą wątek Pilota strona-po-stronie i co widzę? Isadorę molestują .. :laugh2_2: OJ!
Pilocik, przeczytałam całą historię.. Dzielne cioteczki! Teraz porozsyłam gdzie mogę, może uda się znaleźć ds. Tymczasem trzymam kciuki i odganiam choróbska precz!

Link to comment
Share on other sites

Misiek- wrak psa odebrany interwencyjnie.
Przez ostatni rok czasu, brak opieki weterynaryjnej. 6 miesięcy bez świeżego powietrza.
Diagnoza weterynarza brzmi: alergiczne pchle zapalenie skóry.
Potrzebne wsparcie dla Miśka na długiej drodze leczenia.
Zapraszam na wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184761-Misiek-wrak-psa-odebrany-interwencyjnie.-Potrzebe-wsparcie!?p=14600447#post14600447[/url]

Link to comment
Share on other sites

w poniedziałek byłam blisko hoteliku Pilota ale niestety nie udało mi się go odwiedzic. Weszynoska wyjeżdżała akurat, więc nie spotkaliśmy się. Nie zobaczyłam Pilocika i nie zapłaciłam za hotelowanie ani nie zwróciłam kosztów leczenia choć taki miałam zamiar.
Oddam kasę funi i ona zrobi przelew tylko nie wiemy jakie były te koszty leczenia i transportu do weta.

Link to comment
Share on other sites

ala123 ogromnie mi głupio z tego powodu, że mnie nie było...nie mogłam zaczekać, bylismy umówieni :( w domu byłam juz o 15 , ale wtedy już Ty nie mogłaś :(

Bardzo rzadko odwiedzam moją mamę w święta, i to był taki jeden dzień i na dodatek ważny dla mnie nie mogłam przełozyć

Pilot w pełni sił, biega z całym naszym stadkiem, nie widac po nim sladu choroby

o kosztach pisałam przed majowym weekendem, pewnie będzie kilka stron wstecz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...