Jump to content
Dogomania

Pitbull 4miesiące, z piekielnego schroniska, znalazł wspaniały dom!!!!


ania z poznania

Recommended Posts

[quote name='ania z poznania']A Majluś na pewno tak fajnie by się z Piczką dogadał :(![/QUOTE]

A wiesz co powiedziałam Tadziowi, jak powiedział kategorycznie NIE?
Że może i ma rację, bo jak będziemy mieć tylko jednego psa w domu, a Pan Bóg na naszej drodze postawi jakieś biedne zwierzątko do uratowania, albo np. KTOŚ PRZERZUCI JAKIEGOŚ PSIAKA PRZEZ OGRODZENIE LUB PRZYWIĄŻE DO FURTKI, to lepiej mieć "zapasowe" miejsce w domu, bo przecież psa do schroniska nie odwiozę... :razz::diabloti:

A Tadziu na to - "no właśnie!", a za chwilę - "no nieźle sobie kombinujesz - np ktoś ze Szczecinka psa do furtki nam przywiąże, co?":evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę 'małego ' dzisiaj ! I....
przepraszam za offa ..ale ;[B]szkoda tej suni![/B]
zajrzyjcie do tej suni ok.7 mies.szczeniaka Owczarka-[U]świat już chyba zwariował![/U] [B];[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187096-niespe%C5%82na-roczna-suczka-owczarek-niem.-po-wypadku-czeka-w-schronie-POMOCY!!!?p=14831260#post14831260"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1870...0#post14831260[/COLOR][/URL]
i jeśli możecie to ciotki choć [U]odwiedzcie wątek[/U] i myślecie o suni,bo na wątku prawie pustki narazie ..;(
[B]Jest to takie cudeńko -sunia owczarek-jeszcze szczeniak ![/B] miała operację łapki , trochę plączą jej się łapki-oby to nie przekreśliło szansy na Adopcję!chyba nie miała jeszcze sterylki i kocha wszystkich ludzi i psy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']To Mielew jest ze Świnoujścia?[/QUOTE]

No a jak!
A fotki Pako na plaży widziałaś? Toż to świnoujska plaża!

Na razie jeszcze Mielew nie odpowiedział, może nie mógł... Jutro już od rana będę go bombardować ;)
Ja też uważam, że ankietę wypełniono rewelacyjnie, ale wszystko się jeszcze okaże, zwłaszcza, że może Mielew pójdzie na wizytę z Pako :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='LAZY']Miałam nadzieje, ze coś w sprawie słodziaka ruszyło a tu jedynie pitutti się uzewnętrznia...Ehhh....[/QUOTE]

LAZY, ruszyło i to już dawno ;)
Majlo jest bezpieczny, kochany i rozpieszczany. Jego Pan mówi na niego "mój synuś" :evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']LAZY, ruszyło i to już dawno ;)
Majlo jest bezpieczny, kochany i rozpieszczany. Jego Pan mówi na niego "mój synuś" :evil_lol::loveu:[/QUOTE]

Czyli przegapiłam?:) Ładnie...czy ktoś moze zmienić tytuł wątku?;P, żeby tacy jak ja nie robili z siebie głupka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...