Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martyna2006']Jak narazie mnie spodziewać możecie się w Rzeszowie.Będe na biało-różowo(chyba) z yorkiem:loveu:
[/quote]
A mi sie tak podobał Twój piwny komplecik :( ( jak ci sie znudził może odstąpić ]:-> ). Pasował do Una ( pudla też chętnie wezmę :evil_lol:)
Stronka Oli - śliczna. Ja sie z moim strono-czymś użeram od tygodnia i cóż... mam jeszcze tydzień wolnego zanim się załamie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenka 02']

Kaya - Reyes jest bardzo charekterystyczna (krótkie czerwone włosy) łatwo ją rozpoznać ;)
[/quote]
W chwili obecnej czerwono-czarne - nie pytajcie, ładnie proszę... ;)

Link to comment
Share on other sites

ja sie wybieram do Rzeszowa, ale nie ide na mlodego prezentera, mam troche psow na handling... ale moze znajde chwile, zeby pokibicować :D
Co do stronek to ja prawie (brakuje o hodowli i weny twórczej ;P) moja skonczylam [url]www.neiven.yoyo.pl[/url] zapraszam
ah... dawno mnie tu nie bylo...

Link to comment
Share on other sites

Ja jutro wyjeżdżam do głogowa - kto zobaczy czarną-na-czerwono-podpalaną w niebieskim żakiecie i pudlu na łopatce - zapraszam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sydney00']Ja rowniez bede w Rzeszowie. :) Zglosilam sie na sobote i niedziele... ale nie wiem czy pojawie sie w niedziele, bo nie mam psa :roll:. Myslalam o tym, zeby dorwac jakiegos pieska w biegu :cool3:, ale to raczej nie wypali, wiec w razie czego bede was dopingowac :).[/quote]

My wybieramy się w niedzielę na wystawę, więc możemy użyczyć Ci sunię - Amstaffkę, jeżeli by Ci to odpowiadało?

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...