Jump to content
Dogomania

Junior handling


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Reyes

W końcu wylądowałam z Raciborzu :roll:

Wyniki z Raciborza
Starsza:
1.) Danuta Ożarowska z Beagle + zw. dnia
2.) Czeszka - nieznana mi z imienia a nie mam katalogu - z OA
3.) Marta Osińska z Irish Terrierem
4.) Ala Nowak z JRT

Młodsza:
1.) Martyna (?) Nowak z Basenji
2.) Prezenter z Wyżłem

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='marymek']gr.starsza
2) Hanzlova Michaela

gr.młodsza
2) Chęciński Tomasz

Danusia gratulacje! :multi:
kibicowałam Ci zawzięcie :loveu::cool3:[/quote]

Dzięki :) Ale czemu się nie ujawniłaś ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='marymek']Bo mi słonko siadło na mózg :lol:
Nie chciałam przeszkadzać, bo i tak upał dawał się we znaki ;)[/quote]
Yyyy tam - dogomaniacy nigdy nie przeszkadzają :]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Ola Sydlowska[/B][/COLOR] wywalczyla w Zagrzebiu [COLOR=red][B]Vice ZWYCIĘSTWO EUROPY !!! [/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]WIELKIE GRATULACJE :multi: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Za informacje dziękuje P.Iwonie poniewaz napisal w dzale wystawy Europejskiej a ja przenioslam tu ;) [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Florka_xyz'][COLOR=red][B]Ola Sydlowska[/B][/COLOR] wywalczyla w Zagrzebiu [COLOR=red][B]Vice ZWYCIĘSTWO EUROPY !!! [/B][/COLOR]

[B][COLOR=#ff0000]WIELKIE GRATULACJE :multi: [/COLOR][/B]

[B][COLOR=black] [/COLOR][/B][/quote]
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Mamy vice-zwycięsce Europy!!! :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Zwyciezcy z piątku
[URL]http://www.hks.hr/HRVATSKI/EURO%20DOG%20SHOW/REZULTATI/EUDS%20Petak%2008062007/JUNIOR%20HANDLING.JPG[/URL]

i soboty
[URL]http://www.hks.hr/HRVATSKI/EURO%20DOG%20SHOW/REZULTATI/Pobjednici%20Subota/JUNIOR%20HANDLING.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz'][COLOR=red][B]Ola Sydlowska[/B][/COLOR] wywalczyla w Zagrzebiu [COLOR=red][B]Vice ZWYCIĘSTWO EUROPY !!! [/B][/COLOR]

[B][COLOR=#ff0000]WIELKIE GRATULACJE :multi: [/COLOR][/B]

[B][COLOR=black]Za informacje dziękuje P.Iwonie poniewaz napisal w dzale wystawy Europejskiej a ja przenioslam tu ;) [/COLOR][/B][/quote]

[quote name='Reyes']:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Mamy vice-zwycięsce Europy!!! :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]

Bardzo mi przykro. Z v-ce zwyciescy europy cieszycie sie bardziej niż z mojej wygranej na swiatówce w poznaniu, II V-ce Zwycięscy Świata

Widze ze tutaj gratuluje sie tylko znajomym, trzyma za nich kciuki i podziwia. A jeśli ktoś z poza środowiska wygra to od razu że wszystko było nie fair...

Tiaa...


Pozdrawiam,
Ania Kulawiak

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='sheltia12']Bardzo mi przykro. Z v-ce zwyciescy europy cieszycie sie bardziej niż z mojej wygranej na swiatówce w poznaniu, II V-ce Zwycięscy Świata


Pozdrawiam,
Ania Kulawiak[/quote]
:shake:ehhhhhhh:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sheltia12']Bardzo mi przykro. Z v-ce zwyciescy europy cieszycie sie bardziej niż z mojej wygranej na swiatówce w poznaniu, II V-ce Zwycięscy Świata

Widze ze tutaj gratuluje sie tylko znajomym, trzyma za nich kciuki i podziwia. A jeśli ktoś z poza środowiska wygra to od razu że wszystko było nie fair...

Tiaa...


Pozdrawiam,
Ania Kulawiak[/QUOTE]
A ja nawet nie wiedziałam...:oops: przepraszam i Gratuluję WSZYSTKIIIIMMMM!!!Tobie najbardziej! :D

Link to comment
Share on other sites

:razz: [quote name='sheltia12']Bardzo mi przykro. Z v-ce zwyciescy europy cieszycie sie bardziej niż z mojej wygranej na swiatówce w poznaniu, II V-ce Zwycięscy Świata

Widze ze tutaj gratuluje sie tylko znajomym, trzyma za nich kciuki i podziwia. A jeśli ktoś z poza środowiska wygra to od razu że wszystko było nie fair...

Tiaa...


Pozdrawiam,
Ania Kulawiak[/quote]

Aniu nie użalaj się nad sobą - bo to troszkę śmieszne, że jakby domagasz się gratulacji dla siebie ;) Rozumiem, że jesteś szczęśliwa ze swojego sukcesu - też bym byla, ale nie rob z siebie gwiazdy polskiego handlingu, bo te prawdziwe sukcesy dopiero przed Tobą i nie radze spoczywać na laurach, bo tak naprawde - to wlasnie slysze o Tobie mało, napewno mniej niż o Oli, która zaczyna tak jak i ty. Nie liczy się liczba pucharków na półce tylko umiejętności ;)

Ale żeby cie dowartościować - gratuluje v-ce zw. świata

Link to comment
Share on other sites

Ja może troszke osłodze :D Coż no Gratuluje rownież co do WDS Poznań , choć ja przyznam że od kiedy stanęłaś na Pudle na WDS wiedziałam ze Polka gdyż cie jakoś kojarzyłam.Powiem tyle własnie ze wiesz Ola często jezdzi i wygrywa , i tez jej gratuluje ale coż pochwalić ja ? nie widziałam jej występu wiec nic pozatym o Euro Dog -JH nie mogę powiedzieć.Tak jak Agasia mówie nie spoczywaj na Laurach przed toba ogrom pracy i a najwiecej nauczysz sie nie na JH ale na prawdzimym ringu JH to tylko przygotowanie przed głęboką wodą -Handlerstwa o ile takowym Handlerem Planujesz być .Moja mama hodowała Jamniki tera mamy Yorki więc psy szczeniaki wystawy to Normalka (kiedyś miała 1 sheltie :P) Przyznaję ze w JH brałam udział tylko 3 sezony wiecej wystawiałam i wystawiam na ringu ale coż ciąglę pracuje , organizuje sobie wyjazdy do Kenneli (teraz poza granice Polski) i muszę powiedzieć ze po latach pracy zaczynam być Dopiero Doceniana !!!
Z perspektywy czasu uważam ze jesli ktoś ma Najleprze osiagnięcia w JH (nie obrazajac nikogo) wcale nie musi super byc jako Handler -dlaczego bo u nas jest tak ze dzieciaki sie wycwaniły i chodza nontoper z jednym obcykanym psem który sam bez pomocy zrobi ewolucja Ba na ringu radzisz sobie czasami z nowo poznanym psem i masz stycznosc z wieloma rasami a nie jak w JH z jednym swoim kochanym wyuczonym pieskiem , dlatego odeszłam od MP .Ja co wystawe miałam innego psa , innej rasy może dlatego często słysze ze łatwo nawiązuję kontakt z psem i czesto mam psy z innych miast (Poznań , Wawa czy Mazury ) i cwicze tylko z nimi dzien przed wystawa albo w dzien wystawy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']:razz:

Aniu nie użalaj się nad sobą - bo to troszkę śmieszne, że jakby domagasz się gratulacji dla siebie ;) Rozumiem, że jesteś szczęśliwa ze swojego sukcesu - też bym byla, ale nie rob z siebie gwiazdy polskiego handlingu, bo te prawdziwe sukcesy dopiero przed Tobą i nie radze spoczywać na laurach, bo tak naprawde - to wlasnie slysze o Tobie mało, napewno mniej niż o Oli, która zaczyna tak jak i ty. Nie liczy się liczba pucharków na półce tylko umiejętności ;)
[/quote]


I znowu muszę się z Toba zgodzić Agasiu;)
Ja juz gratulowalam po światowce..ale gratuluje jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

Nie użalam sie, tylko mi było przykro z tego powodu, ze po powrocie ze swiatówki nie usłyszałam zadnych gratulacji, tylko na forum było przekrzykiwanie się w tym, że jaka to sedzina, jak ona sędziuje, jak po literze I mozna wybierać zwycięzców na swiatowej wystawie itp...

Zauważ, ze nie spoczywam wcale na laurach, gdzie moge to jezdze na wystawy. Ale z ktorych z kolei jadąc do tego samego sędziego i widziąc "stałych" handlerów, wiadomo kto wygra, więc i tak to nie ma sensu.

Napisałaś, "napewno mniej niz o Oli, która zaczyna tak jak i ty". W JH siedze juz dobre ponad 3 lata.. ładne mi zaczynanie..

Pozdrawiam,
Sheltia

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Przepraszam że zmieniam temat ale macie opcje edycji posta? Nie napisałam tego co chciałam bo mama nademną stała ze musi przelew zrobić i d*pa blada bo niema tej obcji O-O

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sheltia12']Nie użalam sie, tylko mi było przykro z tego powodu, ze po powrocie ze swiatówki nie usłyszałam zadnych gratulacji, tylko na forum było przekrzykiwanie się w tym, że jaka to sedzina, jak ona sędziuje, jak po literze I mozna wybierać zwycięzców na swiatowej wystawie itp...

Zauważ, ze nie spoczywam wcale na laurach, gdzie moge to jezdze na wystawy. Ale z ktorych z kolei jadąc do tego samego sędziego i widziąc "stałych" handlerów, wiadomo kto wygra, więc i tak to nie ma sensu.

Napisałaś, "napewno mniej niz o Oli, która zaczyna tak jak i ty". W JH siedze juz dobre ponad 3 lata.. ładne mi zaczynanie..

Pozdrawiam,
Sheltia[/quote]
Wiec tym bardziej nie powinnas "prosic sie" o gratulacje. I nie przesadzaj - bo wiele osob (ja napewno z tego co sie orientuje) Ci gratulowalo, bo odnioslas sukces.
Nie widywalam cie na pudłach, na mistrzostwach polski, na cruftsie ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Przepraszam że zmieniam temat ale macie opcje edycji posta? Nie napisałam tego co chciałam bo mama nademną stała ze musi przelew zrobić i d*pa blada bo niema tej obcji O-O[/quote]

Ja też nie mam :shake:
Dogo ostatnio ma takie odchyły od normy :mad:


swoją drogą - GRATULACJE dla wszystkich ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...