Jump to content
Dogomania

Zara - Angielka


Emigrantka

Recommended Posts

Dzieki Bela...

Mialam skan 6 miesiecy po wycieciu tej nerki, wszystko narazie ok ale do 3 lat co 6 miesicy beda skany robic na sprawdzenie.

Corka wlasnie zostala sama z tym hotelem na glowie bo jej byly chlopak zwinal manatki i spierniczyl spowrotem do Londynu szlag by to. Wiec staje na uszach zeby jej jakos pomoc chociaz finansowo sama leze i kwicze no ale co zrobie?

dziewczyna ma umowe wynajmu na 2 lata i nie przeskoczy.. ale ladnie wszystko zrobila:

[url]http://www.thecrunchyleaf.co.uk/index.php[/url]

I tu wiecej zdjec, strona do bukowania - moze sie ktos wybierze? Z psami mozna ;)

[url]http://www.booking.com/hotel/gb/the-crunchy-leaf-b-amp-b.en-gb.html?sid=9e38d5c3c8bc2c7ebfc79143f54a4fc9;dcid=1;srfid=a72d3869de5a77d85ebe86cb62309107ab359cc8X34[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witaj Emi, pomysł Beli całkiem dobrze brzmi, jednak, czy zawodowo dasz radę. Emi dużo się ostatnio działo u Ciebie, bez dwóch zdań. Brakuje nam Ciebie. Nie chodzi o kasę! Zajrzyj do mojej Heli na wątek, podrzuć dziewczynę, proszę. Miło będzie widzieć przyjazne osoby na wątku, na którym tłumów nie ma :)

Link to comment
Share on other sites

Juz to zrobilam ale nie wsrod znajomych tylko na forum Doga Niemieckiego.

[url]http://www.greatdaneowners.co.uk/index.php?/topic/32730-bb/#entry427291[/url]

Lepiej przeczytaj i mysle ze dobrze by bylo przeslac linka do twojej corki.

Ps. Tego na temat angielskiego sniadania to nie kumam, przeciez kurcze nie wszedzie musi byc tradycyjnie...

Link to comment
Share on other sites

Kamila dzieki.. mam nadzieje ze ta upierdliwa baba sie tam nie wybierze - czepiac sie sniadan?????

Oferowany jest WYBOR przeciez nikt JEJ nie kaze jesc tego co jej nie pasuje.

Towarzysztwo przyjezdzajace jest bardzo miedzynarodowe i kazdy lubi cos innego - moze by sie zdziwila ale nie kazdy ma ochote na typowo "English Breakfast".. lo matko i corko...jednak w ofercie ma ta opcje wiec w czym problem ze sa inne?

Literowki wiem ze sa, Mloda nie ma dostepu do zmian na stronie, kolego jej bylego chlopaka (ktory sie stamtad zreszta zwinal i Mloda prowadzi to teraz SAMA - plus pracuje w pubie wieczorem zenim sie "rozkreci") zrobil strone, mieszka na stale w Polsce, bykow narobil jak przepisywal i teraz nie ma kiedy zmienic....

Miejsce jest piekne, domek czysciutki, wszystko nowe - a ze jakies literowki na stronie.. nie przeskoczy narazie tego niestety

dzieki Kamila.... - jak ktos moze jeszcze linka porozsylac... sa tutaj:


[URL]http://www.booking.com/hotel/gb/the-crunchy-leaf-b-amp-b.en.html[/URL]


I tutaj:

[URL]http://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Review-g186330-d3782423-Reviews-The_Crunchy_Leaf_B_B-Windermere_Lake_District_Cumbria_England.html[/URL]

Dzieki bardzo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

PO 2 "udanych" operacjach, Zarze zaczela siadac druga noga.

dzisiaj bylysmy na 1 sesji hydroterapi (wygralysmy na Facebook)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/247998_178270742330483_361187228_n.jpg[/IMG]


Jakos bede musiala stawac na glowie zeby mogla chodzi raz w tygodniu. NIby nie daleko ale dojazd masakra - autobus/pociag/autobus = godzina.

Ubezpieczenia nei ma a koszt £22 za sesje.

No ale jakos trzeba bedzie to wykombinowac.

Plywac nie mogla bo chca najpierw zobaczyc co z kregoslupem i jak reaguje wiec byla jak widac na treadmilu - cale 4 minuty, to podobno tak jakby 4 mile przeszla normalnei na nogach wiec ma dzisiaj odpoczywac.

jedzie na Onsior i tramadolu do 6 tramadoli dziennie. Wet u ktorego miala operacje, gwiazda TV itd zupelnie olewa sprawe ze "nic jej nie jest", juz mi sie nawet dzwonic tam nie chce.

Psica czasem nie mogla wstac rano i stanac na lapy. Obie tylne. Nie tylko jedna. Wiec strach sie bac normalnie.

A jak do nich zadzwonilam to standardowo "prowadzac na smyczy, krotkie spacery, tramadol 3x dziennie po 2 tabletki - na Xray , MRI nic nie ma to psu nic nie jest.

Gdzie jest okonka glowa/sciana?

Co u was?

Link to comment
Share on other sites

Czesc Emi,
Biedna ta Zarunia, a ja taka byłam zachwycona opieka weterynaryjna u Was. Widoznie nie wszystko jest takie jak sie wydaje.
U mnie jakos sie toczy. Janka póki co, to ma tylko doligliwosci związane z zebami. Dwa tygodnie temu miała zabieg stomat. straciła 7 trzonowcow. I nic nie pomaga, podobno taka jej "uroda".
W domu za tydzien impreza, bo mam wnuka komuniste, wiec trzeba wyskoczyc z kasy:evil_lol:
U Cantadory tez jest komunista, ale synek. Wiec tez ma dziewczyna za swoje.:lol:
No i wreszcie przestało padac. Bo majówke mielismy baardzo deszczową.
Buziaki.

Link to comment
Share on other sites

Hej Bela,

U nas tez troche sie w koncu ta cholerna pogoda poprawila bo ogolnie pogoda to masakra w tym roku.

Biedna janka.... da rade such jesc?

Zary weterynarz slawny na caly swiat, ciagle jest w jakichs programach w TV i wszysystkie sukcesy tylko. Wiec nie wiem jakim cudem z Zara sa takie problemy i takie w sumie olewanie tych problemow.

"Bo na przeswietleniach nic nie widac" - implanty sa ok, to widzialam ale jej cos na skanie z kregoslupem wyszlo a oni tylko pod katem implantow w nogach patrza.

Nie przeskocze, ubezpiecznie na ten rok sie skonczylo, nowe dopiero od listopada plus ja nie mam tam jak dojechac - to jest 2 godziny ode mnie samochodem - ktorego nie mam.

Wiec sprobujemy to hydro przez jakis czas (i zeby w sciane bo 22 za jedna sesje) i bedziemy jechac na tramadolu az ubezpiecznie sie znowu odnowi - wtedy bede szukac innego weta chyba, Chociaz wszyscy "specjalisci" sa daleko poza Londynem i do kazdego ciezko sie bez samochodu dostac.

To z kregoslupem to wychodzilo na tzw zespol konskiego ogona ale jeden wet tam u nich to zdiagnozowal a drugi (szef) powiedzial ze nic jej nie jest. A zwezenia w kregoslupie ba Xray bylo widac...

No i badz tu czlowieku madry :(

Baw sie dobrze wyskakujac z kasy dla komunisty hahaha

Link to comment
Share on other sites

Bylysmy znowu na tredmilu wczoraj na hydroterapi, Zarcia 5 minut potuptala. dzielna dziewczyna.

Kobitki stamtad mowia ze ona strasznie blisko tylne lapy trzyma jak chodzi, takie scisniete razem. Wczoraj jej reke wlozyla jedna miedzy nogi zeby troche wyluzowala ale nic z tego.

Podobno 6-10 sesjo potrzeba zeby bylo widac czy pomaga czy nie. 18go bedzie nasza 3cia.

Caly czas na tredmilu, nie chca ja do basenu dac ze wzgledu na kregoslup i ruchy "na boki"V przy plywaniu.

Zobaczymu jak dalej bedzie.

Candadorra - co to o czym pisalas wyzej????


NO i co u was wszystkich?

Tayge to mam na FB to mniej wiecej wiec co u niej ale reszta to pojecia nie mam jak zyjecie co?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...