Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania z Petitką']Bierzesz psa, uczyś się i trochę psinkę, zgłaszasz, płacisz, wystawiasz i jesteś:)
Tak można zostać handlerem, a aby zostać profesjonalnym handlerem.....
to nie do mnie, bo jeszcze takim nie jestem:lol:[/quote]
nie skomentuje... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Czas na Zieloną Górę!
MP
Grupa młodsza:
1m.Aleksandra Szydłowska i Chart rosyjski Borzoj
2m.Gabriela Watral i Akita amerykańska
Grupa starsza
1m.Katarzyna Jasińska i Siberian Husky
2m.Angelika Kurzeja i West Highland White Terier
3m.Weronika Sarzyńska i Golden Retriever(to ja!!!)
4m.Agata Wilczewska i owczarek szkocki krótkowłosy
To był mój debiut. Nieźle jak na pierwszy raz.
A na ringu z Maszą to była tragedia. Co prawda ma 3m. i brązowy medal ale sędzia powiedział że wygrałaby ale.."suka jest nieobyta w ruchu" co dosłownie znaczy że była grzeczna dopóki nie zobaczyła mojej mamy, prawie mi z ringu uciekła.

Link to comment
Share on other sites

A ja taak :lol:;)
[quote name='Ania z Petitką']Bierzesz psa, uczyś się i trochę psinkę, zgłaszasz, płacisz, wystawiasz i jesteś:)[/quote]
Czy uważasz, że weźmiesz psa, pouczysz się trochę, zgłosisz, zapłacisz, wejdziesz na ring, ustawisz psa, potruchtasz i już jesteś handlerem? Bo np. ja uważam, że ktoś kto raz wejdzie na ring nie może się nim nazwać :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EveL'] uważam, że ktoś kto raz wejdzie na ring nie może się nim nazwać :shake:[/quote]
Pewnie jeśli uderzymy w poprawność językową to można ale...

To tak samo jakby stanąć na poligonie i zapytać - [B]jak zostać saperem[/B]?
Najpierw wszystkim szczeny opadną, potem nie będzie wiadomo co tak naprawdę powiedzieć.
Jak zostać - po pierwsze ćwicz z równymi psami... Po drugie czytaj dużo o szkoleniu behawioryzmie itp. Po 3 przebywaj jak najwięcej w towarzystwie, poznawaj rasowe psy. (...)
Po 90 przekonaj sie czy jesteś w stanie do tego wszystkiego pracować w deszczu, trenować psy tygodniami itp. To często nie wdzięczne zajęcie (pisze niemowa bo postanowiła że jednak czuje się dość dobrze by wczoraj być na wystawie a dzisiaj jej wstrzyknęli sterydy w tyłeczek ;-] ...) .
Po 91 przekonaj się że "jesteś wstanie jechać i być na wystawie 20 godzin, wrócić do domu, przepakować sie i jechać na kolejną " ;-]
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Pewnie jeśli uderzymy w poprawność językową to można ale...

To tak samo jakby stanąć na poligonie i zapytać - [B]jak zostać saperem[/B]?
Najpierw wszystkim szczeny opadną, potem nie będzie wiadomo co tak naprawdę powiedzieć.
Jak zostać - po pierwsze ćwicz z równymi psami... Po drugie czytaj dużo o szkoleniu behawioryzmie itp. Po 3 przebywaj jak najwięcej w towarzystwie, poznawaj rasowe psy. (...)
Po 90 przekonaj sie czy jesteś w stanie do tego wszystkiego pracować w deszczu, trenować psy tygodniami itp. To często nie wdzięczne zajęcie (pisze niemowa bo postanowiła że jednak czuje się dość dobrze by wczoraj być na wystawie a dzisiaj jej wstrzyknęli sterydy w tyłeczek ;-] ...) .
Po 91 przekonaj się że "jesteś wstanie jechać i być na wystawie 20 godzin, wrócić do domu, przepakować sie i jechać na kolejną " ;-]
Pozdr.[/quote]
Zgadzam się z tym w stu procentach:diabloti::diabloti: Ale dodam jeszcze jedno zastanów się jeszcze czy po jednej porażce jesteś w stanie znieść kolejną...
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

moja ciocia wystawia psy od ponad 16 lat, i dopiero od kilku lat jest bardzo dobrym hendlerem. tego z teori się nie nauczysz, to trzeba poczuć. figury na młodym, musisz na pamięć umieć, ale wszystko cię weźmie dopiero w ringu. musisz to poczuć...:evil_lol:

o włąśnie! trzeba umieć przegrywać i mieć silną wole

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim ;)
Chciałam zapytać kto będzie w Nowym Dworze Mazowieckim? Ja pierwszy raz będę brała udział w Młodym Prezenterze, choć psy wystawiam od ponad 2.5 roku. W dodatku zgłosiłam się z młodziutką suczką... :lol:
I jeszcze jedno pytanie- jeżeli mam 16 lat będę w grupie starszej, tak? :oops:

Justyna Wydra + Siberian Husky

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, źle się wyraziłam, oczywiście, że handlerem po czymś takim można się TYLKO nazywać pod względem językowym, ale to było moim zdaniem dość dziwne pytanie...
Nie chciałam tu broń boże nikogo urazić, czy coś...
I w sumie, istnieją przecież bardzo słabi hadlerzy, którzy właśnie tak jak opisałam sie nimi stają...
Tak na prawdę, zgadzam się, że to trzeba poczuć, włożyć w to serce, wiele pracy i naprawdę się zaangażować, chodziło mi tylko i wyłącznie o teorię,
Osoby, które wprowadziłam w błąd, serdecznie przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=mp2007[/URL]

Mam nieodparte wrażenie że mistrzostwa w tym roku będą niezłymi jajami... :roll:
Tak to jest jak się zmienia regulamin - prawie jak nowa matura ...
[quote]
[COLOR=#666666]Szczepańska Joanna[/COLOR] [COLOR=#666666]135[/COLOR] [COLOR=#666666]
Taraszkiewicz Katarzyna[/COLOR] [COLOR=#666666]113[/COLOR]
[COLOR=#666666]Żmijewska Kamila[/COLOR] [COLOR=#666666]108[/COLOR] [COLOR=#666666]
Nowak Alicja[/COLOR] [COLOR=#666666]98[/COLOR]
[COLOR=#666666]Bujnowicz Agata[/COLOR] [COLOR=#666666]90[/COLOR]
[COLOR=#666666]Walczak Przemysław[/COLOR] [COLOR=#666666]90[/COLOR]
[COLOR=#666666]Ożarowska Danuta[/COLOR] [COLOR=#666666]78[/COLOR]
[COLOR=#666666]Malitka Monika[/COLOR] [COLOR=#666666]69[/COLOR] [COLOR=#666666]
Wietrzykowska Joanna[/COLOR] [COLOR=#666666]69[/COLOR]
[COLOR=#666666]Jasińska Katarzyna[/COLOR] [COLOR=#666666]67[/COLOR][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YaBear-CubCammy']bez sensu takie cos publikuja, jesli maja jedynie z kilku oddzialow punkty, moja siostra w mlodszej ma ich niby wg tego 15, a jak liczylysmy to z jakies 60 ma....[/quote]
Jak doślą im punkty inne oddzialy, to opublikuja wszystko - logiczne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YaBear-CubCammy']bez sensu takie cos publikuja, jesli maja jedynie z kilku oddzialow punkty, moja siostra w mlodszej ma ich niby wg tego 15, a jak liczylysmy to z jakies 60 ma....[/quote]
Ja mam 148 ( bo siebie do Exela wpisuje) ty adekwatnie koło 200 :diabloti:
Ale faktycznie nie podoba mi się publikowanie wyników na "dziś dzień"... A tym bardziej to że oddziały nie wywiązały sie w obowiązku przesłania kart ocen...
[QUOTE]
Jak doślą im punkty inne oddzialy, to opublikuja wszystko - logiczne[/QUOTE]
Jak nie dosłały z sprawozdaniami z wystawy to myślisz że jeszcze doślą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Powinny - moze obudza sie przed Poznaniem. A jak nie - doslijcie im swoje kopie kart.[/quote]
Żebym to ja je miała... Myślicie że zdjęcia ze schodów wystarczą ? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja tam,też nic nie mogę zrozumieć jak podliczałam wszystko to wyszło mi około 60 a na stronie napisane jest 9:shake::shake: Moim zdaniem dziwne jest to wszystko trochę....Ale tak pozatym kto się wybiera do Wrocławia na MP:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...