Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GUCIA']Kto wybiera sie do N.D.M na wystawe 6-7.09.07 ?????[/quote]
[B] GUCIA[/B] - o jakich wystawach piszesz?!
6-7 wrzesień te dni juz dawno za nami...:evil_lol:

W Nowym Dworze Mazowieckim są organizowane następujące wystawy:
...
06.10.2007 - Klubowa Sznaucerów
07.10.2007 - Krajowa

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Jeśli w poniższej punktacji występują niezgodności ze stanem faktycznym, prosimy o PILNE przesłanie kopii kart ocen na adres Zarządu Głównego.[/QUOTE]
Zaraz zacznę bluzgać... Ale do cho**** indexy to im sie nie podobały...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam jeszcze takie pytanie, trochę głupie ale wolę się upewnić. Moja mama była osobiście w związku i mnie zgłosiła na mp do Zabrza, tylko oczywiście zapomniała kartki z danymi psa. Później zadzwoniła do pani Anny Rajs i podała te dane. Czy dostanę potwierdzenie i kiedy mogę na nie liczyć? Przepraszam za bezsensowne pytania ale wolę wiedzieć co i jak bo pod względem wystawowych formalności jestem kompletnie zielona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata :)']Ja mam jeszcze takie pytanie, trochę głupie ale wolę się upewnić. Moja mama była osobiście w związku i mnie zgłosiła na mp do Zabrza, tylko oczywiście zapomniała kartki z danymi psa. Później zadzwoniła do pani Anny Rajs i podała te dane. Czy dostanę potwierdzenie i kiedy mogę na nie liczyć? Przepraszam za bezsensowne pytania ale wolę wiedzieć co i jak bo pod względem wystawowych formalności jestem kompletnie zielona.[/quote]
Nie każdy oddział wysyła potwierdzenia, ale jeśli Zabrze to robi, to dostaniesz je trochę przed wystawą.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...