Jump to content
Dogomania

XXXI Karkonoska Wystawa Psów Rasowych Jelenia Góra 14.05.2006r


maga18

Recommended Posts

[quote name='eveandAxel']hmmm... wiesz Kivik może bym i chętnie skorzystała ale ja hmm... jadę z dogiem niemieckim, na etapie uwielbienia dla suczek a nielubienia piesków, no i nie wiem jakby to przetrzymało twoje autko...:roll: :evil_lol: to długa podróż...:evil_lol:[/quote]
oj..no to mógłby byc problem..moje autko za duże nie jest:(w sumie to jest małe:(buuuuu:placz: a razem byłoby fajnie...tak czy tak, mam nadzieje, ze siętam spotkamy:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My dostalismy potwierdzenie wczoraj, zmienili nam sedziego w I gr:mad:
Jedziemy juz dzisiaj :lol: , pozwiedzać okolice :multi: , mam nadzieję że pogoda dopisze:cool1: a w niedzielę się nie sprawdzi, bo zapowiadają deszcz:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']mam takie pytanko czy moze ktos jedzie przez Opole albo do Opola i miałby miejsce dla mnie i suki w malym transporterze. Bo nie mam jak sie do domu dostac:roll:[/quote]
jade z Gliwic, nie wiem jak daleko od autostrady jest Opole..jesli blisko, to moge Cie zabrac:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eveandAxel']To do zobaczenia jutro! życzymy powodzenia!:p
Kivik o której tak orientacyjnie wyjeżdżasz rano?[/quote]
planuję około 7. droga to jakos podobno 3,5 godziny czyli bedziemy przed 11. A przede mna jest 30 psów, czyli chyba akurat:)
A ty? I jak się nazywa Twój pies? To się jakoś znajdziemy:)
Moja to SUPER IMPREZA, jamnik szorstki standard, jedyna czarna, łątwo zauważyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']ja bede gdzies na wystawie juz o 8...własnie jestem w trakcie odprawiania modłów szamańskich o ładna pogode:lol:[/quote]
to ja się do modłow dołączam:evil_lol:..im więcej osób, tym szanse mamy chyba większe:)
u mnie już się chmury nazbierały za oknem, co mi humoru nie poprawia:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']u mnie dokladnie to samo:roll: , ale chmury jak chmury...byle nie padało...[/quote]\

według prognozy deszcze mają być przelotne..ja mam nadzieję, że będą przelatywać tak kawałek od nas...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']wiesz ale nawet deszcz przelotny dla psa długowłosego gdzie przy mokrej trawie ma wykonac jakies kroki- jest powiedzmy samobójstwem:))[/quote]
3/4 psów jak nie więcej to w deszczu w ogóle nie chce chodzic..
ale odprawiajmy modły dalej..

Link to comment
Share on other sites

To i ja dołanczam, i u mnie chmury i wichura!:razz:
Kivik-Wyjeżdżamy troche wcześniej, z Rybnika koło 5.00:roll: , Mój to Nothing Else Matters BALAO - błękitny dog niemiecki w młodzieży. :p
Czy możecie mi powiedzieć czy jak przyjadę tak na 10.00 to dostanę katalog, bo na potwierdzeniu pisze że wydają od 8-9.45? A co potem??:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eveandAxel']To i ja dołanczam, i u mnie chmury i wichura!:razz:
Kivik-Wyjeżdżamy troche wcześniej, z Rybnika koło 5.00:roll: , Mój to Nothing Else Matters BALAO - błękitny dog niemiecki w młodzieży. :p
Czy możecie mi powiedzieć czy jak przyjadę tak na 10.00 to dostanę katalog, bo na potwierdzeniu pisze że wydają od 8-9.45? A co potem??:razz:[/quote]
no to spotkamy sie na wystawie:)
chyba dają, bo ja planuje być troche pozniej..pogoda nieciekawa,wiec wole pozniej przyjechac i oszczedzic czekania na ocene

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...