Jump to content
Dogomania

Pokazy Agility na Wystawie w Opolu w 2010


CHI

Recommended Posts

[quote name='ito']bardzo w to wątpie , poniewaz termin pokrywa sie z kwalifikacjami w Czeladzi.[/QUOTE]

Wiem, że się pokrywa:mad::angryy::mad:
Zrobiliście to specjalnie:angryy:

Ale w jeśli w Opolu w ZKwP jest sekcja agility to wg regulaminu powinna ;-) zrobić pokazy na wystawie...
[quote] ....
[FONT=PalatinoLinotype-Roman][SIZE=4][FONT=PalatinoLinotype-Roman][SIZE=4][LEFT]Do zadań Oddziałowych Komisji Szkolenia Psów [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4]ZKwP [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=PalatinoLinotype-Roman][SIZE=4][FONT=PalatinoLinotype-Roman][SIZE=4]należy:[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][LEFT]1) [/FONT][FONT=PalatinoLinotype-Roman][SIZE=4][FONT=PalatinoLinotype-Roman][SIZE=4][FONT=Times New Roman]działalność propagująca szkolenie psów w zakresie posłuszeństwa[/FONT]
i pracy (użytkowości) oraz sportu i zabawy z psem [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4](np.
informowanie [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=4][FONT=Times New Roman][SIZE=4]nowo wstępujących członków [/SIZE][/FONT][/SIZE][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4]ZKwP o[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=PalatinoLinotype-Roman][SIZE=4][FONT=PalatinoLinotype-Roman][SIZE=4][LEFT]możliwościach z zakresu wychowania i podstawowego[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][LEFT]wyszkolenia psa, uczestniczenie
w szkoleniach prowadzonych przez ZKwP, uczestniczenie w
pokazach wyszkolenia psów, itp.),[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][LEFT]2) [/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4]przygotowanie pokazów wyszkolonych [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=4][SIZE=4][FONT=Times New Roman]psów na każdej wystawie[/FONT][/LEFT]
[/SIZE][/SIZE][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4]organizowanej przez macierzysty [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=PalatinoLinotype-Roman][SIZE=4][FONT=PalatinoLinotype-Roman][SIZE=4][FONT=Times New Roman]Oddział ZKwP,[/FONT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/quote]

Dlatego pytam... bo nie wiem czy Opole ma OKSzP

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']A chcesz zrobić czy wziąsc udział?[/QUOTE]

Wziąć udział :razz: no bo Blondyna i tak biorę, to by się chłopak przebiegł... Suki będą wystawiane, a on co?? biedny rodzynek :placz:

A kiedyś jakieś przeszkody na wystawie u Nich widziałam... :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']Wziąć udział :razz: no bo Blondyna i tak biorę, to by się chłopak przebiegł... Suki będą wystawiane, a on co?? biedny rodzynek :placz:

A kiedyś jakieś przeszkody na wystawie u Nich widziałam... :razz:[/QUOTE]

a mnie kusi ta wystawa, bo do startu mi tydzien bedzie brakowało

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='ewka i haker']czy będzie coś organizowane?
bo my się w sobotę wystawiamy[/QUOTE]


mnie jednak nie bedzie, nie podobało mi sie w spodku o tu tez nie jade :)

bede w czachach na zawodach frisbee

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Staramy się współpracować z ZKWP Opole w tym temacie, ponieważ jako szkoła posiadamy pełny tor agility. Jednak pani, która jest naszą konkurencją nie dopuszcza nas w ogóle do pokazania sie gdziekolwiek. Jak narazie to nasz tor rozstawiamy na wystawach PKPRu. Jeśli ZKWP Opole zmięknie, to w przyszłym roku będzie tor do dyspozycji wystawców:)

Pozdrawiamy
zespół MarDOG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='NatiiMar']Staramy się współpracować z ZKWP Opole w tym temacie, ponieważ jako szkoła posiadamy pełny tor agility. Jednak pani, która jest naszą konkurencją nie dopuszcza nas w ogóle do pokazania sie gdziekolwiek. Jak narazie to nasz tor rozstawiamy na wystawach PKPRu. Jeśli ZKWP Opole zmięknie, to w przyszłym roku będzie tor do dyspozycji wystawców:)

Pozdrawiamy
zespół MarDOG[/QUOTE]
A robicie zajęcia agility? Można się zgłosić na szkolenie? Gdzie się to odbywa? Kto prowadzi zajęcia?
Tyle pytań ponieważ pierwszy raz widze w jednym zdaniu "agility" i "opole" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Robimy teraz grupę inicjatywną agility, dążymy do swtorzenia klubu.
Mamy pełny tor, szukamy dogodnego miejsca w przystępnej cenie. Jedno spotkanie grupy już się odbyło, niedługo będzie drugie.
Na pewno poinformujemy:)[/QUOTE]
O czyli wiem wszystko co w Opolu się dzieje z agi :) kontaktuje się z Agnieszką w sprawie drugiego spotkania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...