Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludki to ja sie nową stroną pochwale - adres minimalnie inny wiec kto mnie ma w linkach niech zmieni!
[url]http://dog.handling.w.interia.pl/do.html[/url]
Polskie znaki będą w tym tygodniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Reyes - bardzo nieczytelna, tamta byla lepsza[/quote]
Moja pierwsza w życiu - będę jeszcze poprawiać :) Tamtą mi Sandra zrobiła ale za skomplikowana dla mnie, a nie chciałam jej ciągle do aktualizacji wykorzystywać.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłem z [U]National & International Alpencup Dog Show[/U] i na Międzynarodowej wystawie na 37 Młodych Prezenterów zostałem wybrany do finałowej 5, a następnie wywalczyłem :lol: [B]v-ce BIS Junior Handling !!!:lol: [/B]
( występowałem z Codikiem - Secret Lover z Czańca) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']Właśnie wróciłem z [U]National & International Alpencup Dog Show[/U] i na Międzynarodowej wystawie na 37 Młodych Prezenterów zostałem wybrany do finałowej 5, a następnie wywalczyłem :lol: [B]v-ce BIS Junior Handling !!!:lol: [/B]
( występowałem z Codikiem - Secret Lover z Czańca) :loveu:[/quote]


[COLOR=Sienna][SIZE=6]Gratulacje

[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']Właśnie wróciłem z [U]National & International Alpencup Dog Show[/U] i na Międzynarodowej wystawie na 37 Młodych Prezenterów zostałem wybrany do finałowej 5, a następnie wywalczyłem :lol: [B]v-ce BIS Junior Handling !!!:lol: [/B]
( występowałem z Codikiem - Secret Lover z Czańca) :loveu:[/quote]
Gratulki :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

witam:lol:
bardzo chciałabym spróbować swoich sił w MP, chociaż nie wiem dokładnie jak to wygląda...jeśli ktoś miałby ochotę opowiedzieć na moje pytania (tutaj lub na gg- 2737948 ) będę bardzo wdzięczna:cool3:

gratuluję wszystkim zwycięzcom !;)

Link to comment
Share on other sites

[B][U][SIZE=5][COLOR=red]Dziękuje za gratki !!![/COLOR][/SIZE][/U][/B] :lol: Zdięcia dam wieczorkiem;). Atmosfera bardzo fajna, bardzo mili ludzie... Lokaty przyznawane od [B]I-V[/B] ( nawet na wyborach grup, BIS, par hod. itd.) ... Grupy wiekowe były takie jak w Polsce. W mojej grupie było[B] 37 osób[/B] - [U]34 osoby z Austrii, 2 z Francji i ja z[/U] [U]Polski[/U]:lol: . Na eliminacjach było wybieranych [B]5 osób do finału[/B], a następnie były do wykonania zadania np. ( [B]koło, litera T, D, I, prezentacja psa[/B] [B]w ruchu swobodnym i ustawienie psa)[/B], były również zadawane pytania np. do której gr. FCI należy dany pies, i zdarzało sie pytanie ile dany pies powinien mieć zębów:roll:. Były również zamiany... A na koniec były przyznawane lokaty [U](+puchary i upominki)[/U] :loveu: . I do V miejsca były pucharki, a nie tak jak się zdarza w Polsce, że tylko za I.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik'][B][U][SIZE=5][COLOR=red]Dziękuje za gratki !!![/COLOR][/SIZE][/U][/B] :lol: Zdięcia dam wieczorkiem;). Atmosfera bardzo fajna, bardzo mili ludzie... Lokaty przyznawane od [B]I-V[/B] ( nawet na wyborach grup, BIS, par hod. itd.) ... Grupy wiekowe były takie jak w Polsce. W mojej grupie było[B] 37 osób[/B] - [U]34 osoby z Austrii, 2 z Francji i ja z[/U] [U]Polski[/U]:lol: . Na eliminacjach było wybieranych [B]5 osób do finału[/B], a następnie były do wykonania zadania np. ( [B]koło, litera T, D, I, prezentacja psa[/B] [B]w ruchu swobodnym i ustawienie psa)[/B], były również zadawane pytania np. do której gr. FCI należy dany pies, i zdarzało sie pytanie ile dany pies powinien mieć zębów:roll:. Były również zamiany... A na koniec były przyznawane lokaty [U](+puchary i upominki)[/U] :loveu: . I do V miejsca były pucharki, a nie tak jak się zdarza w Polsce, że tylko za I.[/quote]

Gratuluje !! :cool3: A co do tego "D"...to w Polsce też jest czy tylko w Austrii?:oops:

Link to comment
Share on other sites

Ty sie nie zdziw Martyna jak Siejkowski padnie , ze masz zrobic litere V, jakis slalom pomiedzy slupkami czy osemke w dwie osoby <lol2>
hahahahahahahahahahahaha
w Raciborzu myslalam, ze zeszczam sie ze smiechu jak kazal kumpelom to robic<lol53465834578>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...