Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

Tak więc jastem nowa, i muszę się przedstawić. Otórz mam na imię eliza, posiadam przebyte 13 lat i kocham wystawy. Moja ciocia ma hodowlę psów, a ja sama nie mam psa rasowego (za to mam kundelkę-mikę). uczę się w miarę dobrze i pragnę kiedyś ruszyć z mp. mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w miarę ciepło^^ (dodaję iż nadzieja matką głupich, ale przecież każda matka kocha swoje dziecko)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dog Handler']Hattori, hmm czyżby twoja ciocia miała hodowle Terrierów i mieszkała pod Poznaniem ?? (nie wiem czy moge pisac dokładnie jakich )ale czyz nie tak ??
Pozdrawiam ![/quote]

Tak nie mylisz się. Moja ciocia mieszka pod poznaniem i ma Airedale. Hattori to moja ulubienica, z zagranicznego krycia więc taki sobie dałam nick. Niewiem tylko, jak skojarzyłeś akurat moją ciocie. :eviltong:

A następną sprawą jest podziękowanie za ciepłe przyjęcie^^.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Czy ktos z was będzie jutro w chorzowie i dalby rade wystawic 1 psa? Pilne![/quote]
Ja mogę pomoc jak niema nikogo innego ale na końcu stawki mam Husky do pokazania...

Link to comment
Share on other sites

Mam tylko do was takie pytanie- gdzie mogę dostać figury do MP?? W moim poznańskim oddziale nie mają i mówią żeby z neta druknąć. Tylko że w necie nie ma:placz: . Gdzie tego duperela można znależc?? Poradźcie początkującej:razz:

A zapomniałam- połamania nóg, rozerwania ringówki i resztki nagród :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hattori']Tak nie mylisz się. Moja ciocia mieszka pod poznaniem i ma Airedale. Hattori to moja ulubienica, z zagranicznego krycia więc taki sobie dałam nick. Niewiem tylko, jak skojarzyłeś akurat moją ciocie. :eviltong:

A następną sprawą jest podziękowanie za ciepłe przyjęcie^^.[/quote]
Ha! widzisz jak się siedzi w Psach to tak się ma :P
Co do figur MP poszukam i prześle link :)

Życzę powodzenia w Chorzowie , ja bede dopiero we Wrocławiu , potem Rostok i Poznań ;)

Link to comment
Share on other sites

Grupę Starszą w Chorzowie wygrała Agasia z basenji (Abotere's WAHZIRI), a potem byla Ii w Zwyc. dnia.
Gratuluję!!!:lol::loveu:

Grupę Młodszą wygrała koleżanka Teresa (?) z Czech z Irish Soft Coated Whitean Terrier.

Mam sporo fotek z MP, ale wstawię je albo dzisiaj wieczorem albo dopiero jutro.
Troszkę cierpliwości, OK?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje !!!:cool3: A ja wczoraj byłem w Czechach w Dolnym Benesovie na wystawie gdzie:

[B][U]Codik[/U][/B]::lol: [B]V1, VT[/B] ( czyli [B]BOB Junior[/B]) a na finałach [B][I][U][SIZE=3][COLOR=red]BIS JUNIOR II !!![/COLOR][/SIZE][/U][/I][/B] ( na 32 psy):loveu:

[B][U]Toffik[/U][/B]::lol: [B]V1, VT, VTM[/B] ( czyli [B]BOB[/B]) a na końcowych finałach został wybrany do
[B][U][COLOR=red]6 najpiekniejszych psów wystawy !!![/COLOR][/U][/B] ( na 43 psy):loveu:


A ja na MP występowałem jak zawsze z Codikiem:loveu: i wygrałem
[SIZE=3][COLOR=red][B][U]BIS Junior Handler :lol:[/U][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']Gratulacje !!!:cool3: A ja wczoraj byłem w Czechach w Dolnym Benesovie na wystawie gdzie:

[B][U]Codik[/U][/B]::lol: [B]V1, VT[/B] ( czyli [B]BOB Junior[/B]) a na finałach [B][I][U][SIZE=3][COLOR=red]BIS JUNIOR II !!![/COLOR][/SIZE][/U][/I][/B] ( na 32 psy):loveu:

[B][U]Toffik[/U][/B]::lol: [B]V1, VT, VTM[/B] ( czyli [B]BOB[/B]) a na końcowych finałach został wybrany do
[B][U][COLOR=red]6 najpiekniejszych psów wystawy !!![/COLOR][/U][/B] ( na 43 psy):loveu:


A ja na MP występowałem jak zawsze z Codikiem:loveu: i wygrałem
[SIZE=3][COLOR=red][B][U]BIS Junior Handler :lol:[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/quote]Bartus gratulacjie!!!!!!:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja nareszcie też mogę się czymkolwiek pochwalić coprawda nie wynikiem w MP ale wynikiem mojego psiaka :P:P:P Mój luluś (chart irlandzki) NpWR,ZwR i na grupie był coprawda był 3 ale i tak bardzo jestem dumna z niego i sędzina też przewspaniała:P:P:PP:P:P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...