Jump to content
Dogomania

bokserek - Oscar - przyplątało się kolejne choróbsko:(


konisia

Recommended Posts

Dzięki szybkiej akcji brązowej1 jutro zostanie zabrany ze schroniska 7 mies. bokserek, którego 3 tyg. temu ktoś przywiązał do bramy schroniska.
Mały bardzo źle znosi warunki schronowe. Nie chce jeść, jest w głębokiej depresji, nawet nie merda ogonkiem na widok ludzi:(
Oprócz tego przejawia autoagresję - ma poraniony pyszczek i łapki, ponieważ obija się o ściany i pręty boksu. W dodatku jest podejrzenie, że piesek może być głuchy:shake:
Dzięki wielkiej pomocy [SIZE=5][COLOR=darkred][COLOR=red]Irmy[/COLOR] [SIZE=2][COLOR=black]maluszek[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]już jutro po południu będzie u mnie. Wtedy będziemy pisać coś więcej. [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
Zdjęcia wiczorem wstwi brązowa1.
Pozostaje tylko trzymać kciuki za szcześliwą podróż. A ja tak się martwię maleństwem:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ty się [B]konisiu[/B] kochana nie martw - Ty się szykuj na matkowanie maleńkiej psince
wiesz - karmienie z ręki, dbanie o zdrówko, 'pieluszki' w psim wydaniu czyli uczenie czystości, kąpiele, przytulanko-głaskanko
cale noce będziesz musiała czuwać, jak dziecko płakac będzie, jak brzuszek będzie bolał
łóżeczko przygoyuj, zabaweczki, szeleczki (błagam szeleczki nie obróżka) itd

no to do jutra ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

piesek już u mnie
razem z brazowa1 przywiozłyśmy go ze schroniska i brazowa1 mu matkowała
tuliła
szeptała coś do ucha
umyła gąbeczką i zdezynfekowała rany
teraz mały śpi i CHRAPIE oj CHRAPIE
jest nauczony czystości i ładnie daje znac kiedy chce wyjść
wie co to kanapa i używa jej zgodnie z przeznaczeniem
uwielbia mizianie, głaskanie i wszelkie drapanka
całym sobą chłonie atmosferę normalnego domu
apetyt mu dopisuje
chudy jest okropnie choć jadł w schronisku niemało
aha on wcale nie taki mały on calkiem duży
na koty nie zwraca uwagi - olewa
na psy nie zwraca uwagi - olewa
dzieci też olewa
pies-ideał
ale widac, że pies po przejściach
pazury ma w strasznym stanie - zdarte do krwi
mnóstwo małych ranek i otarć
najwyraźniej schronisko to dla niego najstraszniejsze miejsce w tej częsci kosmosu
no i chyba jest głuchy - wet schroniskowy twierdzi, że na pewno ale ... nigdy nic nie wiadomo

Link to comment
Share on other sites

Bede zdjecia schroniskowe,ale wpierw musze zlapac wiewiore.

Irma,czy poty co moglabys wkleic pare wczorajszych fotek?

Przyjechalam po niego z Irma do schroniska,maly zachowywal sie jakby wiedzial,ze idzie.Juz za brama usilowal wskoczyc mi w ramiona (lapy mu sie rozjechaly i sie zsunal),a potem po bokserzemu,niesmialo, pare razy liznal w twarz.

To,ze Konisia go przyjela psa,a Irma tak szybko zorganizowala transport to byla pomoc od Sw. Franciszka.Wszystko zlozylo sie tak,zeby boksera moc uratowac.Za tydzien,dwa,byloby za pozno.


Pies jest w fatalnym stanie,a jak go sobie dokladnie obejrzalam na kanapie u Irmy,to doszlam do wniosku,ze w dobrym stanie ma tylko wnetrze uszu.

ech,trzymajcie kciuki,bo to sie bardzo przyda...

moja kolezanka,ktora kocha boksery powiedziala,ze bokser to taki pies,ktory pozornie nie przejmuje sie wlascicielem,jest uparty,ma swoje zdanie : "ale jak mnie zostawisz czlowieku,to umre"

Link to comment
Share on other sites

Maluszek zjadł już 3 razy (oczywiście bardzo małe porcyjki) i cały czas śpi. Nawet nie chciał wyjść. Zapiełam mu szelki zaraz po jedzeniu, ale zanim się ubrałam w kurtkę to on znowu położył się na kanapie i moje proszenia, żeby pójść na spacerek nie pomogły. Poszedł znów spać i teraz sobie chrapie.
Wielki podziękowania dla [SIZE=4][COLOR=red]brązowej1[/COLOR][/SIZE] (za to że boksia wypatrzyła) i dla [SIZE=4][COLOR=red]Irmy[/COLOR][/SIZE] za to, że podjęła tak szybko decyzję o transporcie:modla: :calus:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że jutro uda się podjechać wetce do mnie do domu, żeby zobaczyć niuńka i doradzić ewentualne postępownie z lekami no i oczywiście dietę.
Na razie jadł ryż z cielęciną (cielęcinę zrobiłam na parze, żeby nie traciła na wartości). Mam nadzieję, że wszytsko będzie ok.Trzymajcie kciuki.

Zdjęcia będę mogła zrobić dopiero pod koniec tygodnia, bo wtedy odzyskam swój aparat, który pożyczyłam koleżance. Do tego czasu może brązowa1 lub Irma coś wstawią.

Ładnie ciocie prosimy:)

Link to comment
Share on other sites

Konisi na razie za bardzo nie przypadł do gustu, powaruje i pokazuje kto tu rządzi, ale nic strasznego się nie dzieje. Zresztą tak smao było przy Dredku.

dbsst napewno będzie mógł trafić na stronkę, ale na razie nie jest do adopcji. Trzeba go odkarmić i podleczyć, a potem jak najbardziej:)

Link to comment
Share on other sites

No i zrobiłem wielką kupę i sioo na klatce schodowej przed windą. No bo po co zawracać sobie głowę zjeżdżaniem na dół potem wjeżdżaniem znów na górę...po co mają marznąć łapki jak można tuż przy windzie:cool3:
Słodziak dalej poszedł spać.

Link to comment
Share on other sites

Widzisz Konisiu,ale najpierw wyszedl z domu! To bardzo mile z jego strony.W mieszkaniu nie narobil.

Mysle,ze jak pora na siku i kupe (bo np potem wychodzisz z domu i zostanie na chwile sam) to mozna go obudzic i wyjsc,mimo,ze box mowi,ze nie chce.No i zapomnialam uprzedzic,ze on sie zalatwia bardzo szybko.Kupa i siku za jednym zamachem na pierwszym postoju:))).

Tak,lapy mu marznal niesamowicie,ma "niewyrobione" poduszki,jakby cale zycie wychodzil tylko na chwile.

Calusy dla bialasa i usciski dla Was.

Link to comment
Share on other sites

Domyślam sie, ze jest to ten alergiczny białasek z Sopotu ?
Kolejne boksio-życie uratowane. Jest młody - dojdzie do siebie i wyjdzie "na prostą" tylko potrzebuje czasu i czułej , troskliwej opieki, której mu teraz nie braknie. jeszcze beda z niego lu............ (ups) BOKSERY :multi: :multi: Wielkie podziękowania dla Was:calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...