Jump to content
Dogomania

Zara - Angielka


Emigrantka

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mialam byz twardziel i TYLKO jednego extra kota wziasc.....

Mam teraz 4....

2 nowe pokaze wam jak wywleke spod lozka/zza szafy czy gdzie tam sie pochowaly - dzikusy totalne...

2 razy takie jak George i Fiona, podobno maja po 9 tygodni ale w porownaniu do Geaorga i Fiony sa masyyyyyyyyyyyyyyywne...

Hissssssssssssssssssaja na nas i chca nas zezrec, kompletne dzikusy.... ale damy rade heheheh

Mam w domu Mloda, Mlodego, psice i 4 koty - na chyba 55 metrach......

Dla mnie nie ma ratunku......

:evil_lol:

*******************

Dorotke juz wczesniej widzialam z tym konikiem...... Cudowne co ona robi....

Link to comment
Share on other sites

O taka jest kicia, to chyba ona... hisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, pazury i zeby Zarze pokazuje i oczy do zdjecia zamknela.....

[IMG]http://www.polishplanet.com/_upload/attachments/2010/10/09/20101009_1292.jpg[/IMG]

Drugi wlazl za ksiazki na polce, jak zdupie to pstrykne zdjecie...

Zara chce im matkowac ale juz po ryju od obu dostala a ze sa 2 razy wieksze (pozniej gady zwaze na wadze kuchennej) to sie ich troche boi - tylko lazi po domu i drze ryja tak placzliwie - ona je tez chce zaadoptowac ale widze ze z tymi nie pojdzie jej tak latwo jak z Georgem i Fiona...

Moze jakby tak ryja nie darla to by latwiej oszlo ale ona (Zara) morde pruje jak nakrecona.. a one na szczekanie reaguja potwornym strachem i pazuami/zebami, no ie nie dziwie - przywlekli je do nowego domu i tu taki zwierz, musza sie przyzwyczaic.. Tylko do zary prucia ryja to ja sama sie przez 4.5 roku nie przyzwyczailam...

To naprawde dzikusy.. George i Fiona po 24 godzinach po Zarze jak po dywaniku lazily... z tymi to dluzej zajmnie - no mam nadzieje ze sie myle hehehhehe

Link to comment
Share on other sites

Ta ze zdjecia (chyab kotka, musze je oba pozniej podwoziem do gory i sie przyjrzec) zostala zabrana do Mlodych bo poszli komara uciac - z 3 kotami.

Ja zaraz tez ide sie przespac, tylko wywleke tego chyba chlopaka zza ksiazek i na sile bede myziac...

One do myziania nie przyzwyczajone, to od razy widac - nawet bez psa warcza na nas... wiec pomalutku... bedziemy oswajac dzikusy.....

Link to comment
Share on other sites

Zara ma stresa, bo ona strasznie kocha koty ale tepa pala nie rozumie ze jakby zamknela ryj to by bylo latwiej - takim piskliwym zawodzi po domu i na szybko chce koty lapac i lizac....

George i Fiona olewaja ja sikiem prostym i robi z nimi co chce - one z nia tez.. te sa naprawde duzo wieksze niz te wczesniejsze wiec bedzie troche trudniej....

No, mam zajecie na weekend, a mialam sie nudzic... hehhehe

******************

Od dzisja dokladam warzywa do micha.. wlasnie bede wcinac ugotowane nozki kurze ze szpinakiem.....

A Mlodzi maja moja ulubiona salatke z pora bleeeeeeeeeeeeeeeee, bede twarda.

[B][U]Ale i tak bardzo polecam:[/U][/B]

[COLOR=Green]Pory
Jajka na twardo
Kukurydza z puszki
Majonez - nie za duzo, nie tyle co do normalnej warzywnej salatki, tak tylko zeby byl.. zreszta wg smaku ile kto lubi...zeby nie plywalo w tym majonezie[/COLOR]


[COLOR=Blue]Pory przeciac wzdluc na pol i pociac w cienkie pok krazki w poprzek, przelac wrzatkiem zeby byly takie mieksze
Jajka ugotowac na twardo i posiekac
Z kukurydzy odlac wode

Wszystko wymieszac, dodac majonezu i zrec... proste i naprawde smaczne - nawet z chlebe z maslem albo do obiadu[/COLOR]

Pora ta czesc od korzenie az do tego gdzie sie rozcapirza tak.. ze 3 pory biore i z 5-6 jajek i srednia puszke kukurydzy - naprawde polecam...

ja nie mogeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

5kg schudlam, bede twarda

Wiem - z kotami mialam byc twarda, mial byc jeden... hehehheeh

:D

Link to comment
Share on other sites

Oba - w cEtki (dzieki) i ten drugi.. ten drugi to ma wzdluz kregoslupa takie 2 paski grube czarne a na bokach jakby klolka...

[IMG]http://www.dogomania.pl/-%20w%20cEtki%20i%20ten%20drugi..%20ten%20drugi%20to%20ma%20wzdluz%20kregoslupa%20takie%202%20paski%20grube%20czarne%20a%20na%20bokach%20jakby%20klolka...[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/-%20w%20cEtki%20i%20ten%20drugi..%20ten%20drugi%20to%20ma%20wzdluz%20kregoslupa%20takie%202%20paski%20grube%20czarne%20a%20na%20bokach%20jakby%20klolka...[/IMG]

[IMG]http://www.polishplanet.com/_upload/attachments/2010/10/09/20101009_1293.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No śliczne:) Ale, jak dziś mrówa na naszych oczach naszczyła na psi "naleśnik", który dziś rano z prania wrócił, to mnie lekki szlag trafił. Co temu kotu odbija?
Hiena Blue szczy na werandzie - musiałam dostęp ograniczyć, a Mrówa na psie posłania. No, cho..roby można dostać.

Link to comment
Share on other sites

Kotow nowych juz nie ma - za duzy stres mialy na Zare, poszly do znajomych mojej dogwalker ktorym miesiac temu kot tez umarl jak nasz Tigerek na nerki, wlasnie zostaly zabrane......

Siedzialy caly dzien praktycznie za ksiazkami i syczaly, daly Zarze po ryju pare razy jak im matkowac chciala...

No trudno....

Musi byc kociak taki mlodziutki jak George i Fiona......bo Zara kocha koty i musi sie z Zara zgrac....

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu - se poszukam mlodszego (kota)

Ale ta kotka zdazyla mi nalac - na lozko oczywiscie tyle co posciel zmienilam..

Link to comment
Share on other sites

A juz miałam napisać, że pieknie Ci się rodzinka powieksza.
Trudno... Ale masz rację, psicy nie mogłaś tego zrobić. Maluchy też w stresie.
Nie wiem jak u Ciebie, ale tutaj kotów dostatek. Znajdziesz odpowiedniego. Dla kontrastu powinien być biały na przykład.
Wiem, ze nie mozesz zabrać z Polski, a szkoda...

Kolorowych snów

[URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1158/1158516ls3tpwqpil.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

ma swoja mala miseczke obok ale Zary zarcie mu bardzij podchodzi...

Dalam jej taka galarete, gotowalam sobie nozki z kury wieki cale i z wody taka fajna galareta.. no ale george wyczul i przylecial i on TEZ chcial.. wryl jej sie do michy a ona nic.....

[IMG]http://i957.photobucket.com/albums/ae52/Zwierzaki/ZarraGeorge.jpg?t=1286668260[/IMG]

takiego 3-go musze dopasowac....Bo Fiona dokladnie to samo robi, tyle za spala i przegapila hehehe

Link to comment
Share on other sites

Zarcia NAPRAWDE je zupelnie zaadoptowala, i strasznie rozpaczala jak te 2 nowe na nia ryjki darly i oczy chcialy jej wydrapac - ona tak ladnie do nich, ogonkiem na wesolo, usmiech na pysiu a one ja po ryju.. A ona jej tylko chciala pod skrzydelko....

Musze kiedys Georga pstryknac jak do zary do cyca sie dosysa, to dopiero jest ubaw - oa go lapa przygniata i wylizuje na lyso a on ciagnieeeeeee, az slepia mruzy i muczy jak traktor heheh

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...