Jump to content
Dogomania

Co sadzicie o karmie BRASA ?


stanseba

Recommended Posts

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 8 months later...

[quote name='szymoon']Z tego co pamiętam to produkt naszego krajowego potentata produkcji karm Tesco, Geant, Biedronka itd, czyli PROVIMI.
Cudów raczej bym się nie spodziewał.....,
ale opini użytkowników nie znam żadnych.

Pozdrawiam
sz.[/quote]


Witam
Kolego masz rację co do jednego. Provimi produkuje karmy marketowe ale generalnie jest producentem karm dla zwierząt hodowlanych. Zwierzęta towarzyszące to mniejsza część ich działalności. Jednak karma Brasa jest produkowana bezpośrednio w Czechach. Tam jest postrzegana jako niezłej jakości karma (zwłaszcza linia Premium). Oczywiście nie porównywałbym jej z RC czy Eukanubą ale myślę, że spokojnie można ją uznać za niezły wybór w swojej grupie cenowej. (Sam karmię psiaki RC (babydog, puppy i junior oraz Brassa Premium dla dorosłych psów ras dużych )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam!
Karma Brasa faktycznie robiona jest w Czechach i posiada "3 linie produkcji"... O klasie pierwszej nawet nie chcę pisać bo szkoda Waszego i mojego czasu - dodam tylko, że nawet markety jej nie biorą (wszystkie pozycje "o smaku" czyli 0% miesa czy nawet produktów pochodzenia miesnego).
Druga to ta Brasa występująca w marketach - też odradzam ( jak całą resztę dostępną w spożywczych)
Trzecia to nazwana przez nich "klasa premium" - problem w tym, że zeby zaliczyć karmę do klasy premium musi ona spełniać pewne warunki... Niestety MOIM zdaniem nie spełnia a cena (100-120zł) za worek jest dziwnie wysoka. Co jeszcze bardziej zaskakujące w Czechach jest to "karma hodowlana" - ekonomicznie, ekonomicznie i jeszcze raz ekonomicznie :)

MOIM SKROMNYM zdaniem w tej cenie lepiej jest kupić Purinkę, boscha, brita czy gilpę lub Acanę.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja miałam "przyjemność" karmić mojego owczarka tą karmą- zakupioną i poleconą przez hodowcę:-o-pies w wieku 3m-cy. Od samego początku męczyła go biegunka a kupka była zielona. Przestawiliśmy psisko na Hills PUPPY jagnięcina i ryż. Trochę to trwało ale efekt zdecydowanie lepszy. Piękne kupki o zdecydowanie innym kolorze. No i Hills nie cuchnie tak przeraźliwie jak BRASA. Jedyny minus Hillsa to cena :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...