Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

Gr.Młodsza wygrała Ola Szydłowska ;)

Gr.Starsza
1.Joanna Szczepańska(Whippet)
2.Alicja Nowak (....)
3.Danuta Ozaroska(Pudel)
4.Katarzyna Jasińska ( Siberian Husky):loveu::loveu::multi:

Brawo Dzewczyny :multi::multi::multi:

Mistrzem Polski została Ola Szydłowska ;-)
vc-Mistrzem została Joanna Szczepańska ;-)

Gratulacje Dzewczyny :)

Jak bede wiedzila odrazu napisze

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety na mistrzostwach PL Niuniek się przestraszył,ale to nic.Mamy tytuł II vice-prezentera roku.
Dzisiaj moja kariera MP w gr młodszej dobiegła końca.Wiem,że już mówiłam,ale napisze jeszcze raz.[COLOR=magenta]BARDZO SIE CIESZĘ,ŻE POZNAŁAM I MIAŁAM OKAZJE WSPÓŁPRACOWAĆ Z TAK WSPANIAŁYMI OSOBAMI Z GR.MŁODSZEJ,niestety w jednej grupie już się nie spotkamy,ale BARDZO Wam dziękuje za wszystkie rady i cierpliwość do mnie :buzi::buzi:[/COLOR]

[COLOR=royalblue]Olu,wielkie gratulacje i jeszcze raz POWODZENIA :bigok:[/COLOR]

[COLOR=black]Ale nie martwcie się,za rok przychodze do starszej :evil_lol: Do zobaczenia w Bydgoszczy:loveu:[/COLOR]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=darkorange][SIZE=1]:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:[/SIZE]BRAWO OLA!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=green]GRATULA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!![SIZE=1]:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:[/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']
3.Danuta Ozaroska(Pudel)
[/quote]
[B]OŻAROWSKA
[/B]
Wszystkim gratuluje. Niestety ktoś w młodszej odpadł bo nie zrozumiał sędziny - a wystarczyłoby ściągnąć tłumacza z czeskiego zamiast męczyć ją i nas. Ogólnie jednak poznań spisał się na medal! Oby więcej takich wystaw. Eli i Anetce jeszcze raz dziękuje za tego wspaniałego psa - mojego kochanego Lakiego!
Ala - jeszcze raz dziękuje że mnie podrzuciłaś :) !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes'][B]OŻAROWSKA
[/B]
Wszystkim gratuluje. Niestety ktoś w młodszej odpadł bo nie zrozumiał sędziny - a wystarczyłoby ściągnąć tłumacza z czeskiego zamiast męczyć ją i nas. Ogólnie jednak poznań spisał się na medal! Oby więcej takich wystaw. Eli i Anetce jeszcze raz dziękuje za tego wspaniałego psa - mojego kochanego Lakiego!
Ala - jeszcze raz dziękuje że mnie podrzuciłaś :) ![/QUOTE]

Sorki moj błąd.

Kto z Was startuje w sobote w kielcach na mp gr. starsza ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']
Kto z Was startuje w sobote w kielcach na mp gr. starsza ??[/quote]

[FONT=Century Gothic][SIZE=4]JA!Nawet z Toba Floruś i Danusią:mdrmed::ylsuper:...........no i Martusia-debiucik:cool3:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=4] [COLOR=red].......Kasia........:lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...