Jump to content
Dogomania

Pies wyrzucony z furgonetki Pilot juz w Hotelu ,prosimy o wsparcie na karmę !!!!


funia

Recommended Posts

  • Replies 844
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ra_dunia']Trzaśnięcie drzwi, pisk opon. Na pustym parkingu został on. Smutny, zdezorientowany, zagubiony.
Nie wiedział co się stało, nie rozumiał dlaczego. Co zrobił, że jego pan postanowił zostawić go na pastwę losu, w środku zimy, bez schronienia, pożywienia, bez niczego.
Jego psie serce nadal jednak wiernie tęskniło. Nadal wierzyło, że samochód powróci, drzwi się otworzą i jego pan zabierze go z powrotem do domu.
Dni mijały ale nikt się nie pojawiał...

Los pięknego psa poruszył inne ludzkie serca. Dzięki niesamowitej akcji Pilot (nazwany tak, gdyż koczował w okolicach lotniska) został umieszczony w hoteliku.
Już po paru dniach okazał się psem bezkonfliktowym, radosnym i przyjacielskim. Wspaniale przychodzi na zawołanie, uwielbia głaskanie i drapanie za uszkiem. Bardzo szybko dostosował się do nowej sytuacji i nowego otoczenia a jego obecna opiekunka wprost nie ustaje w wychwalaniu jego wszelkich zalet.

Czasami tylko widać w oczach Pilota tęsknotę za utraconym domem i panem, który odjechał z piskiem opon... prosimy więc, pomóż nam wypełnić pustkę w sercu tego cudownego psa. Podaruj mu czułość, ciepły kąt, pełną miskę a on w zamian obdaruje Cię tym, co najpiękniejsze: PRAWDZIWĄ, WIERNĄ, PSIĄ MIŁOŚCIĄ.[/QUOTE]

Widze, ze tekscic sie narodzil :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']mam pytanie? W tytule jest napisane, że potrzebna karma. Napiszcie coś więcej proszę. Jaka, ile, jakie ma zapasy, czy w ogóle ma zapasy?[/QUOTE]

z tego co mi wiadomo na razie poszedl worek karmy do hoteliku tzn. ok 20 kg.Pytanie na jak długo to wystarczy?

Link to comment
Share on other sites

jeżeli chodzi o namiary w ogłoszeniach, to pewnie moje trzeba będzie podać,skoro nie ma chetnych :lol:chociaz nie ukrywam,że miałam nadzieję,że weszynoski telefon podamy,bo ona ma bezpośredni kontakt z psem. w przypadku szczegołowych pytań o Pilota moge po prostu nie znać odpowiedzi i tak musialabym odsyłac do bezposredniej opiekunki ...

Link to comment
Share on other sites

Witam

Pilot już się zadomowił u nas. Wie kiedy spacer a kiedy karmienie. Nie uzywam smyczy, chodzi sobie luzem i na zawołanie przybiega. Jednak na imię reaguje bardzo słabo, na gwizd o wiele lepiej. Wołam i gwizdam jednocześnie to spokojnie przybiega. Oczywiście luzem chodzi po naszym terenie, to około pół hektara...myslę, że mu wystarcza. Brzydkie dni są ostatnio...wieje i deszcz pada. jak się trochę ociepli to zrobię fotki nowsze.
Zaczyna się powoli okres linienia....

Co do kontaktów w ogłoszeniach...no nie wiem, myślę, że w sprawach adopcyjnych powinien byc podany kontakt do organizatorów akcji, ja jestem tylko hotelem....mam Pilota na co dzień, ale nie decyduję o jego dalszych losach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...