Jump to content
Dogomania

Pies wyrzucony z furgonetki Pilot juz w Hotelu ,prosimy o wsparcie na karmę !!!!


funia

Recommended Posts

  • Replies 844
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szarotka']To nieprawda ciotka Szarotka
jest wielka strachotka
i tym sie chlubi,
ze hororow bardzo nie lubi
lubi natomiast bajeczki
i duze kudlate pieseczki :):)[/QUOTE]

Ukradłam ten wierszyk :eviltong: i jest u Gapcia też :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Weszynoska pyta na kogo rachunek za hotel ,ja nie wiem .....A wogóle potrzebny komus jest bo mnie nie
A i w związku z tym ,ze przelałam więcej pyta również czy odesłac kase ?
Decydujmy wszyscy .Moje zdanie jest takie ,ze nie .Bo w razie czego wet ,lek jakiś ....Zawsze to są Pilota pieniązki pod reka opiekunki .

W pracy poprawię pierwszy post ,przepraszam ale nie dałam rady wczoraj.

Link to comment
Share on other sites

chyba nie ma potrzeby zwrotu pieniędzy, przecież Pilot na razie tam jest, pieniądze się przydadzą pewnie a jeżeli znajdzie nasz chłopak domek szybciej niż nam się wydaje, to wtedy zadecydujemy co z kasą.
Czy ogłoszenia jakieś mógłby ktoś zrobić Pilocikowi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisiaraf']A już ogłaszamy psiaka czy jeszcze obserwujemy? Jak ktoś napisze fajny tekścik to mogę poogłaszać[/QUOTE]
myslę,że mozna mu robić ogłoszenia ,duzo już o nim wiemy
w tekstach to niestety nie jestem mocna ,ale może ktoś, kto czuje temat sie znajdzie,
weszynosko czy gdzieś na molosach Pilot ma szansę na reklamę swojej psiej osoby?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']
weszynosko czy gdzieś na molosach Pilot ma szansę na reklamę swojej psiej osoby?[/QUOTE]

ja mogę umieścic ogłoszenie na naszym ogarowym forum, na molosach nie jestem zarejestrowana

prywatną pocztą pantoflową już pusciłam między znajomymi wieści, że jeśli ktoś by pokochał Pilota i zapewnił mu dom to on u mnie czeka...ale jak na razie cisza.
jesli chodzi o tekst...to ja nie mam żadnego doświadczenia i raczej od kogoś "zmałpuję"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszynoska']ja mogę umieścic ogłoszenie na naszym ogarowym forum, na molosach nie jestem zarejestrowana

prywatną pocztą pantoflową już pusciłam między znajomymi wieści, że jeśli ktoś by pokochał Pilota i zapewnił mu dom to on u mnie czeka...ale jak na razie cisza.
jesli chodzi o tekst...to ja nie mam żadnego doświadczenia i raczej od kogoś "zmałpuję"[/QUOTE]
miałam na myśli właśnie ogarowe forum a napisałam o molosach, dla mnie ogary to tez duże psy:lol:
( w porównaniu z moimi wprawdzie przerośniętymi ale kurduplowatymi bassetami)

Link to comment
Share on other sites

Trzaśnięcie drzwi, pisk opon. Na pustym parkingu został on. Smutny, zdezorientowany, zagubiony.
Nie wiedział co się stało, nie rozumiał dlaczego. Co zrobił, że jego pan postanowił zostawić go na pastwę losu, w środku zimy, bez schronienia, pożywienia, bez niczego.
Jego psie serce nadal jednak wiernie tęskniło. Nadal wierzyło, że samochód powróci, drzwi się otworzą i jego pan zabierze go z powrotem do domu.
Dni mijały ale nikt się nie pojawiał...

Los pięknego psa poruszył inne ludzkie serca. Dzięki niesamowitej akcji Pilot (nazwany tak, gdyż koczował w okolicach lotniska) został umieszczony w hoteliku.
Już po paru dniach okazał się psem bezkonfliktowym, radosnym i przyjacielskim. Wspaniale przychodzi na zawołanie, uwielbia głaskanie i drapanie za uszkiem. Bardzo szybko dostosował się do nowej sytuacji i nowego otoczenia a jego obecna opiekunka wprost nie ustaje w wychwalaniu jego wszelkich zalet.

Czasami tylko widać w oczach Pilota tęsknotę za utraconym domem i panem, który odjechał z piskiem opon... prosimy więc, pomóż nam wypełnić pustkę w sercu tego cudownego psa. Podaruj mu czułość, ciepły kąt, pełną miskę a on w zamian obdaruje Cię tym, co najpiękniejsze: PRAWDZIWĄ, WIERNĄ, PSIĄ MIŁOŚCIĄ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...