Jump to content
Dogomania

Ok. 12-letni wspaniały Beniu w typie ONka. Ma dom.


eduso

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

byłam dziś u Benia zobaczcie pierwsze zdjęcia na jego oczka

a teraz patrzcie na dzisiejsze fotki

[IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC00742.jpg[/IMG]

[IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC00743.jpg[/IMG]

oczko prawe :( zdjęcia nie oddają tak dobrze tej zmiany....

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że wet na miejscu mało się przykłada do działań. Nie wiem, czy to nie jakas mechaniczna sprawa. Chyba że jednostronna zaćma. Można by go zabrać do hotelu i podleczyć, gdyby choc jeden z naszych biedaków, które siedzą od roku: Tina, Nefi - pojechał do domu.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, dostałam Wasz liścik. Napiszę uczciwie - ja w obecnej chwili mieszkam z córką i mężem w Anglii. Niestety nie mam tam pracy, a w Polsce mam, więc wszystko wskazuje, że wrócę! Moja latorośl nie za bardzo chce - ale będzie, co być musi. Nasz działka budowlana w Polsce znajduje się ok. 10 kilometrów od miejsca, gdzie mieszkaliśmy przed wyjazdem, to cały czas pole, na którym nic nie ma:( Mimo otrzymania warunków zabudowy terenu nie możemy nic zrobić, bo wg architekta jest tam błąd, który Urząd Gminy musi poprawić na nasz wniosek! Wniosek otrzymamy pocztą elektroniczną od architekta i odeślemy do Gminy z własnoręcznym podpisem. Potem Gmina ma czas na dokonanie poprawek, nie wiem ile, ale jak dotąd nie spieszyli się, bo papiery złożyłam w sierpniu ubiegłego roku. Stąd nie bardzo wiemy czy coś robić. Chcieliśmy chociaż działkę ogrodzić, ale firma budowlana, która ma stawiać dom, nie bardzo chce, bo ciężej manewrować dużymi i ciężkimi pojazdami na ogrodzonym terenie, a działka jest niewielka (7 arów). Na przeskoczenie biurokratycznych przepisów nie ma szans, na działce nie ma żadnych mediów i ponoć nie można ich dołączać nie mając zgody na budowę, a takiego wniosku nie składaliśmy jeszcze, bo wcześniejsze procedury nie zakończone. Ważną sprawą jest też, że posiadamy 11 letniego kundelka, który w ogóle nie lubi psich panów. Stąd Bryś, tolerujący inne psy mógłby być na działce, bo Sony nie zaczepiany sam nie wszczyna awantur, a o Beniu piszecie, że burczy na inne psy. Mogłaby być wojna, a Sonuś to mój pupilek, który wszędzie ze mną jest. Na razie wzięcie jakiegokolwiek psa na naszą działkę jest niezbyt realne, choć Bryś bardzo mnie chwycił za serce i pewnie starałabym się powalczyć o niego. Do Benia będę zaglądać, mogę jakąś symboliczną sumę dorzucić do jego ew. hotelikowania, lecz na razie bałabym się go zabrać. Wybaczcie!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...