Jump to content
Dogomania

Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!


GoniaP

Recommended Posts

[quote name='Isadora7'][CENTER][B][SIZE=4]Podlinkowane banerki:

[URL="http://tiny.pl/hgh5x"][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/615/sunia2.png[/IMG][/URL]

[URL="http://tiny.pl/hgh5x"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1435/sunia1.png[/IMG][/URL]



[SIZE=2]niewiele się dało z tych fotek niestety :([/SIZE]
[/SIZE][/B][/CENTER][/QUOTE]Mam mam!!!!!!!!!!!!!!!!JUż wstawiam:):)
Dziekujemy Isadorko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

przypadek okropny. Ja bym wzięła psinkę na leczenie ale mam tyle przypadków ciężkich , że nie mam miejsca. Wiem napewno że da się pomóc bardzo szybko, nawet PROMYCZEK w o wiele gorszym stanie wraca do normy nadspodziewanie dobrze i szybko, Gdyby ktoś blisko mnie zaoferował tylko miejsce psiakowi, to razem wyciągnełybyśmy suńkę z opresji. mam wszelkie środki ktore pomagaję błyskawicznie, metodę i chęci. Wszystkie miasta śląskie w okolicach Gliwic wchodzą w rachubę. Czy jest ktoś chętny? dojadę na zabiegi. Jak długo jeszcze ma trwać ta pseudo kwarantanna? czyżby w ten sposób schronisko pozbywalo się psiaków, dlaczego ona nie jest opatrzona? U nas takie zdarzenie nie ma nawet cienia prawdopodobieństwa. widać powiedzenie są ludzie i ludziska sprawdza się zawsze i wszędzie. czy ktoś tam na miejscu może zapytać co i dlaczego się dzieję z ta sunią? jak oni tam na to mogą patrzeć??? czy wet w tym schronie ma licencję na wykonywanie zawodu?

Dzisiaj wolotariuszka gliwicka odwiedziła Promyczka, stwierdziła że nie ma co robic zdjęć psiakowi, to co on już robi i jaki stan osiagnął warte jest filmiku, PROMYCZEK ma to obiecane. czy ktos pomoże mi pomóc tej suni??

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Gdzie tebanerki Isadorko???JA ich nie mam- tzn nie widze:(:([/QUOTE]

ja mam taką metodę wklejania, puszczam posta a potem edytuję... prościej.

Aha jak najedziesz kursorem na jakieś zdjęcie banerek i kliniesz prawy klawisz pokaze sie menu, klikasz właściwosci i masz wymiary banerka/zdjęcia/rysunku. Kilka banerków sumujesz i już wiesz czy masz miejsce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']przypadek okropny. Ja bym wzięła psinkę na leczenie ale mam tyle przypadków ciężkich , że nie mam miejsca. Wiem napewno że da się pomóc bardzo szybko, nawet PROMYCZEK w o wiele gorszym stanie wraca do normy nadspodziewanie dobrze i szybko, Gdyby ktoś blisko mnie zaoferował tylko miejsce psiakowi, to razem wyciągnełybyśmy suńkę z opresji. mam wszelkie środki ktore pomagaję błyskawicznie, metodę i chęci. Wszystkie miasta śląskie w okolicach Gliwic wchodzą w rachubę. Czy jest ktoś chętny? dojadę na zabiegi. Jak długo jeszcze ma trwać ta pseudo kwarantanna? czyżby w ten sposób schronisko pozbywalo się psiaków, dlaczego ona nie jest opatrzona? U nas takie zdarzenie nie ma nawet cienia prawdopodobieństwa. widać powiedzenie są ludzie i ludziska sprawdza się zawsze i wszędzie. czy ktoś tam na miejscu może zapytać co i dlaczego się dzieję z ta sunią? jak oni tam na to mogą patrzeć??? czy wet w tym schronie ma licencję na wykonywanie zawodu?

Dzisiaj wolotariuszka gliwicka odwiedziła Promyczka, stwierdziła że nie ma co robic zdjęć psiakowi, to co on już robi i jaki stan osiagnął warte jest filmiku, PROMYCZEK ma to obiecane. [B]czy ktos pomoże mi pomóc tej suni??[/B][/QUOTE]Pewnie , ze pomozemy Tereso...zrobimy wszystko co mozliwe....trzeba pisać w takim razie w Twoje okolice...ale to juz jutro(tzn dzis po pracy)....chyba, ze ktos juz tu jest kto wie cos o takich domkach...
Jak TY to widzisz...???

Link to comment
Share on other sites

Sunia powinna trafić do naprawdę dobrej kliniki diagnostycznej... i mieć wspaniały dt, u Terasy na pewno taki będzie...

i taka sugestia po konsultacji na gg z kims, kto sie zna lepiej, bo już niejedno widział:

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]to wyglada na swierzbowca, ona ma rany za uszami, biedactwo potwornie sie drapie...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ona powinna dostac natychmiast steryd przeciw swiadowy...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]moze tez miec ta chorobe cashinga....to trzeba zbadac krew,,..to jakis lek sie podaje i potem krew pobiera... [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ten łysol z Elblaga tą chrobe mial...[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']Sunia powinna trafić do naprawdę dobrej kliniki diagnostycznej... i mieć wspaniały dt, u Terasy na pewno taki będzie...

i taka sugestia po konsultacji na gg z kims, kto sie zna lepiej, bo już niejedno widział:

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]to wyglada na swierzbowca, ona ma rany za uszami, biedactwo potwornie sie drapie...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ona powinna dostac natychmiast steryd przeciw swiadowy...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]moze tez miec ta chorobe cashinga....to trzeba zbadac krew,,..to jakis lek sie podaje i potem krew pobiera... [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ten łysol z Elblaga tą chrobe mial...[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR][/QUOTE]Halbinko...ale Teresa nie ma dla Niego DT...:(:(..wlasnie najgorsze jest znalezienie takiego domku...:(:( to mnie martwi najbardziej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']a co sie stało z trzecim- najgorszym zdjęciem..????JAk to się stało, ze zniknęlo..???Jeszzce niedawno było...[/QUOTE]
Na dogo sa takie czary mary,że nie tylko zdjęcia znikają,ale tez całe wątki:roll::angryy:

Póki co ja jeszcze widze i wkleję do siebie

[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7359/hpim3673.jpg[/IMG]

[IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9964/hpim3675.jpg[/IMG]

[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1701/hpim3678.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carolinascotties']z watku Poznanskiego schronu tez zniknelo - na pewno nie przez przypadek - jutro trzeba wstawic jeszcze raz![/QUOTE]
Ze co??????:o..czyli to nie jest przypadek, ze zniknęło?????:o..nie...no chyba kociokwiku jakiegos dostane:(..tego jeszcze nie grali:(:(..jak to sie moglo stac..???Ktos wykasowal??Mogla to zrobic tylko Paulina a ona juz chyba dawno spi...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...